Unicolor, Tanita Formuła Fitness, Peeling do ciała wygładzająco-regenerujący

Unicolor, Tanita Formuła Fitness, Peeling do ciała wygładzająco-regenerujący

Wygładzający peeling do ciała z ekstraktem miodu, proteinami z kiełków pszenicy i olejkiem migdałowym. Poprawia ukrwienie i świetnie przygotowuje skórę na przyjęcie innych preparatów pielęgnacyjnych. Polietylenowe kuleczki delikatnie usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Skóra staje się wygładzona i promiennie jasna. Peeling oparty na bazie kremowej, działa delikatnie, odświeża i wygładza skórę. Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek nie wysuszając skóry. Daje jej miękki i jedwabisty wygląd. Regularnie stosowany eliminuje problem wrastających włosków. Masaż w czasie peelingu pobudza mikrokrążenie krwi, dzięki czemu skóra lepiej wchłania preparaty pielęgnacyjne.

Skład: Water, Cetostearyl Alcohol, Ceteareth-25, Isopropyl Myristate, Mycrocrystalline Wax, Mineral Oil, d-Panthenol, Poliethylene, Wheat Germ Proteins, Almond Oil, Parfume, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

Cena: 11 zł / 150 ml

Roczarowanie

Moja opinia nie będzie tak okrutna jak poprzedniczki ale w pełni się z nią zgadzam.
Poszukując i eksperymentując w temacie peelingów zakupiłam ostanio to"cudo". Cena chyba spadła bo ja zpłaciłam 7,99zł.
Rzeczywiście można powiedzieć o nim wszystko ale z pewnością nie to że coś ściera!!!
Jest tłusto - maźiasty, to chyba dobre określenie?!
Absolutnie nie wydajny- tak jak koleżanka na jedno zastosownie zużyłam prawie 1/2 opakowania.
Ponieważ jest tłustawy postanowiłam dodawać go do innych peelingów a przy okazji zużyć.
Nie polecam - duże rozcarowanie.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań 1

Uwaga! Paskudztwo!!!

Kobietki, strasznie się spieszyłam z tą recenzja, żeby Was uprzedzić. Ten peeling to wyjątkowo niepospolite świństwo!

Co mnie podkusiło, by go kupić? Zawsze byłam podejrzliwa wobec kosmetyków marki Tanita. I bardzo słusznie! Wszystko jest w tym kosmetyku okropne! No może zapach ewentualnie do zniesienia (z nimm2 się kojarzy)...

Ale do rzeczy :-( :
- drobinek to w nim ze świecą szukać - jest ich tam chyba parę sztuk na metr sześcienny
- jak już się znajdą, to strasznie drapią, a nie złuszczają
- wydajność skandaliczna - na dwa szorowania, i to tylko stref "newralgicznych" - uda, pośladki, brzuch, zużyłam prawie pół opakowania
- mojej skórze nie dał ani odrobiny efektu wygładzenia, a u mnie o niego naprawdę nietrudno
- musiałam się po nim umyć (!), bo zostawia klejąco-oblepiającą warstwę na ciele i uczucie niedomycia (to pewnie ma być ta regeneracja)
- "popękał" mi naczynka na udach - żadnemu jego koledze się to wcześniej nie udało

Dziewczyny, nie zbliżajcie się do niego! Lepiej już kupić worek morskiej soli i postawić koło wanny.