Ecolab, Man, Krem do golenia 'Cedr i shea'

Ecolab, Man, Krem do golenia 'Cedr i shea'

Krem do golenia - przeznaczony dla mężczyzn. Zawiera 95 % składników pochodzenia roślinnego – organiczny olej cedrowy, organiczne masło shea, aloes – które działają przeciwzapalnie, kojąco, regenerują i zmiękczają skórę, łagodzą stany zapalne, nawilżają.
Produkt nie zawiera parabenów i silikonów. Zawiera tylko naturalne konserwanty i barwniki.
Składniki aktywne:
Masło shea – działa przeciwzapalnie, kojąco, regeneruje i zmiękcza skórę, przyśpiesza odnowę komórek skóry.
Olej cedrowy – koi podrażnioną skórę, łagodzi stany zapalne, goi.
Aloes – posiada działanie kojące, nawilża.

wrażliwa, normalna
kremy do golenia
w tubie

Może być

Wiem, że jest to produkt przeznaczony dla mężczyzn, ale swego czasu chciałam znaleźć coś, co ułatwi mi golenie, a tym samym będzie mieć naturalny skład (zwykłe żele czy pianki mogą podrażniać i zapychać skórę). Niestety nie znalazłam czystego składu w żadnym z produktów przeznaczonych dla kobiet. Przynajmniej nie za tak niską cenę, bo ten krem kosztuje ok. 16 zł w sklepie internetowym.

Zaznaczę też, że mam problem z tzn. truskawkowymi nogami i jako jedną z kilku porad było zakupienie produktu do golenia. Kiedyś już używałam głównie pianek do golenia dla kobiet, natomiast zawsze z marnym skutkiem. Zawsze, ale to zawsze nie pomagają ogolić dokładnie i mam wyraźnie, że włoski szybciej odrastają. W tym przypadku niestety też tak jest.

Dodatkowo opakowanie to 150 ml tubka z odkręcanym zamknięciem jak dla mnie średnio wygodne rozwiązanie, szczególnie pod prysznicem. Wolę jednak dozowniki.

Zapach cudny, ale wiadomo, że męski :). Pozostaje co prawda na skórze, ale nie za długo.

Mimo wszystko, jeżeli jesteście zwolennikami kremów i faktycznie ułatwia to wam golenie, to ogromnie polecam ten produkt, właśnie ze względu na świetny skład, bo niestety w tych popularnych żelach i piankach jest dużo śmieci :/.

Świetny krem, szkoda jedynie, że go tak mało

Ten krem przetestowałam, bo obecnie szukałam zamiennika do pianek bo ostatnio zaczęły mnie bardzo wysuszać po goleniu. Używałam do tej pory pianki z Isany do skóry wrażliwej i z Nivea do skóry wrażliwej.

Ten krem tego nie robi. Pachnie neutralnie, ma eleganckie opakowanie.

Krem ma gęstą konsystencję, jednak tubka jest miękka przez co bez problemu się wyciska.

Krem nawilża, zmiękcza włosy. Bez problemu po nim usuwa się włosy. Nawilża skórę, nie podrażnia. Nie ma po nim wysuszonej skóry. Nie ma po nim krwi.

Krem jest dostępny w wielu sklepach eko. Krem jest zużywalny do samego końca - ten problem miałam w piankach gdzie nie udało mi się ich zużyć. Cena jest ok. Szkoda, że jest mniej wydajny niż typowa pianka. Poza tym polecam ten krem.

Mimo niższej wydajności polecam ten krem - ten sam efekt i przy okazji brak wysuszenia. Polecam.