Garnier, Fructis Style, Gel Strong Lasting Volume (Psik - żel)

Garnier, Fructis Style, Gel Strong Lasting Volume (Psik - żel)

Psik żel został stworzony przez Garniera dla uzyskania trwałego efektu zwiększonej objętości. Żel o przeźroczystej konsystencji robi się płynny natychmiast po zetknięciu z włosami, aby nadać każdemu kosmykowi odpowiednią strukturę, kontrast i kształt - bez sklejania i usztywniania. Wstrząsający efekt poczochranych włosów.

Cena: ok. 15 zł / 150 ml

Średnio

Mam coś w tym stylu, nie wiem, czy to ten sam. Nazywa się Shake effect liqui-gel, Intense volume, Strong.Kupiłam za granicą, kiedy miałam jeszcze długie, proste jak struny włosy, prawie do łokcia)
Trzeba go wstrząsnąć przed użyciem, zmienia wtedy konsystencję na bardziej płynną. Utrwala słabo, nadaje się raczej do krótkich włosów podatnych na układanie (np ja mam teraz włosy trochę za szczękę, mniej więcej od kości policzkowej mam pozostałości trwałej, ale włosy kręcą się tylko, gdy je ugniotę dłońmi, po samym wysuszeniu już prawie się nie kręcą). No to właśnie takie kręcenie można wydobyć przy pomocy tego żelu. Żeby jakoś proste wlosy przy układaniu przeistoczył w rozwichrzone- nie wydaje mi się. Owszem, moje rozwichrzył, ale to raczej przez tą trwałą;)
Do długich wlosów, szczególnie, jesli są cienkie, nie nadaje się moim zdaniem w ogóle- nie ukształtuje ich, a jedynie trochę obciąży(choć jest lżejszy niż inne żele). Na opakowaniu jest instrukcja, jak dzięki niemu zwiększyć objętosć włosów- w przypadku długich kosmyków efekt ten jest baardzo nietrwały, szybko oklapną. Pachnie ślicznie.
Więcej go nie kupię, bo nie mam po co, ale kiedy zrobiłam trwałą na długich włosach, użyłam go raz czy dwa. teraz, po obcieciu wlosów, może się z nim przeprosze i zużyje, coby się nie zmarnował;)

Na pewno dużym plusem jest to, że jest lekki i DELIKATNIE utrwala krotkie włosy, podatne na układanie, lekko kręcone itp. Do tego zapach i fajny sposób aplikacji. I tyle ;)

Używam tego produktu od:2 lat

raczej nie jest najlepszy

uwielbiam garniera, ale ten zel to nie zaden cud...faktycznie strasznie lepi a co do moich wlosow to nie potrafi ich ujarzmic szczegolnie jak jest wilgotno na polu i zaczynaja sie podkrecac :/ moze jest i dobry dla osob ktore musza wlosy tylko delikatnie wymodelowac ale dla kogos kto chce od czasu do czasu calkiem cos zmienic za bardzo sie nie nadaje, dalabym 2 gwiazdki ale jak juz napisalam uwielbiam garniera i szkoda mi ze ten zel jest delikatnie mowiac badziewny

Używam tego produktu od:2007

raczej nie

Niezbyt miłe wspomnienia. Bardzo mocno się klei, z dozownika chlapią ciapy żelu, skleja włosy. Po jakimś czasie dozownik się zacina i wydobycie staje się tzw. niezła zabawą.

Używam tego produktu od:dawno temu

Cellulit adipocyty

Dla mnie super!

Jest bardzo trwały, trzeba go umieć używać. Żeby nie sklejał włosów trzeba nim psikać z odległości... Do podkreślenia wycieniowanych kosmyków trzeba nałożyć go na dłonie, a dopiero później nanieść na włosy. Dla mnie super!

Używam tego produktu od:dawna

Fatalny

Nakładany na suche włosy, w ogóle nie utrwala. Aplikowany na wilgotne- porażka, włosy są sklejone, wyglądają jak tłuste, trudno je rozczesac. Nie nakładam go dużo, kilka psiknięc na włosy, mam krótkie, podatne na ukladanie a ten żel wcale sobie z nimi nie radzi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1op

Ok :D

Kupilam go po ocieciu wlosow :) Obcielam je mniejwiecej do dlugosci rekawa t-shirtu :) czyli nie poldlugie ani nie dlugie :P Niestety, zelik nie poradzil soebie z nimi tak jakbym sobie tego zyczyla. Nie umialam rozczochrac sobie nim kucykow ani ogonka z klamry :( Ale inne fryzki utrwalal. Jednak wlosy mi odrosly i stal sie bezuzyteczny. Oddalam reszte kumpeli. jenak kupie go ponownie- gdy znow obetne wlosy na ta sama dlugosc :D

fajniutki

Kupiłam go z ciekawości, gdyż raczej zele służą od układania niż nadawania objetości. Super objetości to może on nie zapewnia, natomiast włosy po nim rzeczywiście nie są klapnięte. Podążając za etkietką spróbowałam sobie zrobić "wiatr we włosach" i tu totalne zaskoczenie- udało się! Kosmyki bardzo ładnie się układają w artystyczny bałagan na głowie i nie wyglądają jak poprostu nieuczesane. Wygodna aplikacja przez atomizer i fajna kuleczka- opakowanie.

ilość zużytych opakowań: 1