Naturals, Tea Tree & Grapefruit, Face Cream (Krem do twarzy `Drzewo herbaciane i grejpfrut`)

Krem oparty na kompleksie BioSeed, zawierającym ekstrakty z ziaren winogron, miodli indyjskiej

i słonecznika, znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych. Zawiera ekstrakty z drzewa herbacianego i grejpfruta.

Krem oczyszcza i odświeża, przywraca równowagę tłustej skórze, ożywia.

Cena: 18,90zł / 125ml

Rzadka papka

Wybitnie nie polecam tego kremu, ja byłam mega niezadowolona. Przede wszystkim - jest bardzo tłusty, zostawia na buzi lepki film, ma się wrażenie świecącej buzi, po nałożeniu czułam się tak, jakbym miałam na twarzy maseczkę, bardzo ciężki kosmetyk. Powodował jeszcze większe wydzielanie sebum, nie redukował wyprysków, a już na pewno niczego nie oczyszczał. Konsystencja bardzo rzadka, czasem mi się wylewał z dłoni, kiedy przenosiłam go ze słoiczka na twarz, coś okropnego. Zapach dziwny, duszący. Cena jest niska, kolor kremu ciekawy, opakowanie jest ogromne i wystarcza na długo, jest wydajny. Dla mojej tłustej cery nie był skuteczny. Bardzo długo się wchłania.

Plusy
- cena
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- nawilża
Minusy
- ciężki
- trudność użycia
- nieefektywny
- bez rezultatu
- tłusta konsystencja
- zostawia tłusty film
- rzadka konsystencja
- źle się wchłania

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Polecam cerom bez problemów!

Moja cera nie jest wymagająca. Normalna, bez wielkich skłonności do wyprysków (jako nastolatce jednak przytrafiają się od czasu do czasu) i ten krem był dla mnie idealny. Nie zapychał, ładnie nawilżał, szybko się wchłaniał. Nadawał się pod makijaż, nie pozostawiał tłustego filmu. Nie miałam przyjemności używać wielu kremów (jedynie różowego z Nivei do cery suchej i wrażliwej oraz różowego z serii Synegren z Rossmana), ale wszystkie inne mnie zapychały, tworząc dziwną kaszkę (na szczęście widoczną jedynie z bliska). Ten tego nie robił, a do tego przyjemnie pachniał w przeciwieństwie do nich. Wiem, że to nie jest krem na zawsze i za jakiś czas przerzucę się na te \\\'na pierwsze zmarszczki\\\', jednak póki co mi wystarcza. Teraz skusiłam się na wersję \\\'brzoskwinia i mleko migdałowe\\\', która pachnie OBŁĘDNIE. Miejmy nadzieję, że właściwości ma takie same jak jej ogórkowy brat.

do ciała nie do twarzy

kremik jest całkiem przeciętny, ale faktycznie do twarzy to on się za bardzo nie nadaje - używałam go do skóry ramion i dekoltu, gdzie mam czasami problem z pryszczami, ale nawet tam długo sie wchłania i pozostawiał taki dziwny film (mimo, że jest kremem do cery mieszanej, więc raczej spodziewałam się wysuszania)
ostatecznie zużyłam go, ale żadna rewelacja i już go chyba raczej nie kupię

Używam tego produktu od: około roku temu
Ilość zużytych opakowań:chyba ze dwa

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Bubel jakich mało

Najgorszy z kremów jakie miałam.

- Ani nie oczyszcza, ani nie przywraca równowagi mojej mieszanej cerze
- Paskudnie natłuszcza
- Nie nadaje się ani na zimę, ani na lato

+ Przystępna cena
+ wydajny

Całe szczęście, że go wycofali, bo nie nadawał się nawet jako krem do ciała - miałam wrażenie, że wysuszył mi skórę na łydkach po jednym zastosowaniu, więc wylądował w koszu.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

wzmaga tradzik

krem pachnie jak pasta do butów
zapycha pory
nie oczyszcza cery
i powoduje rozkwit trądziku

mojej mamie sie spodobał, poniewaz mama ma cere suchą.

