Body, Karmel brązujący z miodem z dzikich kwiatów

Body, Karmel brązujący z miodem z dzikich kwiatów

Zgłaszająca osoba: rzastin&MagJa

Pielęgnacyjny balsam o działaniu lekko brązującym, przeznaczony do codziennego użytku. Polecany do każdego rodzaju skóry, w szczególności pozbawionej kolorytu. Pielęgnacyjna formuła karmelu zawiera wyciąg z miodu dzikich kwiatów bogaty w minerały i witaminy C, B1 i B2 o właściwościach odżywczych i wygładzających. Lekki odcień naturalnej opalenizny pojawia się po kilku użyciach i jest efektem działania czynników brązujących oraz karmelu.

Test przeprowadzony na grupie 20 kobiet wykazał 90% skuteczności w poprawie kolorytu skóry.

Skład: Składniki: Aqua, Decyl Oleate, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Glycerin, PEG-150 / Decyl Alcohol / SMDI Copolymer, Propylene Glycol, Mel, Dihydroxyacetone, Sorbitan Stearate, Disodium EDTA, Caramel, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Niotropropane-1,3-Diol, Parfum

Cena: ok. 12,90 zł / 250 ml

Super :)

Używałam tego produkty jakieś dwa lata temu, chciałam go ostatnio kupić, ale nigdzie nie mogę dostać.

Ma bardzo ładny zapach, stopniowo brązuje, a do tego nawilża. Po kilku aplikacjach naprawdę skóra ma super kolorek, taki bardzo naturalny, karmelowy, nie wpada w pomarańcze ani kakao jak to robi wiele samoopalaczy. Cena również przystępna.

Używam tego produktu od: rok z przerwami

taki sobie

zapach ciekawy, inny niz wszystkie balsamy tego typu ale niestety na krotka mete bo potem zaczyna smierdziec niemilosiernie. efekt jest widoczny juz po pierwszym nalozeniu ale radze smarowac sie na noc i wymyc sie rano bo skora nabiera zapachu dosc niefajnego...
jednym slowem - taki sobie

Używam tego produktu od: jakis miesiac

moze byc

nawilza...ladnie pachnie...i wlasciwie delikatnie brazuje wiec wszystko co ma spelnniac- spelnia....

ale jakos nie jestem przekoanana raczej nie kupie go juz wiecej a napewno nie bedzie moim ulubionym...

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Anna Małecka masaż twarzy

takie cobie mazidełko

Zużyłam całą 1 butelkę, niby wszystko ok, bo troche nawilża, dobrze sie wchłania, ładnie pachnie, ale bardzo dłuco trzeba czekać żeby efekt opalenizny zaczął być widoczny, a nie lubie non stop smarować się tym samym balsamem, tylko sobie zmieniać co kilka dni na coś co bardziej nawilża bo skórę mam bardzo suchą więc ta cecha go u mnie dyskredytuje.
Ogólnie jednakże nie ma co zbytnio narzekać, jednakże będę szukała czegoś co daje szybciej efekt skóry muśniętej słońcem :)

Używam tego produktu od: troche czasu mi zeszło, moze jakieś 4 tyg

takie tam mazidło :-/

Najwieksza i najbardziej istotna wada tego mleczka do ciala jest to, ze w ogole nie ma zadnego wplywu na zmiane kolorytu mojej skory, a po to je w koncu kupilam. Konsystencja bardzo rzadka, mleczko wchlania sie ekspresowo, jest nietluste, "tone" kosmetyku mozna nalozyc nie odczuwajac efektow pielegnacyjnych. Plus - ładny, słodki zapach ale bez szału, znam lepsze.

Używam tego produktu od:od kilku tygodni

słaby

Zapach - kwestia gustu, ja do tej pory nie wyrobiłam sobie o nim konkretnego zdania. Rzeczywiście słodki, mdły i nieco... plastikowy? Ale znam wiele produktów, które pachną gorzej;).

Właściwości brązujące - ja nie wiem! Albo sobie próbowałam wmówić, że jakieś były, abo efekt był tak słaby, że aż niezauważalny;). Od razu po posmarowaniu skóra robiła się bardziej żółta, ale na dłuższą metę brązowienie raczej trudno przyuważyć.

Poza tym balsam nie wysusza, ale jakby zakleja ciało:mad:, to nieprzyjemne wrażenie potęguje ciężka woń kosmetyku.

Pompa zacięła mi się pod koniec opakowania, co mnie nieźle wkurzyło! Pomysł z pompką - oczywiście dobry, ale wykonanie nie do końca...

Ode mnie dwie gwiazdki, niczym mnie nie zaskoczył, nawilżyć i to lepiej mogę się innym produktem, od tego oczekiwałam lepszego brązowienia.

