Rilastil Intensive, Instant Serum

Rilastil Intensive, Instant Serum

Emulsja o natychmiastowym i intensywnym działaniu napinającym i regenerującym. Doskonale uelastycznia i wzmacnia skórę twarzy. Wygładza zmarszczki oraz przywraca zmęczonej skórze promienny wygląd oraz świeżość. Idealna dla każdej skóry potrzebującej natychmiastowej pomocy.

Nie ma wad, nie ma tego czegoś

Kupiłam to serum z myślą o stosowaniu na noc, pod krem.
Jest wydajne, kilka naciśnieć pompką wystarcza na twarz, szyję i dekolt. Przyjemny, ziołowy zapach i żółtawo-brunatny kolor. Szybko się wchłania, jednak na szczęście nie tyle szybko, by nie wykonać masażu.
Dobrze współgra z Super-Aqua Guerlain, jak i równeiż z Hydramax + Chanel. Twarz rano jest nawilżona i napięta, rysy ostre, koloryt jednolity. Nie świeci się.
Cięzko mi ocenić, na ile jest to zasługa serum, a na ile kremów, które są doskonałe.
Nałożenie samego serum to za mało dla mojej cery, dlatego nie wypowiadam się,jak działo solo.
Czasem jednak wywołuje szczypanie.
Ze względu na brak wad i niską cenę daję aż ****.
O wpływie na zmarszczki nie napiszę, ponieważ mimo prawie 30 lat, nie mam ich, zapewne dzięki systematycznej pielęgnacji.
Prawdopodobnie więcej nie kupię, brakuję mi w nim tego czegoś, co sprawia, że z przyjemnością używa się danego preparatu.

Używam tego produktu od: od września.
Ilość zużytych opakowań: 1.