nie polecam
Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pół

Dobry dla cery trądzikowej.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry krem, w przystępnej cenie. NIe zgadzam sie z poprzedniczkami ,ze zapycha pory , wręcz przeciwnie. Moja skora jest po nim matowa , a zaskornikow jest zdecydowanie mniej. Uzywałam roznych kremow a nawet antybiotyków ,ale nie moglam sie pozbyc tradziku!!! Ten krem sprawił ,ze mam ich coraz mniej! a zaczerwienienia goja sie znacznie szybciej! Ma duza pojemność, dlatego na noc smaruje sie grubsza warstwą niz na dzien. Starcza na około dwa miesiące,a zapach...moim zdaniem to dobrze ze producent nie wciepał:) tam jakiegos perfumu czy innych chemikaliow zeby zapach nam sie podobał , zapach przekonuje mnie o tym ,ze ten krem na prawde zawiera naturalne wyciagi roslinne. :) a mnie nie przeszkadza. teraz w zastepstwie za ten krem avon wprowadzil ogórek i drzewo herbaciane , i teraz ten kupuje ,jednak działanie ma takie samo, ale zapach sie zmienił:)
Używam tego produktu od:4 miesięcy

Okropieństwo.

Co to w ogóle ma być?Zawiodłam się.Kremik pozostawia na skórze tłusty film i do tego strasznie cuchnie.Oczyszczenia nie zauważyłam,ze względu na zapach przestałam go używać na twarzy bo nie mogłam znieść tego smordu.

Używam tego produktu od:kiedyś

całkiem, całkiem dobry...

mieszane uczucia jednak z dużą przewagą tych pozytywnych...
+ jest wydajny
+ nie kosztuje majatku
+ fajna, lekka konsystencja
+ delikatnie nawilżył moją cerę i ją wygładził
+ nie pojawiły się po nim żadne iespodzianki
+ nie uczulił, a to czasem mi się zdażało po kremach tej firmy
+ sprawdził się jako baza pod makijaż

- zapach, może nie przypaść do gustu (osobiście wyczuwam gorzkość grepfruta)
- twarz się po nim świeci, nie jak latarnia, ale zawsze (po nałożeniu makijażu efekt ten znika)
poza tym uzywam go głównie na noc lub już po powrocie do domu, dlatego nie psuje to mojej oceny

super na lato

Na lato dlatego, że zimą muszę bardziej nawilżać skórę ;)
Przypadł mi do gustu bo dla mojej tłustej cery jest bardzo przyjemny, lekki i orzeźwiający. Nie zapycha, nie pojawiają się nowe zaskórniki, a stare zmniejszyły się. Ma piękny, nie nachalny zapach i duże, ekonomiczne, bardzo wydajne opakowanie.
Chyba już nie kupię, bo wycofali.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:

Taki sobie

-jest bardzo rzadki
-ma dosyć intensywny zapach który nie każdemu musi się podobać
-nie daje konkretnych, spektakularnych efektów
-sprawia wrażenie lepkiej skóry, choć nie musi tak wcale być..

+bardzo wydajny
+mimo że delikatny to poprawia nieco kondycję cery

= Dobry krem dla cery mało wymagającej z niewielkimi problemami, np. lekko się przetłuszczającej

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 1/2

całkiem,całkiem

Nie jest to produkt rewelacyjny, ale przyzwoity.

+ lekka, aksamitna konsystencja która jest odpowiednia do cery mieszanej/tłustej
+ szybko się wchłania i pozostawia aksamitna warstewkę na twarzy.
+ fajny (inny) zapach.
+ bardzo wydajny
+ minimalnie nawilża i wygładza skórę twarzy, ale jakiś super efektów nie zauważyłam!

Ogólnie 4 z dużym minusem!

Używam tego produktu od:----
Ilość zużytych opakowań:----

dobry

krem ten jest dobry, ale nie rewelacyjny...
muszę się zastanowić czy kupię go następnym razem...dobrze nawilża cerę, ale nie oczyszcza jej i zostawia tłustą powłokę, więc nie polecam stosowania go rano....ogólnie jest dobry jako krem na noc...jego inną zaletą jest wydajność...korzystam z niego raz dziennie już dość długo(ponad pół roku) i mam połowę opakowania!

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego