Pisak do powiek

Pisak do powiek

Idealne dla zaznaczenia precyzyjnego konturu górnej powieki oka dzięki twardej końcówce aplikatora. Nadaje głębię spojrzenia. Produkt ten dzięki delikatnej teksturze pozwala na uzupełnienie makijażu nie przeciążając powieki. Długotrwałe, generalnie bardzo dobrze tolerowane, nie powodują podrażnień.

Cena: 11,90 zł

dla mnie świetny

Zawsze bardzo podobały mi się kreski ale jakoś nigdy nie wychodziły :/ Eyeliner z pędzelkiem dawno sobie odpuściłam, postanowiłam wypróbować te w flamastrze. Pisak Pierre Arthes jest czwartym i najlepszym, a próbowałam już i tańsze i droższe. Tym kreska wychodzi mi najlepiej i jest najtrwalsza. Mam kolor czarny.

Plusy:
- dobrze się maluje
- w zależności od kąta malowania kreska może być cienka lub grubsza
- szybko wysycha i nie odbija się na powiece
- kolor nie blednie
- bardzo długo się trzyma

Minusy:
- ciężko go zmyć

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

rozlewa się

Tani i dobrze się rozprowadza - można namalować ładną kreskę, to tyle jeśli chodzi o plusy.
To, co mi się w nim nie podobało to przede wszystkim efekt po jakimś czasie, tzn. kreska się rozmazywała (rozlewała)i tak jak poprzedniczka już pisała pisak ściekał na dolną powiekę przy kącikach oczu. Co więcej pisak jest niewydajny i szybko wysycha.

Używam tego produktu od: kilka razy w przeciągu pół roku

nigdy wiecej!

Kupilam go, bo latwiej sie takim pisakiem maluje kredke na powiece. Ale niestety rozczarowalam sie. Zeby narysowac kreske musialam meczyc sie chyba z pol godziny, zeby byly wyrazna. Czern kredki to jakas sprana czern i naprawde meczylam sie zeby byla ona widoczna. Mazak `wypisal` sie po 3-4 uzyciach, mimo ze byl szczelnie zamykany. Nigdy wiecej nie kupie! lepszy o niebo efekt przy takim samym pisaku ale essence.

Używam tego produktu od:uzylam 3-4 razy
Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego, ale wyladowalo w koszu na smieci

makijaż kreska

taki se, są lepsze

Może liner poprzedniczki był po prostu stary... mój ładnie rysuje, czubek też, tylko jest pewien problem - nie należy dociągac kresek do kącików, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, gdyż stamtąd chętnie spływa, tworząc pod oczami smugi. Serio. W rezultacie mam kreski nie od początku i kończę, nie przeciągając poza kącik, jak lubię. A i tak muszę kontrolować stan skóry pod oczami, czy nie mam "zacieków". Poza tym ładnie trzyma się powieki. Może to specyficzna budowa moich oczu, dużych i lekko wypukłych to sprawia, ale u mnie tak właśnie jest. Następnym razem kupię coś innego.

Rozczarowanie

Postanowiłam wypróbować pisak po przeczytaniu poprzedniej recenzji, jednak ten produkt to jakieś nieporozumienie. Po pierwsze jedna warstwa daje kreskę w kolorze jasno szarym, dopiero 2-3 dają czarny kolor - żeby w ogóle coś narysować trzeba trzymać pisak bokiem bo czubek rysika niestety nie rysuje nic (byc może trafiłam tylko felerny egzemplarz). Po drugie po kilku godzinach okropnie się rozmazuje i odbija na powiece, tak że bez poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie. Może jego cena jest przystępna, jednak jakość pozostawia wiele do życzenia - pozostanę wierna super linerowi Loreal.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Wytrzymały i nie blaknie

Jest to bardzo porządny kosmetyk. Maluje się nim łatwiej, niż piórkiem, czyli polecam dla średnio wtajemniczonych;)długo pozostaje na powiece i przez cały czas jest to głęboka czerń. W zalezności od efektu, który chcemy otrzymać, rysujemy po prostu cieńszą lub grubszą kreskę. Jak konturówka, ale efekt ciekawszy. Nie wiem, kiedy go kupię ponownie, bo jest bardzo wydajny. Na razie nie mam mu nic do zarzucenia, do tego cena przystępna.