Avon, Color Trend, Mini Eyeshadow (Mini-cień do powiek)

Avon, Color Trend, Mini Eyeshadow (Mini-cień do powiek)

Pojemność 3,5 ml

Cień do powiek w miniopakowaniu, doskonały do zabrania w podróż.
Dostępny w trzech odcieniach:
-Cool Breeze
-Peach Spice
-Sugar Cane

Cena: 12,90zł / 3,5ml
/e/

taki sobie

ładnie się błyszczy ale zbiera w zgięciu powieki

specjalnie do mnie nie przemówił, parę razy łzawiły mi po nim strasznie oczy

dziwnie pachniał

nie wiem czy był wydajny bo miałam go bardzo długo ale nie za często używałam

Używam tego produktu od: pare lat temu

bardzo fajny

Widzę nienajlepsze opinie. Ja bardzo przyjemnie wspominam ten kosmetyk. Moj pierwszy cień w pędzelku. Zapach faktycznie nieciekawy, ale sam kolorek bezowy bardzo naturalny, lekko polyskliwy, dosc trwaly. Z checia kupilabym jeszcze raz gdyby byl w katalogu

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Fajniutki cień

Dostałam go w prezencie od zanajomej.Spodobał mi się ten produkt.

Zalety:
-dostępność
-cena
-kolor
-bezproblemowy w aplikacji
-średnio trwały

Wady:
-zapach

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

uuuu...

Miałam go już jakiś czas temu, ale tak mocno mi utkwił w pamięci, że do dziś go pamiętam.
Pomimo zachwytu i przywiązania do serii CT ten produkt zdecydowanie odstaje od reszty pozycji.
Przede wszystkim śmierdział, no i cóż rozprowadzał się co najmniej fatalnie.
Kolor miałam ciemny beż..coś tego typu. w każdym bądź razie był praktycznie niewidoczny, a próba wzmocnienia koloru poprzez nałożenie kilku warstw spełzała na niczym.
Jeden wielki bubel, dobrze, że już go nie ma..

Używam tego produktu od: kilka razy około 2 lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nie polecam!

miałam go jakies 2 lata temu, był beznadziejny

źle się rozprowadzało, beznadziejna konsystencja, rolował się na powiekach, po zmyciu wodą zostawała poświata i bez mleczka nie można się było obyć

plusem było małe opakowanie i niska cena w promocji, ale jak jest teraz to nie wiem - bo drugi raz się nie skuszę na taki zakup

Używam tego produktu od: używałam raz (przez kilka dni), około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe, reszta się wysuszyła, więc wyrzuciłam bez wyrzutów sumienia

Nie jest zły..

Ten cień nie jest wcale taki zły.
Owszem roluje się na powiece, ale ja używam aplikatora do cieni rozcieram to i jest OK. Cień dość długo utrzymuje się na powiece. Ładne delikatne odcienie (posiadam odcień jade, zielonkawy).

Co prawda nie kupię go następnym razem, bo za tą cenę można kupić lepsze.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Porażka

Zakupiłam z 2 miesiące temu i nadal jestem na początku opakowania,ale nie dlatego że jest taki wydajny tylko dlatego,że mi niedobrze na samą myśl,że muszę go użyć i nie używam.
Aplikacja jest bardzo ciężka,ponieważ żeby cokolwiek nałożyc trzeba się namęczyć.Ja tym pędzelkiem nakładam dużo na powiekę po czym rozcieram normalnym pędzelkiem do cieni i po nałożeniu tego cienia utrzymuje się do nakładania podkładu czyli z minutę.To jest jakaś porażka.Ja rozumiem,że cień może się utrzymywać pół godziny czy godzinę,ale niecałe 5 minut nie może się utrzymać?Próbowałam już wszystkiego czyli nakładałam pod bazę do makijażu,bazę do cieni,podkład,puder sypki i za każdym razem nie utrzymywało się długo i co gorsza wałkowało się.
Nigdy więcej tego badziewia nie kupię i nikomu nie polecam.
Kupiłam wyłącznie dla koloru,ale niestety nei mogę się nim za bardzo cieszyć (kolorem).
Jak tak teraz piszę tą recenzję to myślę,że idę to wyrzucić,bo tylko mi zawadza w kosmetyczce,a nawet jako róż się ten kolor nie przyda,poza tym jest takiej dziwnej konsystencji.Nawet nikomu znajomemu tego nie oddam,bo po co?!
Wiadomo różne są gusty,ale jaka dziewczyna chce cienie,które utrzymują sie po pomalowaniu ze 3 minuty!!!
Dziewczyny naprawdę odradzam Wam tego zakupu,lepiej odłożyć kasę i kupić coś droższego.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

