Garnier, Fructis Style, Hard Gel Spray (Żel w sprayu)

Garnier, Fructis Style, Hard Gel Spray (Żel w sprayu)

Płynna konsystencja żelu w sprayu łączy całą moc żelu z wielką precyzją atomizera, ale bez efektu sklejonych włosów. Utrwala wszystkie, nawet najbardziej kreatywne i oryginalne fryzury. Idealny dla włosów półdługich.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Acrylates/t-Butylacrylamide Copolymer, Cyclopentasiloxane, Acetyl Tributyl Citrate, PEG-192 Apericot Kernel Glycerides, PEG-70 Mango Glycerides, Aminomethyl Propanol, Limonene, Linalool, Propylene Glycol, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Citrus Limonium/Lemon Extract, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 18 zł / 150 ml

100% kontroli

Stosowałam jakieś 5-6 lat temu kiedy miałam fryzurę (z grzywką) wymagającą idealnie prostych włosów.
Z racji, że mam spore skłonności do fal, loczków szukałam czegoś co skutecznie wyprostuje moje włosy. Stosowałam na lekko wilgotne włosy, po wysuszeniu rozczesywałam.

+ włosy pod 100% kontrolą (w moim przypadku zero fal z grzywką na czele)

Trzeba było uważać aby nie przegiąć z ilością, wystarczyła naprawdę symboliczna ilość aby uzyskać pożądany efekt.

Przetestowałam ale czas w jakim stosowałam zbiegł się z wycofaniem go z sklepowych półek. Troszkę rozpaczałam gdyż inne kosmetyki nie dawały rady. Fryzura już kawał czasu inna (żele, pianki i inne tego typu cuda stosuję sporadycznie) jednak ukrywać nie będę, że jeśli by wrócił to zakupiłabym go do ujarzmiania włosów/podtrzymania konkretnego efektu na jakieś większe wyjścia.
Tego typu produkty naprawdę warto mieć na półce, nawet gdy stosujemy je sporadycznie. Nigdy nie zawiódł!

Używam tego produktu od: dawno, dawno

jestem na nie

kupiłam go już dawno w celu utrwalenia fryzury czy podniesienia włosów u nasady. Ale efektu nie było. Ostatnio zaczęłam ciągle go używać, bo fryzjer zalecił mi żeby dodać objętości grzywce. Moje włosy są grube, więc potrzeba dużej siły, aby je podnieść.
Żel sprawdza się przez pierwszą chwilę, kiedy spryskujemy włosy, układamy je ręką, ale już po chwili efekt ginie, a włosy pozostają sklejone i trudno się je rozczesuje.
Ładnie pachnie, to jest chyba jedyny plus.

Zadowalający!

Spray rzeczywiście w ekstremalny sposób podkreśla, utrwala i podnosi włosy co jest jego dużym plusem.
Jedynym minusem jest to że stosowany na mokre włosy sprawia że są trudne do rozczesania ale po wielu próbach można się przyzwyczaić. Zapach również jest do wytrzymania chociaż jest intensywny.
Narazie nie spotkałam się z lepszym utrwaleniem i podniesieniem fryzury jak w przypadku tego produktu.

Używam tego produktu od:miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Dla mnie swietny:)

Wrcam do niego co jakiś czas, bo uważam go za bardzo dobry produkt. Faktycznie jest " hard"- jak obiecuje producent, bez problemu moja fryzura przetrzymuje i deszcz i silny wiatr, jest usztywniona, włosy po jego uzyciu nie są sypkie, nie elektryzują się. Nie zauważyłam, aby były matowe po jego użyciu- jak sugerują niektóre użytkowniczki- ale ja zawsze używam jedwabiu w płynie w Joanny:) Faktycznie, jeżeli żelu napsika się za duzo- skleja włosy w trudne do rozczesania strąki, raz popełniłam ten błąd i potem prawie płakałam przy rozczesywaniu:( Trzeba zatem rozpylać z dużym umiarem- wtedy jest OK:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

fatalny

jak dla mnie totalna lipa a nie zel:( skleja okropnie wlosy, sa one po tym ciezkie, twarde, bez polysku, matowe, sztywne i potwornie suche, lamia sie i same najgorsze rzeczy sie z nimi dzieja! nie wiem skad tyle zachwytu nad tym zelem!!! on niszczy wlosy!! ble , okropienstwo, jedynymi plusami to ladny zapach i super mocne utrwalenie, ale mowie: NIE, dziekuje za zniszcine wlosy, mozliwe, z eniedlugo bym byla lysa, gdybym go jeszce uzywala.