Używam tego produktu od: teraz nie używam, choć resztka w opakowaniu została. Używałam gdzieś na przełomie wiosny i lata 2006, o ile mnie pamięć nie myli.
Ilość zużytych opakowań: jedno (prawie) w całości.

świetnie wygładza :)

lubię ten balsam :) ma wodnistą konsystencję, miło się wchłania, rewelacyjnie wygładza ciało. ale efekt ten jest wyczuwalny dopiero na drugi dzień po przebudzeniu :) ale warto "czekać" bo to wygładzenie jest po prostu rewelacyjne. praktycznie w ogóle nie brązuje, więc jak ktoś chce go kupić dla tego efektu to nie polecam. :) ale ta gładkość...uh :))))

Używam tego produktu od:nie pamiętam

czy ja wiem...

Brązuje naprawdę delikatnie, jak dla mnie nawet zbyt delikatnie. Kiepsko się rozprowadza. Wodnista konsystencja sprawia, że kosmetyk dość długo marze się na skórze. Za to nie brudzi ubrań. Naprawdę pięknie, apetycznie pachnie. Aromat utrzymuje się na tyle długo, że po przebudzeniu wyczuwam jego obecność w pościeli (stosuję karmel na noc) i to jest miłe. Największą wadą balsamu jest to, że dość mocno wysusza skórę. No i funkcjonalność opakowania pozostawia wiele do życzenia, gdy kosmetyk jest na ukończeniu. Upartym pozostaje rozprucie plastikowaj butelki i wygrzebywanie do ostatniej kropli. Spróbuję czegoś innego, a o tym, czy wrócić do Daxa pomyślę później :)

warty polecenia

Bardzo dobry balsam. Juz po kilku dniach delikatnie brazuje. Jedna z was napisala, ze po pierwszym uzyciu nie zauwazyla zadnych efektow. Rany! Przeciez to jest balsam brazujacy a nie samoopalacz. Skora po nim ma naprawde naturalny i delikatny odcien, taki jak sama nazwa mowi, karmelowy :) Jako jedyny z wielu tego typu kosmetykow, ktorych stosowalam nie wysusza mojej skory. Wrecz przeciwnie - troche ja nawilza. Pieknie pachnie, zapach wrecz idealny na zime. Kojarzy sie ze swietami. Jednak nie nadaje sie na lato. Za slodki zapach jak na wielkie upaly. Ja nie wyczuwam samoopalaczowego smrodku. Ma wygodne opakowanie z dozownikiem. Polecam.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczete

ciężko pachnie, lekko opala

Kupiłam, bo potrzebowałam czegoś, co delikatnie, ale naprawdę delikatnie brązuje. W balsamach brązujących zawsze obawiam się smug i nienaturalnego efektu- z tym kosmetykiem na szczęście ani jedno, ani drugie nie grozi:)

Miałam wrażenie, że okropnie się klei, co wyjasniło się po przeczytaniu składu- on naprawdę zawiera karmel i miód :D Ciekawy pomysł, jednak kleistość trochę przeszkadza w codziennym stosowaniu.

Nie liczyłam na specjalne właściwości pielęgnacyjne- przy częstym stosowaniu trochę wysusza skórę na łydkach.

Zapach jest kwestią gustu, dla mnie jest minimalnie za ciężki, mimo że bardzo ładny, nie lubię się nim smarować na noc, bo jest dość duszący. Ale zapach samoopalacza wychodzi spod niego z dużym opóźnieniem, więc ma to pewnie jakiś swój sens;)

Ma poręczną pompkę.

Chciałabym znaleźć sobie coś o podobnych właściwościach, ale z wyłączeniem zapachu i kleistości, więc szukam dalej:)

Używam tego produktu od: roku z przerwami.

pffff..beznadzieja

Raz i nigdy wiecej!

-sztuczny, chemiczny zapach
-prawie nie nawilza
-zle sie wchlania
-praktycznie nie brazuje
-tworzy smugi

Srednie opakowanie. Zdziwilam sie, bo firma Dax Cosmetix dobrze sie rozwija, ma coraz lepsze, niedrogie kosmetyki,z ktorych wiele doruwnuje ,albo przewyzsza jakoscia i dzialaniem te z gornej polki.

Używam tego produktu od:nigdy wiecej
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec

Za zapach go cenię

Karmel niezeimsko pachnie, ma wygodne opakowanie, dobrze nawilża, delikatnie brązuje (i nie na pomarańczowo!) i jest moim ulubionym kosmetykiem do smarowania na noc.Spełnia wszystkie moje oczekiwania,szczególnie zapach,który nie jest duszący,a lekki i słodki.Polecam go!!!

Używam tego produktu od:czerwiec