kolejny koszmarny cień Avonu

Kolejny koszmarny cień z Avonu.
Jest okropny, taki jak błyszczyk do powiek Avon...

Cień tragiczny!!!
Zamówiłam skuszona przez konsultantkę .
Odcień aqua marine.
Okropieństwo - to samo co w przypadku w/w błyszczyka.

Aplikacja jest koszmarem.
Po nałożeniu jednej warstwy efekt jest tragiczny- cień nie rozprowadza się równomiernie, jak chce się delikatnie poprawić aplikatorem - od razu ściera się z powieki.

Więc poczekałam chwilę i nałożyłam kolejną warstwę i też porażka - zero równomiernego nałożenia, uczucie "lepkości", cień zaczął odbijać się na skórze nad powiekami...

Więc inaczej - może na podkładzie pod cień by się trzymał? - Akurat - znowu beznadziejny efekt.
Cień jest KOSZMARNY, żałuję że go kupiłam i to bardzoooo!!!!!
Nie polecam i nie kupię już innego cienia z Avonu, oprócz może tych pudrowych

Używam tego produktu od:1 raz

godny polecenia

cień mi się bardzo podoba, fajnie rozprowadza na powiece i dosyć długo utrzymuje, nie pozostawia smug, ładnie rozświetla oko i jest bardzo wydajny choć opakowanie nie za duże i cena niska,kupiłam go od tak..ale nastepny zakup już planuję;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1

Nie wiem co tak inni narzekaja

Nie wiem czy kupie jeszcze raz bo nie mam dojść do avonu ale mi się podoba ten cień :) Używam go jako baze pod zwykłe cienie i dzieki temu kolory są bardziej błyszczące :) Very good :)

Używam tego produktu od: brak
Ilość zużytych opakowań: brak

Nie jest aż taki zły..

Mam ten cień, odcień Peach Spice - jest nawet fajny.. Co prawda nie zbyt wydajny( jak dla mnie ). Ale ogólnie może być.. Ładnie wygląda na powiekach mi się podoba. Tylko, szkoda, że trzeba uważać, żeby dobrze, dokładnie, równomiernie go rozprowadzić...

Ilość zużytych opakowań: 1nie całe

cholerne badziewie

Mam odcień Sail. Na obrazku w katalogu jasno zielony- w rzeczywistości biały (co jednak wyszło na dobre.Chyba).Aż nie mam siły pisać tej recenzji, takie to g....... Nierównomiernie rozprowadza się na powiece, tworzy obrzydliwe smugi i jest nietrwały.Mam go od lata i męczę się z nim straszliwie. Wpadłam na pomysł, że skoro jest biały, to będę go używać jako rozświetlacza w wewnętrznym kąciku oka, ale i w tej roli kiepsko się sprawdza...Jeśli Avon zorganizuje jakąś wyprzedaż kosmetyków, broń Boże nie kupujcie tego cienia, choćby nawet kosztował 5 zł. Szkoda forsy, tymbardziej, że nie ma potem co z nim zrobić, bo wciskać go siostrze czy kumpeli to istny wstyd...

Używam tego kosmetyku od: sierpnia
ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania