One Night Color (Zmywalny spray do koloryzacji włosów)

One Night Color (Zmywalny spray do koloryzacji włosów)

Koloryzująco zmywający spray do włosów. Do malowania pasemek, wzorów przy użyciu szablonów i całych włosów. Bardzo łatwy w użyciu. Do szybkiej koloryzacji włosów. Łatwo zmywalny wodą i szamponem już przy pierwszym użyciu. Bezpieczny dla włosów. Bez amoniaku, utleniaczy i trwałych barwników. Produkt występuje w 5 kolorach: białym, granatowym, czerwonym, różowym, niebieskim i fioletowym.

farby
bez amoniaku
w sprayu

Skład jest w trakcie moderacji.

• Butane, Propane, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, CI 77891, Aqua, Talc, Parfum, Panthenol, CI 18050, CI 18965, CI 77891, Calcium Aluminium Borosilicate, Silica, Tin Oxide, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methypropional, Alpha-Isomethyl Ionone.

Okropny

Uważam, że ten produkt to najgorsze co znalazło się na mojej półeczce z kosmetykami .
Producent obiecuje prostą i szybką koloryzację włosów. Ja wybrałam kolor bieli.
Po spryskaniu włosów farbą (próbowałam tego spreju na kilku kolorach włosów: blond, różowych, niebieskich i kasztanowych) kolor bieli NIE pojawia się nawet na chwilę. Na włosach natomiast tworzy się twarda, lepka skorupa, którą jest ciężko zmyć i głowę trzeba myć trzy razy. Nie polecam.

Beznadzieja i strata kasy

Mam róż i niebieski. Żaden nie chwycił ani brązowych (można się tego było spodziewać) ani blond włosów. Kolory nijakie, szarawe, bardziej proszek barwiący , który niestety nie barwi. Do tego niewydajny. Zapach okropny, a włosy po wysuszone i zlepione, ciężko było je doprowadzić do normalnego stanu.