Deodorant Anti-transpirant, Efficacite 24h (Dezodorant Antyperspirant w aerozolu, 24 h)

Dezodorant antyperspirant zapewniający 24-godzinną skuteczność działania.

1) reguluje proces pocenia, pozwalając jednocześnie skórze swobodnie oddychać,

2) redukuje proces powstawania przykrego zapachu,

3) maksymalna tolerancja skóry pod pachami,

4) nie pozostawia śladów na powierzchni skóry.

Rezultat: uczucie suchości i świeżości przez 24 godziny.

Hipoalergiczny. Nie zawiera alkoholu.

Dobry, choć uważam iż wersja w kulce jest lepsza

Bardzo dobry antyperspirant, szybko się wchłąnia, chroni cały dzień, nie plami bardziej niż inne AP. Osobiście uważam jednak, iż ochrona jest lepsza w przypadku AP Vichy w kulce, wtedy nie pocę się w ogóle. Gdy używam tego w spreju, to w bardziej ekstremalnych sytuacjach czuję, iż trochę się pocę. Nie ma wad.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

naprawde dobry

Kupiłam do za około 20 zł z Ziko Apteka w Krakowie. Trzeba chwilę odczekać aby wysechł, natomiast nie ma mowy o zółtych plamach na białej odzieży lub białych na czarnej ( co było wcześniej moją zmorą). Dobrze chroni przed potem, ma ładny zapach. Oczywiście były takie sytucje ( jazda pociągiem przez 13 godzin w upalny dzień) kiedy pod pachami zrobiły się plamy, lecz nieduże i broń boże śmierdzące!

Niezawodny

Najbardziej skuteczny antyperspirant jaki uzywalam do tej pory. W koncu znalazlam ideal.

Plusy:
* cały dzień chroni przed przykrym zapachem, bez zadnych poprawek w ciagu dnia
* redukuje wydzielanie potu
*przyjemny delikatny zapach
* nie bruzdi ubran
* natychmiast sie wchlania

Minusy:
* trudno dostepny
*cena (ale mysle ze w sumie moze przelozyc sie to na jakos)

depilacja zalety

Dobry, ale bez rewelacji

Ochrona: Po prostu dobry, nie zawsze chroni przed nieprzyjemnym zapachem potu.
Uczula: Nie
Zostawia ślady: Prawie w ogóle

bardzo skuteczny

Kupiłam ten dezodorant razem z vichy w kulce (traitement anti-transpirant 48h) żeby porównać. I jeden i drugi spełnia moje oczekiwania w 100 %.

Przede wszystkim zero zapachu potu przez cały dzień. Pod tym względem jest niezawodny. U mnie pojawia się trochę wilgoci w ciągu dnia ale dużo mniej niż normalnie, zresztą nie oczekuję rzeczy niemożliwych, przy ilości płynów które wypijam niemożliwe jest nie być trochę mokrym, ale najważniejsze,że nie muszę się denerwować zapachem.

Dezodorant ma świeży przyjemny zapach. Niezbyt instensywny więc można używać perfum. Nie brudzi ubrań. Nie podrażnia skóry. Schnie natymiast po aplikacji, także jest idealny kiedy rano się spieszymy.Bardzo dobry produkt. Dodam, że wszystkie popularne anytperspiranty typu dove, rexona etc. u mnie sobie nie radzą i nie chronią nawet przez kilka godzin, a ten spisuje się znakomicie. Polecam

Używam tego produktu od:ok tygodnia

Nie jest źle:)

Należę do tej grupy ludzi którzy bardzo się pocą,niewiem czy juz tak po prostu mam czy jest to związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem hormonów (jeszcze tego nie sprawdziłam).
Używałam już wszystkich kulkowych vichy nawet tych z męskiej linii ale żaden nie spełniał tak dobrze swojej funkcji jak ten w sprayu.Od razu po aplikacji skóra pod pachami jest sucha,świeża i ładnie pachnie :)Po paru godzinach zaczynam się pocić no ale napewno jest to mniejsze pocenie niż gdybym wcale go nie użyła.Jego działanie jest także uzależnione od trybu życia,wiadomo ze gdy niemam jakichś bardzo stresujących sytuacji i nie gonię autobusu to się nie spocę "od tak" (chociaż gdy go nie używam pocę się nawet nic nie robiąc w domu).
Napewno jest to dobry antyperspirant,bo zauważyłam że im dlużej go używałam tym lepiej na mnie działał.
To co mi w nim przeszadzalo to to,że po jego aplikacji musiałam uciekać z łazienki bo bardzo pyli i jego zapach jest bardzo intensywny,albo wstrzymywać oddech na czas jego aplikacji :P ale dało się to znieść.Myślę że gdy skończę swoją nową tubkę vichyowskiego kremu antyperspiracyjnego wrócę do tego w sprayu :)

ps. i jeszcze mój trick: zauważyłam że jego działanie jest wzmocnione wtedy kiedy pod prysznicem używam mydła antybakteryjnego protex a nie zwykłego żelu pod prysznic.

