Kąpiel do stóp balsamiczna

Kąpiel do stóp balsamiczna

Zawiera ekstrakt z nagietka, melisy, szałwi i dziurawca. Czyni skórę elastyczną, miękką i delikatną. Daje uczucie odprężenia stóp. Szczególnie polecany do stóp ze skłonnością do pękania skóry i nadmiernej potliwości.

Cena:

Zbyteczna

Kurczę, nie lubię takich kosmetyków. Niby jest, a jakby go nie było - bo i efektów nie daje żadnych. Ani zapach, ani przyjemność stosowania, ani efekt końcowy nie usprawiedliwiają jego istnienia. Zapachu prawie nie ma, a z kolei spora ilość piany pojawiająca się w misce do niczego nie jest mi potrzebna, a wręcz wzbudza obawy o możliwość wysuszania skóry. Stopy po wymoczeniu (o, przepraszam - "kąpieli" - hie hie, wolne żarty) są takie, jak po wodzie z jakimkolwiek mydłem w płynie. Żadnego orzeźwienia, relaksu, eee tam... Nie ma co sobie zawracać głowy.

Używam tego produktu od:

Skuszona medalem, rozczarowana produktem

Plyn jest stosunkowo niewydajny, jak na koncentrat, o ile sie nie myle: dwa uzycia - ponad jedna trzecia buteleczki. Wystarczy mi najwyzej na trzy tygodnie: a to z uwagi nawet jak na niska cene, jest po prostu nieoplacalne.
Skutecznie zmiekcza wode, ale prawie nie wydziela zapachu, co mi sie nie podoba: nie widze i nie czuje w nim po prostu tych ekstraktow z szalwi i tym podobnych. Drugi skladnik to sodium laureth sulfate (Boze, jaka jest tego polska nazwa?) co tylko powoduje, ze przypuszczam, ze jakikolwiek plyn do kapieli, albo zel pod prysznic dzialalby podobnie. Zadne mrowienie na skorze, bardzo niska przyjemnosc uzywania.
na pewno nie kupie go ponownie, mimo tego, ze ten tanszy, zdecydowanie lepiej zainwestowac, jak ja ostatnio: w Tolpe. Blisko pol roku nieregularnego uzywania i bardzo duzo satysfakcji.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego