Bourjois, Eye-Liner Pinceau

Bourjois, Eye-Liner Pinceau

Bardzo dobry eyeliner. Wydajny (starcza na bardzo długo), ładnie kryje powiekę. Nie trzeba poprawiać. Pędzelek jest miękki i daje się dobrze prowadzić po powiece. Różne kolory (ale ja preferuję czarny). Niestety - po kilku godzinach zaczyna się kruszyć i opsypywać z powieki. Ale to najlepszy eyeliner jaki znalazłam.

bardzo go lubię

Mam 3 egzemplarze tego linera w odcieniu 25 Bleu Caligraphie to piękny niebieski. Jestem bardzo zadowolona z niego, ale chyba został on wycofany, bo od dawna nie widuję go w sklepach,a swoje kupiłam na Truskawie. Pędzelkiem da się szybko i bez problemów namalować zarówno cieńszą jak i grubszą linię, nic się nie marze, nie odbija, a kolor jest intensywny i nie blaknie w ciągu dnia. Za tę barwę na powiekach zbieram same komplementy! Co więcej liner schnie szybko i u mnie trzyma się aż do wieczornego demakijażu. Ja nie widzę w nich żadnych wad i jeśli jeszcze będzie na Truskawie to kupię.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: mam 3

Dobry eyeliner.

Do tej pory moim ulubionym linerem był popularny eyeliner z IsaDory w słoiczku z flamastrem.
Jednak zmotywowana dobrymi opiniami zamówiłam BJS. I jestem naprawdę zadowolona.

Plusy:
+ bardzo miękki, sprężysty pędzelek
+ szybko schnie
+ ładnie trzyma się na powiece, nie kruszy się
+ ma bardzo eleganckie opakowanie
+ wygodny w użyciu, nie trzeba mieć wprawy by namalować równą kreskę
+ da się stworzyć zarówno cienką jak i grubą kreskę - jednak dużo łatwiej cienką.

Minusy:
- jak dla mnie kolor black jest jednak za mało czarny, powiedziałabym że to taki bardzo ciemny grafit. Czerni brakuje głębi.

Eyeliner jest wydajny, używam od około miesiąca niemalże codziennie i nie zauważyłam by coś ubyło.
Ogólnie - polecam, to naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: ciut ponad miesiąc

Idealny!

Najlepszy z najlepszych. Używałam wielu lajnerów namiętnie od kilku lat, ale dopiero rok temu trafiłam na to cudeńko. Nie rozmazuje się, szybko schnie, kreska jest cudownie czarna. Nie sprawia żadnych trudności przy stosowaniu! kreska wychodzi nim wręcz idealna :) Mój KWC !

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

mój eye-liner

Eye -liner jest trwały i nie rozmazuje się na powiece.
Pędzelek miękki dzięki czemu swobodnie mogę rysować kreski - dla mnie łatwiejszy w obsłudze pędzelek niż "flamaster" w twardym zakończeniem.
Jedyny minusik to kolorystyka - grafit to popiel ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

przyjemny

Bardzo solidny liner. To on właściwie utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie ja jestem beznadziejna w rysowaniu kresek, tylko to wina złych kosmetyków ;)

Liner bardzo poręczny, super miękki pędzelek (nie lubię tych twardych gabek w innych linerach), kreska wychodzi piękna i nie rozmazuje się.

Znalazłam tylko dwa małe minusiki. Po pierwsze pędzelek nabiera trochę dużo tuszu (przez co kreska wychodzi raczej grubsza, ale ja to akurat lubię). Po drugie, nie jest super kryjący. Co prawda mam odcień szary, więc nie wiem jak jest z innymi kolorami. Ja radziłam sobie w ten sposób, że liner dawałam na kreskę zrobioną czarną kredką. I było ok. Teraz przymierzam się do kupna czarnego w nowszej wersji.

jak to bourjois :)

eyelinerów używam od kilku lat a do zakupu tego produktu skusiła mnie cena (słynna promocja 50%) :D za normalną stawkę chyba nie zdecydowałabym się.. marka nie jest mi obca - mam róż oraz 5 różnych zestawów cieni, a także podkład. generalnie jestem bardzo zadowolona :) ładna czerń, odpowiednia konsystencja, trwały i wydajny :) mimo słabości do tej marki muszę przyznać, że taki produkt można kupić za wiele niższą cenę - jest dokładnie taki sam jak eyeliner Miss Sporty. jednakże porównując do eyelinera Inglota to Bourjois nie ma wad ;)
podsumowanie: ogólnie ocena bardzo dobra, ale zdecydowanym minusem jest jego cena..