Aha,i jeszcze zabiorę głos w sprawie brudzenia ubrań przez ten spray,wiele jest tu takich opinii że on bardzo brudził ubrania,jednak niewiem czy ja jestem z innej planety czy co ale ani razu nie zabrudził mi koszulki,nawet czarnej...więc pojęcie "bialych sladów"jest mi zupełnie obce.Po prostu trzeba bardzo mocno nim potrząsnąć,zaaplikować i zakładac bluzkę starając się aby nie dotknęła ona ciała i wtedy będzie ok:)

Używam tego produktu od:Grudzień 2007

Nie ma nic lepszego!!!

Używam go od bardzo dawna. Chyba odkąd pojawił sie w naszych aptekach. Zawsze przeszkadzaly mi zapachowe antyperspiranty.Drazni mnie kazdy zapach pod moja pacha.
Kupilam Vichy w kulce i juz przy nim zostalam.
Skora jest po nim sucha i zawsze bez zapachu. Nie piecze nawet gdy stosuje zaraz po goleniu.
Jest bardzo wydajny. 2-3 opakowania na rok.
Trzeba chwile poczekac az wyschnie, bo moze pobrudzic czarne ubranka! To chyba jedyny minus. Ale czy sa antypespiranty tak skuteczne, bezzapachowe i niebrudzace? Chyba nie ma cudow?!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

woda w sprayu

Może dobry dla dzieci, które się nie pocą. Dla dorosłych to jak skropienie się czystą wodą, żadnych efektów. Fakt, że jest hipoalergiczny nie może przesłonić braku skuteczności. Ani nie redukuje zapachu, ani nie zmniejsza potliwości. Sczerze mówiąc nie wiem do czego ma służyć, chyba że jako placebo.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

nie nie nie !

Zawiodlam sie na calej lini. Nie naleze do osob, ktore sie bardzo poca. Mialam zatem nadzieje, ze jak kupie tak dobry (...) antyperspirat to juz nawet w 30-stopniowe upaly bede miala spokoj. A tu zupelna klapa. Ja sie poce po nim bardziej niz normalnie. Jeszcze nigdy w zyciu nie mialam takich plam jak po nim! Dlugo dawalam mu szanse, czekalam po pol godziny zeby dokladnie wyschnal, ale wszystko na nic. Za taka cene to ja dziekuje, wole kupic 3 razy tanszy a o wiele bardziej skuteczny.

Używam tego produktu od: miesiac

Prawie idealny

Prawie idealny, bo pamiętam, że trochę brudził. Na pewno tylko trochę, bo inaczej wylądowałby w koszu ;) Lubię dezodoranty w sprayu i ten ze względu na skuteczność bardzo mi odpowiadał. Jak piszecie zapach to rzecz gustu - mi nie przeszkadzają chemiczne zapachy, raczej odrzuca mnie od typowo spożywczych ;)
Używałam go latem, gdy potrzebne było mocniejsze wspomaganie. Bezpieczeństwo w 100%. Normalnie nie mam nadmiernych problemów z potem.

jak czytam o braciszku w kulce, to może się przełamię i spróbuję :)

Używałam tego produktu w lecie

100% dno

Ten antyperspirant jest tragiczny!! Szkoda wywalac tyle pieniedzy. Nie naleze do dziewczyn, ktore sie nadmiernie poca, ale gdy go uzywalam po prostu ciekly ze mnie struzki potu i to juz po niecalej godzinie (no dobra, moze troche przesadzam :-) ! Do tego pachnie, jakby byl zrobiony z kleju. Brudzi, wolno schnie. Nie, nie i jeszcze raz nie!

Używam tego produktu od:ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Niezawodny

U mnie sprawdza sie w 100%. Nie brudzi, jest skuteczny, wydajny, po zastosowaniu mozna odrazu sie ubrac. Moze zapach nie jest moim ulubionym ale zapach to nic w porownianiu do skutecznosci tego specyfiku.
Ps. Po pewnym czasie odejmuje jednak jedną gwiazdkę, bo odkryłam anyperspiranty biotherm (sztyft i spray). Są jeszcze bardziej skuteczne, delikatniejsze, niebrudzące i przy tym nie maja tego trochę męczącego zapachu.