Szampon regenerujący

Szampon regenerujący

Szampon z najwyższej jakości żeń-szeniem (Panax Ginseng) oraz z wyciągiem z czarnej rzodkwi i prowitaminą B6 do włosów suchych i zniszczonych. Odbudowuje strukturą włosa, zapobiega rozdwajaniu końcówek, nawilża włosy oraz nadaje im gładkość i elastyczność. Dodaje włosom energii i witalności.

Sredniak ;p

Na poczatku bylam z niego bardzo zadowolona, ale po 2 miesiacach stosowania stwierdzilam ze nie widac duzej roznicy niz przed farbowaniem... ogolnie sredni produkt.

Plusy :
wlosy byly dosyc lsniace
cena
fajny sklad
Minusy:
po umyciu wlosy zle sie rozczesywaly
spodziewalam sie wiekszych efektow.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ulubiony

moj szampon, wierna jestem mu od lat.Przedewszystkim wysokiej jkaości składniki, zenszeń , wyciag z czarnej rzepy itp.
_wzamacnia włosy
-odżywia cebulki włosów
-włosy błyszcza, sa puszyste
-dobrze oczyszcza skórę głowy
jedyny minus, słabo sie pieni,
podsumowująć mój ulubiony szampon!

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

jedyny-najlepszy!

Jak dla mnie jedyny najlepszy szampon do włosów suchych, rozjaśnianych od lat, a jednoczesnie chorującej na łojotokowe zapalenie- skóry głowy:). Dobrze myje, świetnie reguluje wydzielanie łojotoku, dla mnie nawet lepszy od Seboradinu Niger!Prawda jest ze bez odzywki ani rusz jesli chodzi o rozczesanie wlosow czy pozbawienie sie siana ale jak sie uzyje byle jaka odzywke do splukiwania to efekt jest ekstra!Wlosy czysciutkie, błyszczące, miękkie i puszyste-az odstaja od głowy:-)ja tez mam nadzieje ze nie przestana go produkowac!!!Dla wrazliwej skory glowy-rewelacyjny!

Używam tego produktu od:grudnia 2009r

Manicure - marynarskie paski

Wzmacniacz;)

Bardzo dobry szampon. Używałam go w duecie z odzywką Timotei awokado i morela. Włosy wyglądały rewelacyjnie: puszyste, ale jednocześnie gładkie i błyszczące, świetnie się układały. Seboradin znacznie poprawił stan mojej czupryny, bo włosy stały się mocniejsze, wypadało ich naprawdę niewiele. Jest dość wydajny. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego powrócę, ale póki co testuję inne szampony.

Używam tego produktu od:lipiec-sierpień 2009

Zawód na całej linii

Skusiłam się na ten szampon ze względu na mnóstwo pozytywnych opinii i na bardzo dobry skład. No i zawiodłam się na całej linii. Strasznie plącze włosy, na głowie powstaje jeden wielki kołtun, który niesamowicie trudno rozczesać. Włosy po wyschnięciu wyglądają jak mega szopa, na drugi dzień efekt jest jeszcze gorszy - wyglądają jakby nie były myte od tygodnia. Mam suche włosy, myślałam, że ten szampon poprawi nieco ich wygląd, a tu wręcz odwrotnie. Do minusów zaliczam też rzadką konsystencję i małą wydajność, a także to, że w sumie w ogóle się nie pienił. Wytrzymałabym nieciekawy zapach, gdyby chociaż szampon miał jakieś plusy.
Niestety to kosmetyk nie dla mnie, mimo że mam suche i matowe włosy.

