Oriflame, Northern Lights EDT

Oriflame, Northern Lights EDT

Poczuj dreszczyk oczekiwania na przygodę. W Northern Lights odnajdziesz magię zorzy polarnej - połyskującej, nieuchwytnej, budzącej tęsknotę za tym, by ją zdobyć.

Dynamiczna kompozycja tryskająca świeżością dodaje energii. Nuty owocowe i kwiatowe budzą zmysły, subtelne akordy białego piżma zapewniają wyrafinowany wdzięk. To zapach idealnie współgrający z pulsującą atmosferą zabawy w mieście.

Cena: 95,0 zł / 50 ml

jeden z ulubionych!

Długotrwały, pięknie oryginalnie pachnie. Nie jest nachalny. Nadaje się zarówno dla młodej kobiety jak i dojrzalszej.
Zebrałam wiele komplementów nosząc ten zapach, zwłaszcza od mężczyzn ;)

Zakupiłam go w innej buteleczce z pięknymi orientalnymi zdobieniami, więc to było dodatkową zaletą :) Mam go do dzisiaj, oszczędzam jak mogę, bo został wycofany, wielka szkoda

Używam tego produktu od: 2007 roku

Zdecydowanie najgorszy zapach, jaki kiedykolwiek miałam!

Spodobał mi się opis w katalogu, więc ją kupiłam. Nigdy nie miałam gorszej perfumy. To tak śmierdzi, że nie da się opisać. Wali takimi kwiatami, co na łące śmierdzą! Fuuuu!
Oczywiście woda toaletowa wylądowała w toalecie. I to nie mojej tylko koleżanki, która używała ją jako odświeżacza...

Używam tego produktu od: raz kupiłam
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół opakowania

świeży i inny

Zapach z gatunku świeżych. Na początku pachnie dość intensywnie, ale po ok. 30 minutach przygasa i nie jest juz tak mocno odczuwalny.
Nie jest męczący, nie drażni. Mozna go używać pracy. Polecam, choć chyba został już wycofany.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Ładny i bardzo trwały zapach:)

perfum dostałam w prezencie. początkowo była do niego sceptycznie nastawiona jednak teraz wiem,że ten zapach uzależnia (zwłaszcza mojego TŻ;-))

- jest bardzo trwały! ( nie spodziewałam się tego po produkcie oriflame)
- zapach jest naprawdę śliczny; rozwija się na skórze
- opakowanie estetyczne (prosta flaszka)
- przez to,że jest trwały jest też wydajny
- dostępność bardzo dobra:P
- cena przystępna
- zarówno na uczelnie jak i wieczorne spotkanie:)

polecam;-)

Używam tego produktu od:3 miesiące

fajna

opakowanie bardzo etetyczne a zawartość tez niczego sobie:) zapach taki kwiatowo-świezy, nienachalny:) może jezcze kiedyś kupie mimo iz mam już swojego ulubieńca:)

Używam tego produktu od:grudzień

na codzień

Dostałam go w prezencie na poczatku bardzo mi sie podobał ale z czasem znudził mi się i leży w kącie i od czasu do czasu, na siłownie, aerobik, czy inne takie sytuacje uzywam go. Jest to przyjemny, delikatny, orzeżwiający zapach, daje poczucie rześkości i swobody. Troche kojarzy mi się z zapachami dla mężczyzn ale nie uważam że to jest jakiś minus dla tego zapachu.

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierszego

mój

Kupiłam je w ciemno, nie znając zapachu, bo w jakiejś psychozabawie w gazecie wyszło że to "mój" zapach. Nie są drogie więc zaryzykowałam i był to strzał w 10. Pamiętam że w tym teście były dla każdej grupy zapachów przykłady serialowych i filmowych przedstawicielek danego profilu osobowości i dla NothernLights była to Alli McBill - dziewczęca, szalona i trochę neurotyczna. Są od 2 sezonów moimi ulubionymi letnimi perfumami. Kojarzą się z wieczorem na plaży,albo letnią imprezą pod gołym niebem i na takie okazje są idealne ale można używać od rana,nawet w bardzo upalne dni. Są bardzo świeże ale z czasem wyłania się ciepła,zmysłowa nuta,nigdy jednak nie stają się ciężkie.

Uwielbiam

Jeden z moich dwóch ulubionych zapachów. Niezastąpiony na lato, świeży i orzeźwiający(ale to oczywiście kwestia gustu). Co do jakości jednak nie ma dwóch zdań - to naprawdę dobre perfumy. Długo utrzymują się na skórze i zmieniają zapach podczas noszenia. Cena jest dosyć wysoka ale zawsze można poczekać na jakąś promocję lub pobuszować na Allegro;)
osobiście serdecznie polecam

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1(już następne zamówione;)

odpadł w przedbiegach

Intensywna świeża - za świeża woń - domestosu, kostki do toalet?? W każdym razie gryzie w gardło, oczy, nos. Na szczęście miałam tylko próbkę. Lubię niektóre zapachy oriflame, ale ten to jest dla mnie horror - do tego długo utrzymuje się na mojej skórze. Pod koniec pachnie cytrusami przyprawionymi jakąś okropną chemią.
Flakonik też jakiś taki zimny i nieprzyjazny - może jestem wobec niego za surowa, ale nie chcę podnosić oceny zapachowi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy z próbki

świeżuch :)

Kiedyś wręcz szalałam za tym zapachem i namiętnie go używałam. Teraz mój zapał troszkę osłabł. Lubię zmieniać zapachy, a ten troszkę mi się już znudził.
Bardzo świeży, radosny i frywolny zapach. Kojaży mi się z imprezą na plaży.
Bardzo podoba się moim kolegom, którzy, gdy tylko się nim psiknę, nie omieszkają mnie o tym poinformować :)
Nie wiem czy go kupię następny raz, ale znając siebie to za jakiś czas pewnie tak :)

Trwałość średnia.

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 roku

Ciekawy

Mam mieszane uczucia co do Northern Lights. zapach w sumie ładny, ale "gryzie", jest trochę za ostry. Dziwne, bo ja lubię takie świeże zapachy. Jak ostatnio moja mama go sobie ode mnie pożyczyła i "wypsikała" się nim w moim pokoju to musiałam otworzyć okno, bo nie mogłam go znieść... Z drugiej strony lubię nim pachnieć.... Dla mnie to tak trochę cytrusów zmieszanych z mydłem. Zapach jakby zimny:) No nie wiem, tak mi się kojarzy. Ah, no i ładny flakonik:D

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

Dla mnie boska

Odkad zapach sie pojawił mialam na niego ochote..tlyko cena troszke jak na moja kieszen wygórowana..ale dlatego poczekalam na promocje...i jestesm bardzo zadowowlona..buteleczka stwarza wrażenie halogenowej..doskonale odzwierciedla znjdujacy sie w wbuteleczce zapach...wodny, lekki, przejrzysty odrobina slodkości sie ukrywa..Coz moge powiedziec wiecej..zapach niepowtarzalny i napewno ine zapomniany..polecam gorąco :D:D:D

Używam tego produktu od:miesiąca