Intensites D`Ombres (Cienie)

Intensites D`Ombres (Cienie)

Najlepsze cienie jakie mam - intensywność i trwałośc koloru. Nie obsypują się, nie podrażniają. Ja mam 15 ARGENTS - srebrno - szaro - czarne. Wspaniale się przenikają. Czarnego można uzywać zamiast kredki. Są bardzo wydajne. Piękne, charakterystyczne dla tej marki pudełko z powiększjącym lusterkiem + aksamitne etui i 2 super aplikatotry do nakładania cieni.
Jedyna wada - bardzo drogie.

Cena: ok. 250 zł

rewelacyjne

Posiadam odcien 16 Braises: jasny bez, jasny braz i ciemny braz. Jestem bardzo z nich zadowolona, chociaz w zasadzie uzywam tylko najjasniejszego odcienia, wiec rownie dobrze moglabym miec pojedynczy cien i tylko dlatego nie wiem czy kupie caly zestaw ponownie;). Moim zdaniem lepsze od cieni Clinique. Sa niesamowicie trwale, nie walkuja sie, nie osypuja, nie zbieraja w zaglebieniach a aksamitna, miekka konsystencja daje gladki, elegancki efekt. Nie podrazniaja oczu.

Swietne opakowanie z duzym lusterkiem. Nie wydalabym az 250 zl na jakiekolwiek cienie, ale udalo mi sie je upolowac na Allegro za mniej niz 100zl. :D Używam tego produktu od: 4 miesiecy

cudenko

Zdecydowanie warte swojej ceny. Kolory piękne, mam w kilku odcieniach, trzymają sie długo, po nałożeniu nie dają "tandetnego efektu" a to dla mnie wazne poniewaz jakos nie mialam szczescia do cieni. Lubie ich używać, wystarczy troche wprawy i za ich pomocą mozna zrobić piękny makijaż:) zdecydowanie polecam, sama regularnie je kupuje i nabywam coraz to nowe odcienie:D

Używam tego produktu od:ponad roku?
Ilość zużytych opakowań: kilka ich już było:D

ok

cienie bardzo dobre,superowo się rozprowadzają co jest ważne szczególnie rano,kiedy śpieszymy się do pracy.Oczka wygladaja bardzo ładnie,są trwałe,nie osypuja sie - czego bardzo nie lubie.Makijaż praktycznie wytrzymuje cały dzień.Polecam!

Chanel - Mademoiselle Privé

..::Doskonałe::..

To zdecydowanie najlepsze cienie jakie miałam - niestety są bardzo drogie, więc jak do tej pory wypróbowałam tylko jeden zestaw kolorystyczny (Argents).
Cienie nadają sie zarówno do makijażu dziennego jak i do mocniejszego ,wieczorowego. Ponieważ moje cienie zawierają ciemny cień z powodzeniem mogę zrezygnować z kredki do powiek - przy pomocy tego cienia podkreślam kontur oka, a moje spojrzenie staje się tajemnicze ;)
Są supertrwałe, wytrzymują od rana do wieczora (przetrwały kilka całonocnych imprez i nad ranem moje oczy wyglądały jak na początku ;) ) , nie zbierają się w załamaniu powieki. Dzięki temu ,że te cienie są mięciutkie, doskonale łączą się ze sobą i można uzyskać cudowny efekt i wyczarować na powiece "arcydzieło"
Do tego to piękne pudełeczko :love:
Tylko cena strasznie wysoka .....

moje ulubione

hmmm takie kremowe??pokrywaja jednolitym kolorem powieke,swietnie lacza sie ze soba,starczaja na baaardzo dlugo, maja malenkie drobinki ktore slicznie migoczamam bez+jasny braz+czekoladowy,kolorystyka pozwala na kilka roznych mozliwosci,swietnie robi sie nimi lekko przydymione oczydla mnie to KOSMETYK WSZECH CZASOW

najlepsze

Najlepsze cienie robi Chanel:-) Już dawno doszłam do takiego wniosku. Sa niezwykle trwałe, pięknie opalizują(choć dla niektórych może to byz wada), lekko sie rozprowadzają, nie zbierają się w załamaniach powiek do wieczora, a mam tłusta cerę, także powieki(Dior nie wytrzymuje do końca dnia, pada w okolicach teleexpresu;-) ) Zestawy kolorystyczne są rewelacyjne, do tradycyjnych po bardziej ekstrawaganckie. Ja mam także zestaw Argents i jestem z niego baaaaaaaaaardzo zadowolona. Dodatkowy plus to ładne, eleganckie opakowanie w etui, które chroni puzderko np od paćkania palcami, porządne aplikatory i naprawdę suże jak na cienie do powiek lusterko.<BR>Teraz poluję na czwórkę cieni, które wejdą w jesiennej kolekcji Chanel.<BR>Beż+brąz+zieleń+fiolet mmmmm, nie mogę sie doczekać:-):-);-)

delikatnie i elegancko

Bardzo często zmieniam cienie do powiek. Lubię eksperymentować. Ale jezeli zależy mi na szybkim, ładnym i delikatnym makijażu to właśnie sięgam po te cienie. W przeciwieństwie do innych cieni nakładam je zawsze aplikatorem z gąbeczka. Mają wtedy o wiele intensywniejszą barwę niż roztarte pędzelkiem. To co mi się wnich jeszcze bardzo podoba to delikatne opalizowanie. Bardzo rozświetla to oko. Uważam, że są doskonałe na dzienny makijaż.