omijać z daleka

Jedyna zaletą tego produktu jest bogata gama kolorów-ja mam fiolet nie zawsze dostępny w palecie innych firm. Największą jego wadą jest kiepska trwałość- już po godzinie potrafi się zacząć kruszyć i po południu ok.godz. 17 mam ochotę go zmyć,bo kreska zamiast upiększać oko je szpeci.Porównanie jednej z recenzentek komfortu noszenia tej kreski na oku do malowania końcówek paznokci lakierem do french-u wydaje się mi bardzo trafnym określeniem.Pędzelek też nie jest zbyt poręczny i nabiera za dużo tuszu( część osadza się na butelce,a część na rzęsach).Wysychaniu tej kreski towarzyszy niemiłe uczucie szczypania,ma się wrażenie ze podrażnia oko.jakość tego produktu jest nieproporcjonalna do cenny(nawet kupowanego na allegro,dlatego nie polecam go bo jet zwykłym bublem kosmetycznym

Używam tego produktu od:od 2m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

może być bez rewelacji

dla mnie jest zbyt wodnisty i pędzelek jest jak łopata.
kolor brązowy to mleczna czekolada.
ogólnie nie jest zły ale w przeciągu 3 h odpada;/
teraz poszukam lepszego linera

Używam tego produktu od: 1tyg

Mieszanie uczucia

Kupiłam ten eyeliner koloru fioletowego. Otworzyłam i zobaczyłam zamiast pędzelka szczotę! każdy włosek w inną stronę! Taki krzaczor... musiałam nożyczkami przywrócić go do ładu. Konsystencja bardzo dobra.
Jednak po wyschnięciu czuję się, jakby nakleił mi ktoś na powiekę pasek do robienia frencha. Czuję tę kreskę i wydaje się ona taka ciężka. Do tego po paru godzinach kreska staje się wyrazem SOS- wg alfabetu Morsea kropka kropka kropka kreska etc, a pokruszone resztki wpadają mi do oka.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Dobry i już:)

Bardzo dobry. Używałam go przez 2 lata, a rok temu kupiłam kilka innych, konkretnie Lancome i Chanel, wszystkie trzy są super a ten niczym nie ustępuje swoim droższym braciom

Dodam,że po ponad roku nie używania tego linera, który grzecznie leżał w mojej kosmetyczce, wyciągnęłam go i pomalowałam oczka. Nic a nic się nie zestarzał:) polecam.Używam tego produktu od: minimum 3lata
Ilość zużytych opakowań: 2? 3? nie pamiętam

Średnio dobry.

Eyeliner ma bardzo fajny pędzelek, łatwo się nim maluje cieniutkie albo grubsze, ale zawsze równe kreski. Jest trwały, nie rozmazuje się, nie ściera, nie blaknie i nie odbija się na powiece. Niestety jest strasznie wodnisty i słabo kryje - po jednej warstwie na powiece bez cienia widać "prześwity" na kresce. Na cieniu do powiek jest lepiej, nie trzeba tak dużo razy poprawiać kreski. Jeszcze jedna rzecz, która mi się nie podoba to odcień czerni - matowy i bez wyrazu. Za mało intensywny, za mało żywy. Kreska ginie w makijażu oka, a przecież nie o to chodzi. Zużyć, zużyję, ale nie wrócę. Na pewno nie. Trwałość i wygodny pędzelek to za mało, żeby zdobyć moje serce.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Znakomity produkt!!!

Rzadko używam eye-linerów, ale ten jest absolutnie genialny. Nie rozmazuje się, nie osypuje, pozostaje w niezmienionym stanie przez cały dzień. Malując oczy eye-linerem rano, przed wyjściem do pracy, po powrocie moge mieć do ajwyżej lekko rozmazany tusz do rzęs, ale eye-linera nic nie ruszy.

Używam tego produktu od:paru lat, choc nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:ok. 2-3