Perfecta, Body, Malinowy kisiel peelingujący do ciała

Perfecta, Body, Malinowy kisiel peelingujący do ciała

Peeling o żelowej konsystencji, przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała. Zawiera składniki oczyszczajace skórę, mikrogranulki oraz wyciag z liścia malin- zródło soli mineralnych.
Umożliwia delikatny masaż ciała, podczas codziennej kąpielu lub prysznica, pozostawia skórę czystą, świeżą
i nawilżoną, dobrze przygotowaną do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jest Świetny!

Kupiłam go po promocji w niższej cenie i... JEST WSPANIAŁY! Skóra po nim jest gładka jak pupcia niemowlęcia :D Dodatkowo ten zapach! Aż ślinka cieknie! :D

+ Nie podrażnia.
+ Gładka skóra jak nigdy dotąd!
+ Przecudny zapach!!!

Po peelingu używam kremu przeciw rozstępom i zauważyłam, że kosmetyk lepiej się wchłania. Jak dla mnie KWC. Naprawdę godny polecenia!

Używam tego produktu od: 1 mies.

bardzo delikatny

Gdybym nie dostała go w prezencie to nie sięgnełabym po niego nigdy, bo nie lubię takich żeli peelingujących, które wg mnie są w sumie do niczego, ani nie myją tak dobrze jak klasyczny żel pod prysznic ani nie usuwają martwego naskórka jak peeling z prawdziwego zdarzenia. ja uwielbiam drapaki :)
Kisiel o ładnym zapachu, choć jak dla mnie bardziej truskawkowym niż malinowym. Pieni sie średnio. Złuszcza bardzo delikatnie. Używam do najdelikatniejszych partii mojego ciała: dekoltu, piersi, ramion. Bardzo przyjemny w stosowaniu. Bardzo udany produkt daxa, choć dla mnie zdecydowanie za słaby w złuszczaniu a na takie niewiadomo co to szkoda mi czasu pod prysznicem :)

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny :)

Kupiłam to cudeńko przy okazji promocji z DAX, coś tam na rozstępy było, a że kisiel był gratis więc spróbowałam :D rewelacyjny. Skóra po umyciu jest gładka i napięta, kosmetyk pachnie smakowicie i gdyby nie to, że nie jest do jedzenia to pewnie bym go wcinała tonami :D

POLECAM :)

Skończył mi się, ale używałam przez 6 miesięcy non stop

Eris film 1

Rewelacja!

Po pierwsze, swój malinkowy cud kupiłam za 6 zł w promocji. Pachniał pięknie, miła konsystencja. Działa! Wygładził moje ramionka, tak, że och och ! :D Naprawdę bardzo fajny peeling za niewielką kasę. A zapach po prostu piękny.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Przyjemny zapach

Uwielbiam jego zapach, ale raczej nie kupię go ponownie, gdyż lubię takie typowe ścieracze gruboziarniste. Ten na co dzień jest OK i po umyciu skóra jest napięta, ale ponieważ nie używam codziennie, nie mogę się wypowiedzieć na temat działania antycelluitowego.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy raz w tygodniu

SATYNOWA SŁODKA MALINA

Pierwsze uczucie jakie towarzyszy używaniu tego peelingu to niespotykany, realistyczny zapach dojrzałej, wygrzanej w słońcu maliny, urwanej wprost z krzaczka.
Drugie uczucie to niespotykane wśród tego typu kosmetyków satynowa konsystencja.
Podczas mycia delikatnie się pieni. Po użyciu skóra staje się gładka i miękka, dzięki czemu po kąpieli balsamy wchłaniają się znakomicie.
Podsumuję zgodnie z zapewnieniami producenta
* OCZYSZCZA * REWITALIZUJE *RELAKSUJE * :o)

delikatny

Cos dla fanek peelingow złuszczajacych a nie typowych mocnych scierakow. Kupiłam go byłemu facetowi po czym on oddal mi. Bardzo dobry delikatny scierak, skora jest miekka, przyjemna w dotyku, slicznie pachnie plus bo mozna go uzywac codziennie i do wrazliwej skory na biuscie. Opakownie mi sie nie podoba i troche za mala pojemnosc, ale nie mozna miec wszystkiego. Ogolnie bardzo dobry delikatny peeling, nie wiem jednak czy jeszcze kupie bo lubie zmieniac kosmetyki.

Używam tego produktu od:z rok
Ilość zużytych opakowań:prawie cale 1

myśłałam, że będzie inny

Spodziewałam się mocnego ścieraka o cudownym zapachu maliny, dlatego jestem trochę zawiedziona.
Peeling ściera średnio, trzeba go sporo na jeden peeling całego ciała, dlatego szybko znika z opakowania. Poza tym zapach kojarzy mi się z przesłodzonym i rozwodnionym kompocikiem truskawkowym ze stołówki wczasowej.
Jak się mocno postaram i zużyję sporo to efekt jest zadowalający, ale kto powiedział, że ja się muszę bardzo starać w kąpieli...? :)

Używam tego produktu od:3 tyg

super dla stosowania codzienni

super dla stosowania codziennie ale jako dobry peeling sie nie sprawdzi....
skora mieciutka a jak pachnieeeeeeeeee.....mmmmm.....
sprawiaduzo przyjemnosci w czasie uzywania i tuz po.....

Używam tego produktu od:jakiegos roku
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

Dobry

Kupiłam ten peeling ze względu na śliczny, mocny, malinowy zapach. Jeśli chodzi o jego właściwości oczyszczające to jak dla mnie jest trochę za delikatny.... bardziej sprawdza sie jako żel pod prysznic niż peeling.... nie wiem czy kupie go ponownie ponieważ lubię zmieniać kosmetyki.

Tylko zapach

Bardziej nadaje się jako żel pod prysznic, choć pieni się dość przeciętnie. Jako peeling zupełnie się nie sprawdza- jest za delikatny. W dodatku mało wydajny. Za to nadrabia zapachem aromatycznych malinek. Pycha! Nie kupię go, bo jednak sam zapach to trochę za mało.

Używam tego produktu od: kupiła go jakieś półtora roku temu

nie jako peeling

Nie nadaje sie do stosowania jako peeling raz w tygodniu bo jest za delikatny. Ale z powodzeniem może zastapić żel pod prysznic. Drobinki sa delikatne. Nawet bardzo. Tuba poręczna, nie wyślizguje sie z reki. Ale najwiekszym plusem tego kosmetyku jest zapach:) Obłędny, malinowy. Za ten zapach kupie go jeszcze nie raz i nie dwa:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy