Głęboka Regeneracja, Balsam regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych (stara wersja)

Balsam regeneracyjny Gliss Kur nadaje włosom sprężystość i blask. Rozpoznaje potrzeby włosów. Nowa generacja Scan Repair nie tylko wygładza powierzchnię włosów, lecz także wnika głęboko w ich strukturę. Innowacyjny Scan Repair Komplex precyzyjnie regeneruje uszkodzone partie powierzchni i odbudowuje zniszczoną substancję włosów, bez nadmiernego obciążenia. Wyjątkowo łatwe rozczesywanie i do 95% mniej łamiących się włosów.

najlepsza!

Nigdy wcześniej nie miałam tak genialnej odzywki.
U mnie sprawdza się super! Moje włosy bardzo się plączą- po tej odzywce przy rozczesywaniu nie ma żadnego problemu. Ślicznie pachnie.

+zapach
+ konsystencja
+włosy dobrze się rozczesują
+wydajność

-brak.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania przy codziennym stosowaniu.

poprostu porażka...

To co ja przeżyłam z tym balsamem strasznie negatywnie nastawiło mnie w ogóle do Gliss Kura.
Użyłam go może trzy razy. Te pół gwiazdki to mogę dać bo faktycznie włoski bardzo fajnie się rozczesywały-były tak jakby ślizgnie. Poza tym włosy zaczęły mi wypadać strasznie,całymi garściami i za to ,to bym nawet dała minusa. Nie mogłam się tego następstwa pozbyć bardzo długo...pomogły chyba o ile się nie mylę bo to było dawno jakieś kosmetyki z apteki-Seboradin czy jakoś tak ;) Warto też chyba dodać że oddałam to koleżance,bo przecież nie musimy obie tak reagować,ale również i u niej zadziałała w ten sposób. Tak więc ja odradzam...

Używam tego produktu od: To była tylko chwila
Ilość zużytych opakowań: troche jednego

Pielegnuje i ulatwia rozczesywanie

Uzywam tej odzywki od dobrych kilku lat. Myslalam,ze znajde cos lepszego i probowalam innych produktow, jednak zawsze do niej wracam.
Ulatwia rozczesywanie,odzywia i pielegnuje wlosy.
Naprawde nie mozna jej niz zarzucic, jest po prostu dobra.
Mi odpowiada.
Mam dlugie blond wlosy, farbuje regularnie, moja pielegnacja sklada sie z mycia wlosow szamponem Pantene, uzycia tej odzywki i ewentualnie uzyciem "psikacza" w sprayu z gliss kura (raczej na koncowki). Szampon v z tej serii mnie nie przekonal, ale odzywka jest swietna!

Polecam dziewczynom, ktore cenie sobie dobra pielegnacje i latwe rozczesywanie wlosow!

depilacja zalety

włosy wyglądają zdrowiej

Balsam jest odpowiedni dla mnie-nie obciąża włosów, co w moim przypadku już jest dużym sukcesem.Pozostają puszyste cały dzień.(nie nakładam u nasady!)
Włosy nie wyglądają na sianowate, fajnie się rozczesują,są fantastycznie miękkie i przyjemne w dotyku.Poza tym balsam pięknie pachnie.
Mógłby być bardziej wydajny, poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.Może oprócz tego, że wracam do niego z przerwami, bo włosy "przyzwyczajają się" i efekt nie jest już taki dobry.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: sporo

super

balsam godny polecenia
włosy bardziej nawilżone, miękkie, grubsze niestety po dlugim okresie stosowania nie widac juz super efektów ale z odstepami miesiecznymi jest rewelacyjny
różnice widac juz od pierwszego uzycia lecz zmniejsza sie zachwyt z uplywem czasu mimo to polecam bardziej jako kuracje kiedy włosy sa naprawde przesuszone

super

dla mnie super.
nie obciąża
łatwo sie po niej rozczesuje
NIE PRZETLUSZCZA / zależy ile sie jej nałoży/
chroni przed prostowaniem. naprawde !
wydajna
ładnie pachnie /jak wszystkie GLISS KUR/

polecam!!

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań: trakt 2

okropieństwo !

nigdy w życiu nie miałam tak tragicznych, nie do ułozenia włosów jak po tej odżywce. Po paru godzinach są strasznie przetłuszczone, co nigdy mi sie nie zdarzało ! Nawet odrazu po umyciu- takie sztywne, bez życia ...

Myślałam ze to tylko jednarozowo, dałam jej pare szans ale za każdym razem efekt był opłakany :( a o odżywianiu to już w ogole nie wspomne !

Kupiłam ja tylko dlatego, ponieważ nie doszła jeszcze moja maska Lorela. Absolutnie nie polecam...

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

ZAJEBOSKI!

Balsam jest świetny, włosy są po nim lśniące i nie mam już siana na głowie:) Doskonale odżywia włosy a w połączeniu z szamponem z tej samej serii rezultaty są rewelacyjne! Warto wydać pieniądze zwłaszcza, że to nie są jakieś duże koszty. Najlepszy kosmetyk do włosów jaki dotychczas spotkałam! :)

Numer 1

Cudowny balsam, poleciła mi go moja fryzjerka, nakladam na 2 godziny przed myciem, miałam bardzo zniszczone włosy i trudno sie rozczesywały, teraz są odżywione, miękkie i delikatne. Kupuje w promocji za 6-7 zł :D
Jedyny minus:
po suszeniu włosy są sianowate, ale ja zawsze tak mam ;)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: duuużo :p

Bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka. Ślicznie pachnie. Jest bardzo wydajna. Na mokrych włosach efekt wydaje się IDEALNY! Niestety, po wysuszeniu sianowate końcówki znowu pozostały sianowate :-( Może już są zbyt zniszczone, żeby odzywka dała sobie z nimi radę :-(

najlepszy KWC jaki znam :D

Używam prostownicy codziennie i nie wyobrażam sobie stanu moich włosów bez tego balsamiku. Nie obciąza moich włosów. Są po nim bardzo gładkie. Cudownie pachnie i jest w bardzo przystępnej cenie .... nic tylko stosować i się cieszyć z pięknych włosów :DUżywam tego produktu od:hu hu i jeszcze trochę :D
Ilość zużytych opakowań: a bo ja to wiem ... nie liczę :P

Już nie - KWC!!

Włosy są po nim gładkie, lśniące. Już w trakcie zmywania czuję się super zmiękczenie. Moje włosy rozczesywałam po myciu średnio 1,5 godz. teraz 1 min. Cyba nie muszę już więcej wyjaśniać, dlaczego to mój KWC? Nakładam 5 -10 cm. od skóry głowy.Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 30

Niestety obniżam moją ocenę do 3*, ponieważ są lepsze balsamy za tańszą cenę. Nadal twierdzę, że super można rozczesać "mopa".