Aroma, Szampon do włosów zmęczonych i zniszczonych, relaks i głęboka regenaracja

Szampon Gliss Kur Aroma po raz pierwszy łączy wysoką, pielęgnacyjną jakość szamponu z przyjemnością kojącego działania czystych olejków aromatycznych. Odkryj na nowo pielęgnacyjne działanie Gliss Kur i rozkoszuj się relaksującym zapachem olejków aromatycznych.
Innowacyjny Scan Repair Komplex działa precyzyjnie w uszkodzonych partiach i odbudowuje zniszczoną substancję włosów, bez nadmiernego obciążania.

Szampon pomarańczowy - włosy zmęczone i zniszczone delikatnie pielęgnuje, nadając siłę i puszystość. Zapach olejku z drzewa cedrowego działa wzmacniająco i pobudzająco, zapewniając chwile prawdziwego relaksu.
Szampon różowy - włosy łamliwe i trudne do ułożenia ma działanie kojące. Zapewnia włosom intensywną pielęgnację, gładkość i piękny połysk. Świeża, orzeźwiająca kombinacja zapachów olejku cytrynowego i pomarańczowego uspokaja i wprawia w dobry nastrój, odprężając po całodniowym wysiłku.

Cena: 9 - 10 zł / 250 ml

Bardzo dobry produkt

Szampon o bardzo ładnym zapachu oraz świetnej konsystencji, która powoduje, że szampon wręcz ślizga się po włosach. Niestety, przy nałożeniu jego większej ilości może powodować lekkie obciążanie włosów, co najprawdopodobniej wynika ze składu szamponu (bardzo silikonowy). Niemniej jednak bardzo polecam.

Używam tego produktu od: ok 6 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Polecam!

Jest naprawdę świetny! Włosy wyglądają na bardziej gęste, nie puszą się, ładnie się układają i długo pozostają czyste i odświeżone.
Fakt faktem- jest napakowany trochę silikonami, ale cóż, liczy się efekt.
Jestem naprawdę bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Super;)

Bardzo lubię szampony Gliss Kur;)
włosy sa po nich mięciutkie, przyjemnie w dotyku, lejące , błyszczące.

Miałam zawsze problem z ich rozczesywaniem ale po tym szamponie nie mam żadnych problemów.

Nie musze szarpać i łamać niepptrzebnie moich włosów. Nie wiem co ten szampon w sobie ma ale dla mnie zasługuje na 6+

;)

Ilość zużytych opakowań: około 15

O botoksie mity

super!!!

Bardzo dobry szampon. Świetnie nawilża, ładnie pachnie i dobrze się pieni. Włosy są po nim błyszczące i zdrowe. Używam go raz na jakiś czas, w celu odbudowania włosów:)

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

super

Kupuje go od dłuższego czasu;)Trzeba trafic na odpowiedni szampon do swoich włosów i mi sie udało.Włosy łądnie pachną, łatwo sie rozczesują, błyszczą, są miekkie w dotyku.trzeba dobrze spłukac włosy i nie przesadzac z ilością.Polecam maseczke;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużoooo

Nigdy nie kupię.

Nigdy już nie kupię tego szamponu. Włosy były po nim obciążone i matowe. Nie trafił w mój gust ;)
Używam tego produktu od:już nie używam

Dobre szampony..

Miałam wersję pomarańczową i różową. Oba szampony mają bardzo ładne zapachy. Bardzo fajnie myje się nimi włosy. Jedyny minus to jest to , że wypadają mi po nich włosy. Nie dostałam po nich łupieżu co jest plusem ;) zapach utrzymuje się długo na włosach.

Używam tego produktu od:nie pamietam kiedy

dobry

ja również miałem wersję pomarańczową. jego niebywałym plusem jest wspaniały zapach, który utrzymuję sie jeszcze przez dłuzszy czas na włosach. właściwosci pielegnacyjne dobre- nie dostałem po nim łupieżu na poczatrku stosowania co mi sie często zdarz stosując nowe specyfiki. ogólnie szampon jest dobry.

Używam tego produktu od:jakiś miesiąc

NIE!

Myslalam,ze bedzie to jakis super pachnacy i super odzywczy szampon.No coz..
NIE JEST

Mam wersje pomaranczowa,pachnie przecietnie, po jej zastosowaniu moje wlosy wydaja sie suuche:/ i sztywne i za nic nie chca sie ukladac.Butelke odstawiam w kat i wracam do Glisskur Asia Beauty.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pol jednego

najlepszy z drogerii

Kupiłam ten szampon dla zapachu. WErsja różówa pachnie obłędnie. Sam szampon to najlepszy dorgeruyjny szampon jaki miałam. Nie robi kołtuna na długich, rozjaśnianych włsoach a to wyczyn zaiste wielki! O beidy mogę obejśćsiębez odżywki. Szampon nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się szybciej, pięknie pachną przez długi czas, jest wydajny. Jest bardzo tani! Czego chciec więcej?

Zwykły szampon

Szampon jak szampon, jak dla mnie nic specjalnego, ale w sumie cena też niewielka, jedynym plusem to, ze naprawdę pachnie ślicznie i zapach utrzymuje się po myciu całkiem dlugo, poza tym nie zauważyłam, aby włosy były jakieś ładniejsze, jest wiele lepszych szamponów....

Świetny!

Ostanio mam małą manię na punkcie swoich włosów i cały czas szukam czegoś co sprawi,że będą
a) lepiej się ukłdać
b) bądą błyszczeć

No i powiem, że w końcu chyba trafiłam ! Kupłam sobie odżywkę intensywnie regenerującą z tej serii, odżywkę w sprayu 'płynny jedwab' i szampon.

Moje wlosy jakoś ładnie sie błyszczą...ładnie układają...pachną...

Coś tu jest nie tak...Ale to PRAWDA :D

Polecam :D