Żel z brokatem do włosów i ciała

Żel z brokatem do włosów i ciała

Doskonałe do upiększania ciała, dają atrakcyjne refleksy na skórze i włosach. Efektywnie dobrane receptury gwarantują nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale zapewniają także skuteczną pielęgnację. Produkt niezastąpiony dla osób, które marzą o nieprzemijającym uczuciu nawilżenia i odprężenia skóry podczas karnawałowych szaleństw. Żele dostępne są w 5 fantastycznych kolorach: złotym, srebrnym, czerwonym, niebieskim, fioletowym.

Cena: ok. 3,50zł / 20ml

nie

Stosowałam w karnawał. Tragedia. Zamiast subtelnego rozświetlenia dekoltu miałam chamskie i tandetne drobiny bazarowego brokatu. Wylądował w koszu i ja mówie stanowcze nie

tandeta

Żel raczej nie należy do moich ulubionych kosmetyków. Brokat nie dość, że trudno później usunąć, to jeszcze pojawiają się podrażnienia. Po użyciu bezpośrednio drobinki są widocznie, ale później zaczynają znikać. Po kontakcie z wodą stają się lepkie i trudnousuwalne. Efekt raczej tandetny. Myślę, że to dobra opcja dla przedszkolaków na bal karnawałowy, ale u dorosłych kobiet wygląda to nieco dziecinnie i odpustowo. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

badziew wszechczasow :D

tak naprawde to wcale nie jest mi do smiechu :( dostalam go kiedys przed Sylwestrem no i pomyslalam co mi tam-sprobuje :) o ja naiwna....1) byl prawie niewidoczny(mialam srebrne drobinki)
2) po calonocnej imprezie wskoczylam pod prysznic i zmywajac to "cudo" zauwazylam na swoim ciele swedzace/bolace czerwone placki :( w miejscach potraktowanych ta oto substancja...katastrofa.odradzam ( niby nie jestem alergikiem ...)

Makijaż ślubny

takie byle co

miałam go kiedys taki byle jaki jest tylko sie blyszczy zadnych wlasciwosci nawilzajacych poza tym szybko sie sciera i wyglad ma taki bazarowy jakis

taja miernota

Brokat ten dostałam jako gratis, tak więc za darmo :) Miałam ten ze złotymi drobinkami. Niesyty drobinki są za duże, szybko nie ma ich tam gdzie powinny tylko spacerują po ciele. Jest mało trwały, nie wygląda ładnie... Jak dal mnie nie watro go kupić. Swój zużyłam cały w sytuacjach gdy był mi po prostu potrzebny. Z własnej woli nie zdecydowała bym się na niego. Taka miernota...

Okropny

Nigdy juz nie kupie tego badziewia, (chociarz jest bardzo tani) Po posmarowaniu sie nim czułam jak skóra mi się lepi, te drobinki były prawie niewidoczne. Jak zwykły żel do włosów :P

niezly

Wybieralam sie na wesele i chcialam jakos podkreslic 'sie' na te okazje. Szkonczyl mi sie rozswietlacz do ciala Erisa ale siostra kupila mi to. Poczatkowo pomyslam 'uh zel z bazarku dobrze nie wrozy'. Sprobowalam - zapach nie kolidowal z nuta zapachowa balsamu i perfum. A drobinki?? Bylam zachwycona. Nie obrzydliwy brokat tylko delikatnie mieniace sie drobinki. Ja mialam wersje niebieskawa. Nie sa trwale bo po jakims czasie odpadaja ale mozna dokanac szybkich 'poprawek' Tubeczka mala ale co dziwne bardzo, bardzo wydajna.