Garnier Fructis Style, XXL Volume Mousse

Garnier Fructis Style, XXL Volume Mousse

Pianka pogrubiająca, ultrautrwalająca. Maksymalna objętość włosów, która nie opada. Kremowa, lekka formuła pianki została wzbogacona w aktywne czynniki pogrubiające, dzięki czemu nadaje objętość i dodaje energii fryzurze od nasady włosów.

Cena: 16 zł / 150 ml

bardzo pozytywnie

Fantastyczna pianka! Uzywam jej od mniej wiecej dwoch tygodni i zastanawiam sie, czemu nie robilam tego do tej pory! Zachwycila mnie do tego stopnia, ze jest pierwszym produktem, ktoremu wystawiam opinie na wizazu! :) Nakladam ja na mokre wlosy i susze - przez jakis czas z glowa w dol. Faktycznie wlosy sa troche sklejone w trakcie suszenia, ale bez problemu sie rozczesuja, a efekt koncowy jest prze-fajny :) Zgadzam sie ze wszystkimi pozytywnymi opiniami wizazanek. Pianka naprawde zwieksza objetosc i to na dlugo. Poza tym sprawia, ze wlosy daja sie bez problemu okielznac i dobrze sie ukladaja. Dodam, ze moje wlosy sa cieniuskie i jest ich niewiele, a po uzyciu tej pianki i odpowiedniej stulizacji wyglada tak, jakbym miala ich naprawde sporo :) No i wieczorem nie sa oklapniete, jak bywalo do tej pory. Nawet nastepnego dnia rano i w ciagu dnia widac rezultaty! Z calego serca polecam! :))

fajna :)

Moja druga pianka więc nie mam wielkiego porównania. Pięknie pachnie jabłkami a to duży plus :) Jak dotychczas używałam na mokre włosy i suszyłam suszarką modelując przy tym szczotką (tak jak w instrukcji). Nie skleja włosów. Wlosy sa miękkie w dotyku i pięknie się błyszczą. Wielkiej i trwałej objętości nie zauważyłam aczkolwiek trochę... Da się nią ułożyć fryzurę na bardzo dlugo chociaz po spacerze w wietrzny dzień lekko odstają kosmyki :) Tak ogólnie to bardzo fajna i godna polecenia. Ma również ładne opakowanie :)

Używam tego produktu od:dwóch dni :)
Ilość zużytych opakowań:

podoba mi się ;D

Pianka bardzo fajnie unosi i układa włosy. mam bardzo rzadkie i krótkie włosy,a po użyciu kosmetyku widać pozytywną różnicę. Kiedy nakłada się na wilgotne włosy to trochę je skleja i trzeba rozczesać. Cena niezbyt wygórowana, cudów się nie spodziewałam,ale może spróbuję produktów innych firm ;P

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Cellulit adipocyty

doskonała

Używam tego produktu od kilku lat. Pare razy i to wyłącznie dlatego że nie mogłam kupic tej pianki skusiłam się na cos innego ... zawsze żałowałam, niestety. Pianka dodaje moim włosom ... hmm...około 30 % objętości, nie spotkałam sie jeszcze z produktem, który mimo obietnic producenta dawałby taki sam efekt. Delikatnie usztywnia, i pogrubia strukturę włosa. Ten efekt utrzymuje się nawet dwie doby. Nie znam lepszego produktu w tej kategorii. Oczywiście musi być używana z umiarem gyż jej dość treściwa konsystencja może powodować klejenie sie włosów. Używam jej na mokre włosy, póxniej po prostu je układam...DOSKONAŁŁŁŁŁŁŁA !!!

Używam tego produktu od:jakieś 3 lata
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

efekt podmiany

Podmienilam ja na tusz do rzes z grzebykiem L'Oreala (detale meki w recenzji produktu) ale nie wiem, czy nie zamienilam siekierki na kijek.
Pianka za bardzo usztywnia wlosy, mimo, ze uzywam minimalnej ilosci - uwaga! Szybko "puchnie"!
Mam krotkie, cienkie wlosy, ktore podsuszam suszarka na szczotce, zeby choc troche sie uniosly u nasady a o dziwo, po utrwaleniu calosci lakierem, wszystko natychmiast opada jak stygnacy suflet!
Wydaje mi sie tez, ze przetluszcza wlosy mocniej niz inne pianki.
Ale poniewaz szkoda mi sie pozbyc pelnego opakowania, pewnie bede na niej jechac przez nastepne pol roku, kiedy to sie wreszcie wsciekne i zainwestuje w inna.

skleja włosy i nic więcej

Długo zastanawiałam się jak ocenić tę piankę, żeby była to ocena jak najbardziej rzetelna. I chyba już wiem.
Próbowałam różnych akrobacji z tą pianką i za każdym razem byłam niezadowolona z efektów. Położona na mokre włosy nie dawała żadnych efektów, na suchych robiła strąki, włosy były sklejone jakby cukrem:(
Żadnego efektu uniesienia włosów. No, mogłam jeszcze wypróbować metodę suszenia suszarką, ale moje włosy schną naturalnie szybko.
Nie polecam.

Używam tego kosmetyku od kilku dobrych miesięcy sporadycznie
ilość zużytych opakowań: połowa

mistrz

Moje cienkie i delikatne włosy poddały się działaniu tego specyfiku bardzo grzecznie:). Natępczyni poprzedniej pianki spisuje się o niebo lepiej! Takiej objętości nie widziałam u siebie nigdy. Nawet, gdy włosy były lżejsze i krótsze. Podnosi je od samej nasady. Efekt utrzymuje się naawet po spaniu następnego dnia od nałożenia. Na dodatek włosy mają ładny połysk i wyglądają zdrowo i naturalnie- te mikrowoski z owoców chyba naprawdę działają.
ilość zużytych opakowań: 1