Advance Techniques, Colour Protection, Odżywka chroniąca kolor włosów farbowanych (ze spłukiwaniem) (stara wersja)

Odżywka, jak zapewnia producent, przedłuża trwałość koloru i sprawia, że jest on intensywny i lśniący. Jak przystało na odżywkę, ma też pielęgnować i ułatwiać rozczesywanie.

Cena: 10,90 zł / 250 ml

Polecam!

Stosuję tę odżywkę codziennie od kilku lat. Nie przetłuszcza włosów, nie obciąża, nadaje połysk i gładkość. Ma przyjemny zapach, konsystencję ułatwiającą rozprowadzenie na włosach, łatwo się spłukuje. Do tego jest bardzo wydajna i niedroga. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

lekka irytacja

Taka sobie odżywka. Nie zauważyłam żeby jakoś wybitnie chroniła kolor, ale fakt - włosy się po niej dobrze rozczesują i są gładsze niż po samym szamponie (tylko że chyba każda odżywka to potrafi). Denerwował mnie zapach - taki za bardzo intensywny, a już do szewskiej pasji doprowadzało mnie opakowanie twarde jak cholera, tak że pod koniec stosowania musiałam się nieźle nagimnastykować żeby łaskawie coś z niego wylazło. Mięśnie dłoni mam napewno bardziej rozwinięte ;)
Bardzo przeciętna.

miłe zaskoczenie

Spodziewałam sie po niej dość kiepskiego działania, ponieważ kiedyś miałam podobną odżywkę z tej serii i mnie nie zadowoliła. Jednak pozytywnie sie zaskoczyłam:włosy są intensywnie odżywione, gładkie i pachnące. Co prawda nie mam mocno zniszczonych włosów, ale puszą się i farbowałam je ostatnio, więc nie wiem jak będzie sie sprawowała na zniszczonych farbowaniem włosów. Niestety nie zauważłam właściwości chroniących kolor, więc nie dam 5 *

Ilość zużytych opakowań:żadne na razie

Avon Mark - relacja

jest ok

Ja używam tej odżywki od dłuższego czasu.Cena jest ok, szczególnie jak jest w promocji. jestem zadowolona, mam suche włosy i trudne w rozczesywaniu, odżywka wygładza i bez problemu i bez płaczu rozczesuje włoski.

ot taka sobie

używałam jej razem z szamponem i maską, ale powodują u mnie pojawianie się jakiś syfków i grudek na linii włosów na czole, przy innych szamponach tak nie miałam i po zmianie szamponu i odżywki nie pojawiają się nowe, ale starych grudek ciężko się pozbyć, myślę że to jego sprawka, a jej działanie hmmm, może włosy są miękkie i łatwo się rozczesują, ale z pewnościa nie chroni koloru, nie działa jakoś zbawiennie na włosy, więc więcej już jej nie użyję, teraz szukam czegoś co nie wywoła takiej reakcji na moim czole, zapach przyjemny i całkiem wydajna jest, ale czemu moja skóra tak reaguje na tą serię?
Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy
ilość zużytych opakowań:1