Top 2 Bottom (Preparat podkładowo-nawierzchniowy)

Top 2 Bottom (Preparat podkładowo-nawierzchniowy)

Preparat służący jednocześnie jako podkład i utrwalacz lakieru do paznokci. Z Top 2 Bottom lakier utrzymuje się znacznie dłużej. Szybkoschnący, nadaje mocny połysk. Filtry UV zapobiegają blaknięciu i żółknięciu lakieru.

Bardzo dobry produkt

Jestem pozytywnie zaskoczona, do preparatu “uniwersalnego” podchodziłam bardzo sceptycznie. W końcu jak coś co nakładam pod lakier i na jego wierzch może być dobre? A jednak. Nie jest to może tak dobry, jak dwa oddzielnie preparaty przeznaczone do dwóch różnych celów, ale jest naprawdę dobry.
+przedłuża trwałość lakieru
+zapobiega odpryskiwaniu
+szybko schnie
+2 preparaty w jednym produkcie
+nadaje ładny połysk

2 w 1

Rewelacja.
Plusy:
- top i baza w jednym
- szybko schnie
- trzyma dłużej lakier na paznokciach
- nadaje super połysk
- można też nosić jako sam lakier- top, bez koloru
- duże opakowanie - kupiłam zapas 120 ml, wyszło mi 2,5 opakowania gratis

Minusy:
- szybko się zużywa ale to dlatego że nie ma się dwóch preparatów osobno a w jednym opakowaniu 18 ml

Ilość zużytych opakowań: drugie

przydatny

uzywam i bardzo mi się podoba.
szybko schnie i jest bardzo wydajny, posiadam go już od roku a nie zuzyłam jeszcze połowy. wygodna buteleczka oraz antypoślizgowa nakrętka sa wielkim atutem !

Ilość zużytych opakowań: ciągle używam jednego, a nie zużyłam jeszcze połowy

Polki w mieście odcinek 2 STRIPLAC

Cudu nie było, ale...

W utrzymaniu na lakieru paznokciach we względnym stanie zawsze przeszkadza mi jedno - wszystkie ale to wszystkie bez wyjątku błyskawicznie ścierają mi sie na końcach. To niestety oznacza, że "domowej roboty" manicure przeważnie muszę likwidować po dwóch dniach - taki wykonany przez fachowca trzyma się nieznacznie dłużej. Trzy dni to mistrzostwo świata i okolic, i zdarzyło się chyba do tej pory 2 razy. Inna sprawa, że nie toleruję prawie żadnych skaz na manikiurze - wychodzę z założenia, że albo taki bez zarzutu, albo żaden.

No i właśnie ten męczący perfekcjonizm skłonił mnie do zakupu specyfiku Orly. I tak jak napisałam w tytule, cud nie nastąpił, to znaczy lakier nie wytrzymał wymarzonych pięciu dni, ale... zmyłam go dopiero czwartego dnia! Sukces!

Poza przedłużeniem trwałości lakieru, nadaje piękny, prawie lustrzany połysk. Z tego powodu nie nadaje się raczej do stosowania na tzw. lakiery satynowe, gdyż pozbawia je efektownego matu, stanowiącego cały ich urok.

Preparat ten ma genialny wręcz pędzelek, pozwalający na dokładną aplikację - długi, wąski, miękki i "nie rozcapierzający się". Szybko schnie. Cena może w pierwszej chwili nieco zniechęcić, ale pojemność i wydajność jest duża i podejrzewam, że to inwestycja na długo.

Aha, używam na paznokcie naturalne.