Naturals, Shower Milk, Sensitive with Almond & Moisturising Milk (Kremowy żel pod prysznic do skóry wrażliwej)

Kremowy żel pod prysznic Palmolive dla skóry wrażliwej wzbogacony jest ekstraktem z migdałów i nawilżającym mleczkiem. Jego aksamitna receptura łagodnie pielęgnuje twoją skórę, pozostawiając uczucie nawilżenia i miękkości.

Zachwycający

Jeden z moich ulubionych produktów do mycia.

Krótko i na temat:

* kremowa, gęsta konsystencja ( tak, jak lubię),
* fantastycznie się pieni,
* bardzo dobrze oczyszcza skórę,
* pielęgnuje - skóra jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku,
* zapach- zachwycający, utrzymuje się na skórze dobre kilka godzin po kąpieli,
* wydajny,
* cena - w promocji można dostać dużą butlę za ok 8-9 zł,

Reasumując: doskonały produkt, mój ulubiony ze wszystkich Palmolive. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Straszny

Kupiłam wielka butlę tego zelu w grudniu, zeby miec z mama na spółkę na okres świąteczny. Niestety długo trwało jego zużywanie. Okazał się okropnym żelem.

1. zapach - dziwny, mdly, denerwujacy i baardzo mocny. Za mocny jak na zel pod prysznic. Napewno nie jest to migdał ani nic podobnego. Straszny!
2. Strasznie przesuszał mi skórę, naprawdę, po 2 dniach mycia się nim bez balsamu moja skora wyglądała jak papier scierny. Napewno nie jest to "delicate care", napewno tez nie nadaje sie dla wrazliwcow, chyba ze ktos chce sobie zrobic krzywde..
3. Zdecydowanie za mocno sie pienił, robil taka pianę ze potem przez 15 minut nie mogłam jej wyplukać z prysznica -.-
4. Skład ma okropny, sama chemia, zero substancji pielęgnujących, raczeh powinien byc mocno agresywny dla skór, a nie delikatny jak obiecuje prducent

Po kilku prysznicach z nim schowałam go do szafki, potem było mi zal go wyrzucic, wiec znowu robiłam do niego podchody i probowałam, ale nie potrafilam znalesc zadnej przyjemnosci w myciu się nim. W koncu zuzyłam go do mycia roznych gadżetów w łazience, a resztkę wlałam do dozownika na mydło. Po tej przyjgodzie nie wiem czy jeszcze skuszę się na żele Palmolive...

Daje gwiazdke za duze opakowanie i cene.

Używam tego produktu od: od grudnia do polowy kwietnia
Ilość zużytych opakowań: 1 cale duze 400ml

delikatnie pielęgnuje

Żel, do którego już się zdążyłam przyzwyczaić i przywiązać.

+ Skuteczny - dobrze oczyszcza skórę, świetnie myje; nie podrażnia skóry, nie uczula jej, nie wysusza; nieźle nawilża, odżywia oraz regeneruje skórę;

+ Przyjemny - lubię go używać; ładnie pachnie, ma delikatną kremową konsystencję, która przenika w głąb skóry i dobrze ją pielęgnuje;

+ Tani i wydajny - żel nie kosztuje zbyt wiele, a wystarcza naprawdę na długo; pamiętam, że jedna butelka wystarcza mi na ok 2 miesiące;

+ Dostępny - można go kupić prawie wszędzie!

Jak dla mnie żel nie ma większych wad;

Ilość zużytych opakowań: wiele

Cellulit składniki

Zwyklak

Żel dostępny praktycznie wszędzie.
Dobrze sie pieni, nie wysusza skóry, pachnie...przyjemnie, choć mi ten zapach nie przypadł do gustu, zbyt słodki i chemiczny.
Skład przeciętny, ekstrakty na szarym końcu, konsystencja białawo-perłowa, całkiem przyjemna.
Ja jednak nie kupię ponownie, lubię od czasu do czasu wziąć prysznic używając tego żelu, wiem że umyje i nie podrażni, mimo to jest mnóstwo innych żeli które warto wypróbować.
Kupiłam 2 butelki, po ich zużyciu nie mam ochoty na więcej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Piękny zapach i właściwości pielęgnacyjne

Żel jest bardzo wydajny - wystarczy kropla kremu na myjkę, gdyż ładnie się pieni :)
Ponadto wspaniale pachnie, a skóra jest po nim oczyszczona, gładka i miękka.