Czas używania produktu: nieco ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 wymęczone

Nic dodać, nic ująć :D

Kupując nowy szampon do włosów zawsze mam obawy co do tego czy po jego zastosowaniu nie zastanę na głowie jakiejś niemiłej niespodzianki,, czytaj: łupieżu. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, która reaguje na mocne, chemiczne kosmetyki, stąd szampony kupuję ostatnio tylko w aptece :)
Regenerujący Seboradin nie podrażnił mi ani skóry, wręcz ją uleczył :D a włosy są po nim miękkie, lśniące, powiedziałabym, że nawet mniej się przetłuszczają :D a poza tym, zrobiły się jakby mocniejsze :) ale nie wiem czy nie jest to zasługą używania tego szamponu na zmianę z jego wersją z czarną rzepą :D

Generalnie: szampon godny polecenia :) Będę do niego wracać jak bumerang :D

Najlepszy.

Ja po prostu uwielbiam ten szampon. Pobił na głowę Fitomed. Używam go na zmianę z Babydream. Przy używaniu co dwa dni starcza mi na około miesiąc. Po umyciu włosy są lekkie, świeże, mniej się przetłuszczają. Są lśniące, mniej się przetłuszczają, a jednocześnie nie robi z włosów siana. Dobrze zmywa oleje. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy, nie powoduje łupieżu.Jeszcze jedno: włosy szybciej rosną! Mam nadzieję, że nigdy nie przestaną go produkować.Używam tego produktu od:2 miesiące

Taki sobie

Dokupiłam go do balsamu Seboradin, i muszę stwierdzić, że balsam jest o wiele lepszy. Szampon nie pieni się i mam wrażenie że niestety trochę wysusza włosy.Używam tego produktu od: miesiąca

U mnie dokonał cudu

Takiego szamponu szukałam od dawna. Stan moich włosów od jakiegoś czasu wołał o pomstę do nieba. Zniszczone i nadwyrężone, bo przez lata miałam włosy za pupę. Ciąża i karmienie je dobiły. Mało, cienki i na dodatek przetłuszczające się na potęgę. Potem pojawił się to łupież, to problemy skórne a włosy umyte rano, wieczorem były już nieświeże.
Najpierw, żeby pomóc włosom, kupiłam pomarańczowy balsam Seboradin. Szampon to przypadek, bo farmaceutka pomyliła opakowania przy sprzedaży. Chwała jej za ta pomyłkę. Szampon wraz z balsamem dokonały cudu. Włosy mają dwa razy większą objętość, są lśniące i miękkie. Skóra głowy jest w doskonałej kondycji. A co najważniejsze, mogę myć włosy nawet raz na 3 dni.
Minusem jest tylko dostępność. Ciągle brak go w hurtowniach.
Acha i najtaniej, jak udało mi się go zdobyć (a polowałam) to 14,9 PLN.

Używam tego produktu od ok. 5 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: ok. 5.

Moze byc

Kupiłam cały zestaw zachęcona pozytywnymi opiniami na wizazu. Szampon taki sobie, raczej nie nawilża, pieni się średnio,włosy kołtunią się podczas mycia i są szorstkie. Nic szczególnego po prostu, więc nie mam co polecać.

Używam tego produktu od:2 miesiące

niestety wyszusza

Przy regularnym stosowaniu szampon wysusza włosy, nie są już takie miękkie i przyjemne w dotyku :( Poza tym trzeba uważać przy myciu żeby za bardzo ich nie splatać, bo później sa nie do rozczesania. Szampon jest trochę mało wydajny, ale da się to przeżyć. Jedyne co w nim lubię to to, ze nadaje włosom niesamowity blask. W porównaniu z balsamem, szampon wypada raczej słabo, chyba juz wiecej go nie kupie... Rzepowy szampon Barwy jest dużo lepszy.

Polecam!Używam tego produktu od: dawna

skuteczny

Stosowałam ten szampon razem z odżywką z tej samej serii i bardzo pomógł mi doprowadzić do porządku zniszczone rozjaśnianiem włosy :)

Wydajny, delikatny, nie podrażnia i nie powoduje pojawienia się łupieżu. W połączeniu razem z odżywką sprawia, że włosy stają się miękkie i bardziej zdyscyplinowane.

Minusy: opakowanie (dozownik i zamknięcie mogłoby być bardziej poręczne) oraz zapach (czuć smrodek) :)

Używam tego produktu od:przez ok. 2 miesiące