B.Clean EDT

B.Clean EDT

Zestaw wód toaletowych w czterech kolorach i zapachach odpowiadających czterem stanom:
fresh- jasnoturkusowa
relax- liliowa
energy- pomarańczowa
soft- zielona

Cena: 80 zł /100 ml

Świeżość i lekkość

Kocham te wody ! Może nie są najtrwalsze ale odświeżające, lekkie , bardzo letni.

Moim ulubionym jest Fresh - niestety słabo dostepny w tym momencie. Wody są wycofywane chyba :( Fresh jest bardzo swiezy jak nazwa wskazuje, zapach wczesnego rześkiego poranka.

Aktualnie posiadam Energy - cytrusowy, nieco męski zapach mysle że mozna go rzucić do rodzaju Unisex.

Soft - bardzo pieprzowy , ma pikantne nuty ale coś "czystego" w sobie ma. Chyba ten najbardziej sie utrzymuje.
Relax - świezy , kwiatowy , czysty chill out ;)

Te zapachy to moje wspomnienia z wczesnej młodosci.
Zawsze kupowalam je w granicach 30 zł. nie wiem skad tu taka cena?

Używam tego produktu od: od 10 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 po 100 ml

Przyjemny zapach.

Dostałam kiedyś w prezencie zielony wariant tego zapachu. Charakteryzuje się świeżością, coś jakby rześki poranek, taki "naturalny" zapach :)
Opakowanie ma 100 ml więc męcze je już od 3 lat (na szczęście skończe je tego lata), tylko latem, przez krótki okres czasu, bo zapach na dłuższą metę robi się nudny. Trwałość też taka sobie. Jak już ktoś napisał wcześniej jest to bardziej mgiełka, którą można stosować wielokrotnie w ciągu dnia.
Opakowanie oceniam pozytywnie - prosta butelka z przyzwoitym korkiem.

Nie kupię ponownie - 100 ml w zupełności mi wystarcza :)

Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Zdecydowanie nie to...

Zaniżę niestety dotychczasową średnią, ale niestety nie da się tego produktu ocenić wyżej. Posiadam kolor niebieski, skuszona promocją zakupiłam to psikadełko już z rok temu i od tamtej pory nie chce się skończyć. W sklepie spodobał mi się jako świeży i orzeźwiający, w zasadzie nadal taki jest, ale...właśnie to małe ALE. Trwałość - w zasadzie zerowa, bo trudno mówić o jakiejkolwiek trwałości skoro nie czuję go już w kilkanaście minut po psiknięciu. Jeśli ktoś oczekuje, że zapach utrzyma się dłużej z pewnością się rozczaruje. Ma sens chyba jedynie jako mgiełka odświeżająca, taka którą można popsikiwać się kilka(naście) razy w ciągu dnia żeby czuć ją na sobie. Niewątpliwą zaletą (a może wadą?) jest duże opakowanie i przystępna cena, daję dwie gwiazdki właśnie za to, resztę odejmuję przede wszystkim za trwałość.

Używam tego produktu od: +/- roku
Ilość zużytych opakowań: niekończąca się butelka

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Bardzo fajny, świeży zapach.

Dostałam kiedyś zielony kolor w prezencie i muszę przyznać, że był to doskonały wybór.
Zapach jest bardzo świeży, kojarzy mi się z polnymi kwiatami i cytrusami, pachnie jak wiosna i wczesne lato, taki słoneczny poranek na łące. ;)
Odświeżający, idealny na upalne dni lub na niezobowiązujące wyjścia.
Delikatny dla nosa, nie jest drażniący, bardzo go lubię.

Używam tego produktu od: 2,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Skoszona zielona trawka

Jestem posiadaczką zielonej wody toaletowej- energy, nie wiem skąd tu nazwa soft? Zapach jest zaskakująco ładny, oryginalny, nie kwiatowy czy słodki, przypomina zapach skoszonej trawy z dodatkiem cytryny, niezmiennie kojarzy się z wiosną. Niestety, trwałość marna, jakieś 1-3 godziny ale to w końcu tylko woda toaletowa. Benetton jest dobry na spacer, siłownię, basen , taki sobie odświeżaczek skóry.

