Avon, Advance Techniques, Daily Results Heat Protection Styler (Termo-ochronny spray do stylizacji włosów)

Spray nie tylko przyspiesza i ułatwia układanie, ale także chroni włosy przed wysuszającym działaniem suszarki.

Cena: 16,90 zł / 100 ml

Przeciętniak

Nie zauważyłam jakiegoś magicznego działania tegoż kosmetyku. Rzadko kręcę włosy, ale od czasu do czasu podkreślam je lokówką, wtedy wcześniej aplikuję im ten spray. Nie ma wpływu na jakość włosów, ale faktycznie ciut lepiej się one układają. Ciężko tak gołym okiem stwierdzić, czy produkt chroni przed wysoką temperaturą, ale ogólnie włosy nie są potem jakoś bardzo zniszczone, więc ufam, że tak. Cena jest o wiele za wysoka, bo na rynku jest sporo produktów o tych samych właściwościach, a tańszych.

Plusy:
- lekkość
- łatwość użycia
Minusy:
- cena

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Lubię go

+ ochrania włosy, chroni przed przesuszeniem
+ sprawia, że są dużo bardziej podatne na modelowanie
+ nie obciąża, nie skleja
+ nie podrażnia skóry głowy
+ bardzo wygodne opakowanie i dawkowanie
+ niesamowicie wydajny

+/- bardzo napusza włosy, sprawia, że jest ich 3x więcej :)

Używam tego produktu od: 1-2 lata

nie dla mnie

Nie wiem, moze dlatego ze mam puszącą sie czupryne i potrzebowałam czegos, który by dodatkowo je nawilżył i nie zrobił siana z wlosów- a on to niestety zrobił! Oprocz tego nie zauwazyłam zadnego pozytywnego dzialania zatem nic dodac nic ując- nie dla mnie!!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 uzycie

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Super !

Prosty w użyciu spray pozostawia po sobie ładny zapach, który uptrzymuje się przez większość dnia. Spryskuję nim wilgotne włosy przed prostowaniem. Po jego zastosowaniu, włosy są podatniejsze i łatwo się układają.

POLECAM !

Używam tego produktu od: 1 m-ąc

bomba !

Ten kosmetyk to prawdziwe zbawienie dla moich włosów. Naprawde działa! moje włosy bardzo sie puszą i do tej pory zawsze używałam prostownicy, teraz juz nie musze wystarczy ze spryskam mokre włosy tym cudem i wysusze je poprostu suszarką. Wygladaja jak prostowane!!!

jest ok

Używam go przed prostowaniem prostownicą w celu ochrony spełnia swoje zadanie choć nie daje żadnych innych efektów typu połysk itp.Zdecydowanie wole płynny jedwab Biosilk

robi co ma robić

Spray dość intensywnie pachnie jak i inne produkty z tej serii. Spryskuję nim mokre włosy a potem je suszę i chyba rzeczywiście po jego użyciu lepiej reagują one na suszarkę i szczotki. Są bardziej gładkie i nie takie sianowate jak im się czasem zdarzało.Ogólnie ciekawy produkt...