Zielona Herbata + Endorfiny, Żel do mycia twarzy dodający blasku z endorfinami

Zielona Herbata + Endorfiny, Żel do mycia twarzy dodający blasku z endorfinami

To nie to

Nie oczyszcza, nie dodaje blasku. Ma rzadką konsystencje i leje się przez palce. Nie pieni się, ściąga skórę. Nie radzi sobie z drobnymi krostkami.
Na plus ładny zapach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Świetny

Produkt ma same plusy. Dobrze myje, nie wysusza, fajnie się pieni. Opakowanie ładne, wygodne i wydajne. Piękny zapach. Chętnie bym go kupiła, ale nie mogę go spotkać. Kiedyś dostępny był w Tesco w dobrej cenie. Jeden z lepszych produktów firmy Bielenda. Polecam.

Używam tego produktu od:kiedyś używałam

ulubiony

Dla mnie jest wspanialny,polecam dla osob z wrazliwa skora,ja mam taka i sprawdza sie swietnie,cudny zapach,delikatny zel,nie podraznia,jedynym minusem jest to,ze szybko sie konczy,czyli jest malo wydajny i trudno go spotkac,nie wiem,czy go wycofuja ale coraz rzadziej bywa w sklepach:( jednak dla mnie jest nr 1 ze wszystkich zeli do mycia buzki

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:duuzo 10 lub wiecej

Make up no make up H&M

ehh Bielenda...

Nie oczyszcza dobrze twarzy, nie pieni sie zbytnio, leje sie jak woda. Cera po nim jest niezbyt oczyszczona, no i musze użyć doglebnie oczyszczajacego toniku po tym żelu, bo z oczyszczaniem to to sobie wcale nie radzi. Bardzo słaby kosmetyk o pięknym zapachu.
Plus za zapach.Używam tego produktu od:przeszlo rok
Ilość zużytych opakowań:ciagle w trakcie 1

średniak

Plusem żelu jest odświeżający zapach i dobre oczyszczanie. Niestety konsystencja żelu jest tragiczna, bo leje się jak woda, nie pieni i pozostawia skórę w niezbyt dobrej kondycji. Bez rewelacji.

bardzo fajny

bardzo go lubię, jest wydajny, ma śliczny zapach, nie wysusza skóry. Nie ma się do czego doczepić dlatego dostał 5 gwiazdek:) Na pewno jeszcze kiedyś go kupię, bo jest bardzo dobry. Nadaje się zarówno do cery normalnej jak i tłustej. Polecam:)

Używam tego produktu od:prawie roku

Łagodny, jak lubię

Lubię go. Ma przyjemny zapach zielonej herbaty, fajną lejącą konsystencję, nie pieni się zbytnio, nie wysusza skóry, nie podrażnia, przyjemnie odświeża. Jednak po twarzy widzę, że mógłby lepiej oczyszczać, więc jeszcze poszukam.

Edit: Zabieram gwiazdkę. Po tym jak ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki bez SLS odczuwam różnicę. Mimo, że ten żel ściąga buzię w niewielkim stopniu, to widzę, że mógłby jeszcze mniej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dobry

Używam tego żelu od miesiąca. Ma bardzo ładny zapach. Uważam że konsystencja jest trochę za lejąca,ale nie jest tak najgorzej. Dobrze zmywa makijaż. Po umyciu skóra trochę mi się ściąga, ale może dlatego, że jest sucha i wrażliwa.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

konsystencja wody

Zacznę od plusów:
+ dobrze oczyszcza
+ nie podrażnia (mam cerę suchą i wrażliwą)
+ nie wysusza
+ nie pieni się (dla mnie to zaleta)
+ ładnie pachnie

ALE:
- spływa z twarzy niczym woda!! Nigdy wcześniej nie miałam żelu, który miałby konsystencję wody, po prostu przelewał się przez palce... Doprowadzało mnie to do szału.
Przez to, że tak spływał, nakładałam kolejną porcję przez co żel skonczył się w ciągu miesiąca.

Czas używania produktu: miesiąc

bdb

Używam tego produktu już bardzo długo, czasem skuszę się na inny ale ostatecznie i tak wracam. Żel ma przede wszystkim oczyszczać i ten zdecydowanie się sprawdza, więcej od niego nie oczekuję. Opakowanie uważam za wygodne w użyciu, zapach przyjemny, wydajny, i bardzo ładna cena.

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań:dużo, na spółkę z mamą i siostrą

świetny!

produkt naprawdę godny polecenia..
po pierwsze, co najbardziej przyciąga, świetny zapach! naprawdę przyjemny i odświeżający!

konsystencja troszkę rzadka, ale nie przeszkadza w używaniu...

mam cerę mieszaną, ale po użyciu buźka jest matowa, a do tego świeża i długo pozostawia uczucie świeżości..

co więcej, niedrogi i wydajny!
polecam!

Używam tego produktu od:rok, wiecej?

zapach + delikatność

Ratunek dla mojej cery. Żel jest bardzo delikatny a przy tym dobrze oczyszcza cerę. Nie ma uczucia ściągniętej skóry i nie woła ona natychmiast po umyciu o krem. Przy tym wszystkim pięknie pachnie zieloną herbatą, której zapach uwielbiam. Nie jestem pewna, czy żel nie został wycofany (mam nadzieję że nie!) bo nigdzie nie mogę go dostać.

Używam tego produktu od:dawna