Używam tego produktu od: pół roku 100 ml
Ilość zużytych opakowań: pół 100 ml

smierdziuchy troche

Przetesstowalam kilkukrotnie cala serie. Probowalam sie przekonac, bo chcialam kupic jako lekka mgielke na lato. No i niestety :/ Co prawda pomaranczowego nie wachalam..ale reszta mi niepodpasowala. maja w sobie cos z odsiwezacza powietrza :/ Faktycznie nie jestem zwolennikiem siwezych nut..ale te sa jakos wyjatkowo mdle. Turkusowy jest taki w miare.. ale za ta cene sie mecyzc .. chyba odpadam. Zapachy raczej dla bardoz mlodych dziewczyn

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: testy

Super

Bardzo fajny perfumik za niewielką cenę. Kupiłam w Rossmanie za 49 zł. Najbardziej przypadł mi do gustu zielony - energy (tak jest napisane na butelce). Nie wiem dlaczego w opisie zielony to soft. Pachnie świeżo, dosyć intensywnie, trzyma się długo. Myślę, że jak skończę to opakowanie to kupię niebieskie, bo też jest całkiem, całkiem...Myślę, że dokupię jeszcze mgiełkę za 24,90 :)

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam

fajny

Dostałam go na gwiazdkę, przez 2,5 miesiąca psikania codziennie zużyłam 1/3 opakowania, a lubię na siebie sporo wylewać.
zapach (mam FRESH) jest świeży, lekki, niezobowiązujący - owocowo-cytrusowo-kwiatowy. nie lubię słodkich zapachów, a ten mi bardzo pasuje.
jedyna wada, że ulatuje po 2-3 godzinach, ale za 40 zł warto go kupić :)Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

jak dla mnie piękny

Długo nie mogłam znaleźć dla siebie zapachu z niższej półki cenowej. Aż w końcu przypadkiem natknęłam się w Rossmanie na b.clean fresh.
I muszę powiedzieć, że zostanę przy tym zapachu na długo, szczególnie, że zbliża się lato, a ten zapach idealnie nadaje się na tę porę roku.
Poza tym lubię świeże, lekkie zapachy (w stylu Miracle), więc, jak dla mnie, jest on idealny! (mimo, że nie jestem blondynką, wręcz przeciwnie - nawiązując do komentarza o eterycznych blondynkach :P) Utrzymuje się dość długo. Ma ładne, proste opakowanie. No i cena w Rossmanie (50zł) miło mnie zaskoczyła. :)

Polecam!Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/6 :]

przyjemniaczek

lubię świeze ozonowe zapachy i ten też przypadl mi do gustu(jasnoturkusowy). zapach naprawdę przyjemny, delikatny ale nie sztampowy, właściwie ciężko go porównać z jakimś odpowiednikiem.bardzo przyjemny i na letnie dni i na te mrożne:)

kojarzy mi się z eteryczną blondynka:) i takim chyba najbardziej będzie pasował:D

co do trwałości nie zwróciłam uwagi podczas tych kilku razy uzywania:)z pewnością dopiszę jeszcze, jest to woda kolonska więc pewno za dlugo nie popachnie:(
ale chociaz duze opakowanko;d

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

spoko

Całkiem znośny zapach i nie pachnie tak typowo jak spreje do pościeli. Miałam wersję relax i nawet tak bardzo nie drażniła mnie w nim lawenda. Przeciętnie trwały, jednak nie do końca czuję się w takich mało wykreowanych woniach, ale obiektywnie przyznając nie był zły. Więc za bezcen sprzedałam na allegro:-)

Używam tego produktu od:używałam przez parę razy
Ilość zużytych opakowań:jw

piękno prostoty

Zakupiłam go kiedyś w Douglasie z braku kasy na "porządne" perfumy i prawdę mówiąc nie spodziewałąm się po nim niczego więcej niż kilku chwiltrwania zapachu. Mam wodę turkusową. zapach jest baardzo świeży, natomiast nie należy do kategorii "ozonowych". Jak na wodę toaletową utrzymuje się dość długo na mojej skórze. uwielbiam go nosić w naprawdę upalne dni bo wtedy czyję się (jeśli można tak powiedzieć) troszkę chłodniej :) Na pierwszy rzut oka opakowanie wydaje się za proste. Ale taka asceza od wszelkich ornamentów na butelce idealnie komponuje się z tym zapachem.
ilość zużytych opakowań: 1