Baume Nourissant a L`Huile D`Amande (Balsam odżywczy do ust z olejkiem migdałowym)

Balsam odżywczy do ust z olejkiem migdałowym natychmiastowo odżywia usta, zapewniając im komfort i giętkość. Łatwo się aplikuje na usta, pozostawiając na nich migdałowy aromat.

niby migdal niby go nie czuc

uwielbiam migdaly ich zapachy a tu
ledwo ledo go czuc
sztyft jest taki sobie
nie ma szalu w nawilzaniu
dlaczego nie wiem
szybko schodzi i nie pomaga moim ustom
o wiele leprzy jest w sloiczku !!!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: nie moge zuzyc

Może być

Balsam kupiłam dwa miesiące temu po raz pierwszy. Generalnie wolę błyszczyki, ale pomyślałam o głębszym nawilżeniu na zimę. I jestem trochę rozczarowana, bo balsam działa krótkotrwale. Jak się go aplikuje to usta są gładkie, natłuszczone, a balsam ładnie pachnie. Jednak czynność trzeba powtarzać dosyć często, bo szybko usta robią się suche.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Mój ulubiony

Mój absolutnie ulubiony balsam do ust.
Bardzo dobrze chroni usta, jest rewelacyjny na mróz. Radzi sobie z wysuszonymi ustami.
Długo trzyma się na ustach, jednocześnie nie tworząc tłustej warstwy. Stosuje go zazwyczaj w ciągu dnia. Nałożony przed snem trzyma sie na ustach całą noc.

Stosowalam kilka wersji, wszytkie mają bardzo dalikatne zapachy i są bez smakowe - dla mnie to duży plus.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

ŚWIETNY

PLUSY:

- przede wszystkim świetnie zabezpiecza usta i odżywia je- robi to co obiecuje że zrobi, a czego wiele balsamów nie robi. odżywia skutecznie i szybko przywraca spierzchnięte wargi do dobrego stanu,

- cieniutka warstwa wystarcza na mróz,

- serio odżywia, nawet jak już zniknie z warg to są one nadal w dobrej kondycji.

- dosyć dobrze razi sobie z wodą- na basenie, nad morzem- woda nie usuwa go z warg,

- jest dyskretny- nie świeci się mocno i nie wygląda jak olej po frytkach na ustach,

- ma przyjemny zapach i smak,

- nie łamie się i nie zmienia konsystencji,

- mały i poręczny.

- dużo wyciągów i olejków w składzie.

MINUSY:

- nie mam się do czego przyczepić, poza tym że ten balsam jest tzw "zielonym punktem" i n ie ma na niego rabatów w YR

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Parafinowe ble

Niby nie powinnam narzekać, bo widziałam co kupuję, ale jednak będę narzekać :D

Balsam kupiłam skuszona iwroszerowymi promocjami, nie czułam wielkiej potrzeby posiadania tego parafinowego specyfiku, ale skusiłam się, mój błąd.

Na pierwszym miejscu w składzie jest parafina i to załatwia całą sprawę. Nie lubię parafiny w ogóle, nawet w balsamach do ust. Nie wyznaję zasady, że parafina natłuszcza i tworzy ochronną warstwę, dla mnie ona zalepia, nie daje skórze oddychać (tak, na wargach też) i nie robi nic dobrego.

Balsam jest tłusty i tworzy tłustą warstwę, jakoś tam ochrania usta, ale ani nie nawilża ani nie regeneruje, po prostu tworzy ochronną warstwę. Dla mnie to mało.

Zapach jest brzydki, nieokreślony, parafiniasty, ale delikatny, więc może użyto mniej substancji zapachowych?

Na ustach utrzymuje się długo, jest wydajna.

Będę szukać czegoś naturalnego i bez parafiny, do tego nie wrócę.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

bardzo go lubie

Uzywam go w ciagu dnia, na noc zwykle zuzywam jakis balsam sloiczkowy.

Do ust zdecydowanie lubie kosmetyki z parafina/wazelina, dobrze zapobiegaja wysychaniu i pierzchnieciu.