Polecam, bo wart jest zakupu, tym bardziej, że często jest dostępny w niższej niż regularna cenie :)

Nie daję 5 gwiazdek tylko dlatego, że na 5 zasługuje u mnie jedynie Dove :)

dobry

Dość nie drogi (promocja), wydajny, kremowy.
Mam bardzo wrażliwą i wysuszoną skórę, dlatego poszukuję kosmetyku do mycia, który co najmniej ,,nie pogorszy stanu mojej skóry". I ten właśnie produkt spełnił wymagania. Jest dość wydajny, ma przyjemny zapach, pieni się średnio, ale wybitnie mi to nie przeszkadza. Nie odczuwałam po nim żadnego pieczenia, swędzenia, wysuszenia skóry.

Dobry żel.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Raczej dla skóry normalnej niż wrażliwej.

Zdziwiłam się, kiedy zobaczyłam, że żel jest polecany dla skóry wrażliwej, bo skład totalnie na to nie wskazuje.

Pachnie naprawdę słodko i delikatnie. Migdał jest wyczuwalny. Bez jakiś dziwnych nut w tle.

Plusy:
-Zapach
-Kremowa konsystencja
-Delikatna piana (nie jest zbyt obfita, ale da się przeżyć)
-Brak uczucia ściągnięcia po prysznicu
-Nie zauważyłam oznak uczulenia czy podrażnienia
-Cena (na chwilę obecną około 6zł)

Minusy:
-Mało poręczne i po prostu brzydkie opakowanie
-Ciężko rozprowadza się na skórze (bo jest dość gęsty), co wpływa również na wydajność
-Skład - od żelu dla skóry wrażliwej oczekuję delikatniejszej receptury

Ogólnie polecam spróbować, ale ja chyba będę szukać dalej.

Używam tego produktu od: Ponad 2 lat, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Migdał nie dla każdego

W przypadku tego żelu pod prysznic, zdecydowałam się na 500 ml skuszona ceną i wygodą pompką, która jest bardzo praktyczna. Także tu na plus, podobnie z kreemową konsystencją, bo to również lubię. Lecz zapach migdałów nie jest dla mnie , po użyciu czułam go nieustannie... i to wszytsko psuło. Bo żel dobrze się pieni, jest wydajny, delikatny. To jednak migdały to nie moja bajka...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

prawie wszystko na TAK !

Produkt mnie zachwycił. Jego zapach, delikatność, konsystencja żelu i olejku, wysoka jakość, to wszystko jest idealne. Niestety, gwiazdkę odejmuję za jego niską wydajność. Dlatego też, kupię już tylko wtedy, kiedy będzie jakaś promocja albo jak wyhaczę żelik w dużym gabarycie :) Ale, pomimo mojej dygresji, wszystkim polecam !

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte o pojemności 250 ml

Migdały ach migdały ;)

Już nie pierwszy raz używam tego żelu, ma cudowny kobiecy zapach, który długo utrzymuje się na ciele. Jestem zwolenniczką wersji 750ml w dużej butli z pompką, starcza na naprawdę długo. Często można kupić go w promocji, co oczywiście także jest dużym plusem:)
Minusów moim zdaniem brak ;)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu :)
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Od lat używany w naszej rodzinie

Ten żel jest jak krem Nivea, od lat używany w naszym domu. W różnych wersjach zapachowych, każdy ma ulubiony.
Jak dla nas same plusy:
- łatwodostępny
- niska cena
- bogata gama zapachowa
- zapach nienahalny
- wydajny
- kremowa delikatna konsystencja
- najważniejsze, że nie wysusza skóry

fajny, jak niemal wszystkie produkty palmolive

+ przyjemny i delikatny zapach
+ pozostawia lekki efekt nawilżenia
+ bardzo wydajny
+ jestem ogromną fanką dużych żeli palmolive z pompką, bo te opakowania są niesamowicie praktyczne i poręczne (no i wychodzi taniej)

Ilość zużytych opakowań: dwa duże opakowania