Używam tego produktu od:jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:nawet nie polowa!

Włosy idealnie proste

Nie pamiętam jak dużo butelek tego żelu zużyłam, ale na pewno będzie już powyżej 10. Mam cienkie i delikatne włosy, do tego jeszcze nie jest ich za dużo. Żelu używałam zawsze na mokre włosy, a dokładnie na grzywkę, która nigdy nie chciała być idelanie prosta. Psikałam 2-3 razy i pozostawiałam do niemal całkowitego wyschnięcia włosów. Przyznaję, iż tworzyły się wtedy twadre, posklejane pasma, niemniej rozczesując je grzebieniem o wąskim rozstawie zębów i przy użyciu suszarki, uzyskiwałam idealnie gładką i prostą "taflę" grzywki bez jakichkolwiek widocznych ilości żelu czy białego nalotu. Dodatkowo żel nie wysuszał włosów, a nadawał im ładny lekki połysk.
No i teraz jestem w wielkim szoku, bo producent chyba wycofał go ze sprzedaży. Od jakiegoś czasu nie mogę nigdzie go znaleźć, za to zauważyłam, iż pojawił się z tą samą nazwą "Hard Gel" ale w stojącej tubie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy brak, bo nie wiem co teraz zrobię z moją grzywką.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno powyżej 10

idealny

Jest idealny idealnie utrwala podnosi.Kilka psików i super.
Troche sklejał ale przy takim utrwaleniu nie zwracałam na to uwagi bo włosy były naprawde dobrze utrwalone i super sie trzymaly nawet kilka godzin.Niestety nie moge go juz nigdzie dostac :(

Używam tego produktu od:miesiaca

SUPER!!!!!!!!

naprawdę gorąco polecam szczególnie do wlosów kręconych i falowanychwlosy sa podatniejsze na modelowanie i bardziej sprężyste mając taki kosmetyk można wyczarować super loczki i fale które będą trzymaly sie bardzo dlugo nawt w trudnych warunkach atmosferycznych jeśli ktoś ma grzywkę wystarczy prysnąć 2 razy i można wyczarować każde ulożenie szybkie i trwale
produkt bardzo ladnie pachnie nie obciąża wlosów

Używam tego produktu od:7 miesięcy

Genialny dla półdługich

Gdy miałam włosy półdługie (tak do ramoin mniej więcej) czesto maltretowałam swoje włoski loczkami. On sprawdzał się znakomicie.
Utrwalenie doskonałe.
Co najlepsze to to,że ma siłę żelu do włosów a jednak to spray. Inne spraye dłużej wysychały i zdążyły mi zawsze choć trochę rozprostować loczki. On działał od razu, niczym lakier do włosów. Ale włosy nie dość że dużo ładniej pachniały, były lśniące i znakomicie utrwalone, nie było mowy o żadnym chełmie. Polecam.

Używam tego produktu od:ostatnio już nie,ale powracam do niego:)

Trudny

Używałam go, gdy miałam krótkie włosy, licząc, że pomoże utrwalić ciężko wypracowany "artystyczny bałagan" na mojej głowie. Co do utrwalenia, to trzeba mu przyznać, że działa jak istny beton. Niestety, w moim przypadku okropnie sklejał włosy, ponadto efekt był akceptowalny wyłącznie po dokonaniu jednego precyzyjnego "psiku", bo już drugi zostawiał paskudną, matową, osypującą się po jakimś czasie warstwę. Może mam zbyt delikatne włosy do czegoś takiego, w każdym razie więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa

średni:/

Niewątpliwie dużym plusem jest cudowny owocowy zapach. Mam śeredniej długości włosy; jeśli chcę je utrwalić po prostowanie, żel skleja je w podejrzane suchary:/
Niezastąpiony na utrwalanie loczków:)

ekstremalny

Nareszcie cos, co pomaga mi w ulozeniu fryzury!
Zel o milym, owocowym zapachu, charakterystycznym dla tej serii.
Latwo sie aplikuje. Kiedy po raz pierwszy pryskalam nim wlosy nie wiedzialam, ze bedzie taki efekt. Wlosy zostaly ujarzmione, ale nie obeszlo sie bez sklejonych jak skorupa wlosow (efekt lakieru).
Teraz pryskam mniej, zeby nie powtorzyc bledu.
Ale nareszcie cos, co ma w nazwie hard, okazalo sie wlasnie takie.

ilość zużytych opakowań: 1