Dla mnie ten sztyft jest swietny, usta sa po nim nawilzone, czuje delikatne warstwe ochronna, ladnie pachnie.

Nie wiem czy poradzilby sobie ze zregenerowaniem przesuszonych lub popekanych ust, ale jako dodatek do codziennej pielegnacji jest bardzo fajny.

Do tego cena niziutka, czesto mozna go kupic w ofercie 2 w cenie 1

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Taki sobie

Poleciły mi go koleżanki. Kupiłam i... marzę o tym, aby się skończył!

- nie zauważyłam, aby nawilżał usta,
- bardzo szybko znika z ust,
- dość topornie się nakłada, jest taki... tępy, mało śliski,
- ledwo wyczuwam zapach.

Plusy:
+ jest naprawdę wydajny, co mnie denerwuje, bo chcę go jak najszybciej zużyć ;)
+ trzeba przyznać, że ma solidne opakowanie.

Mi ten balsam nie przypadł do gustu, z ustami nie robi właściwie nic. Nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: około pół roku, nieregularnie

Działa, jak to balsam na usta ;-)

Moje usta nie wysychają, ale od czasu do czasu pomadki, których używam wysuszają je. Pomadek używam na zmianę z błyszczykami, ale pomadki są w żywych kolorach (fuksja, róże, wino) i nieładnie wyglądają wtedy suche skórki albo jakakolwiek inna nierówność warg. Dlatego też zakupiłam ten balsam i nakładam go głównie pod owe pomadki albo gdy ich nie używam, od czasu do czasu celem utrzymania ust w dobrej kondycji. Balsam jest tłusty, gęsty, dobrze sie rozprowadza, przyjemnie "smakuje", ma delikatnie wyczuwalny smak i zapach. Usta są odpowiednio nawilżone, elastyczne oraz natłuszczone w sposób mi pasujący. Jest malutki, więc zmieści się w każdą kieszeń, ale bardzo wydajny. Działa! :-)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie.

Dobry do codziennej pielęgnacji ust

Balsam jest dobrym produktem do codziennej pielęgnacji ust. Niezwykle wydajny - minął blisko rok zanim skończyłam sztyft (owszem były przerwy w używaniu, głównie latem, ale i tak jest to produkt do ust, który najdłużej mi posłużył ;) ).
Nawilża usta w przyzwoity sposób. Ale w przypadku ust bardziej zniszczonych polecałabym inne produkty. Polecam produkt szczególnie na wiosnę i jesień, natomiast w ciągu lata może dla niektórych być za tłusty.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno całe opakowanie

średnia

podoba mi się jej zapach, działanie nawilżające jest tylko po nałożeniu-więc jak się ją zje czy zetrze to usta jak były spierzchnięte tak są nadal, trzeba by się ją na okrągło smarować żeby efekt się utrzymywał-mi się szybko kończy, wydaje mi się że nivea ma już lepsze mazidło-i nawet tańsze...ale zawsze ją biorę w promocji-tylko ze względu na smaczny zapach:)

Używam tego produktu od: co jakiś czas z przerwami-jak jest promocja i mam chęć;)
Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie 5

nie pomaga, nie szkodzi..

Taka sobie, nie pomaga i nie szkodzi.

Plusy:
- natłuszcza
- wydajna

Minusy:

- paskudny skład - parafina na pierwszym miejscu, parabeny.

- dziwny smak i zapach ( bardzo chemiczny)

- bardzo niepraktyczne opakowanie - łatwo zgubić zatyczkę

- po nałożeniu klei się

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1 szt.

wysoka cena...

Testosowałam masę pomadek ochronnych i ta szału nie robi. Dość droga, kupiłabym ją z czystym sumieniem tak za 7-8 zł. Dobrze natłuszcza, nawilża, nie skleja ust. Aromat migdału mógłby być nieco mocniejszy. Ogólnie ok, ale chyba wolę nivea czy babe !

Używam tego produktu od: kilka tygodni