Nivea Deodorant, Dry Spray

Nivea Deodorant, Dry Spray

NIVEA Deo DRY Spray zapobiega nadmiernemu poceniu i delikatnie pielęgnuje.
Antyperspirant - zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem, dzięki czemu skóra jest przyjemnie sucha przez cały dzień. Posiada świeży, lekki zapach. Nie zawiera alkoholu, barwników i konserwantów.

Cena: ? / 150 ml

Najlepszy od nichjakiego używałam

ale wcale nie dobrym nawet nie skuteczny, jedyny jego plus jest to że nie podrażnia jak reszta (odjąc stosowanie na skóre nie do dońca zregenerowaną po goleniu).

Używam tego produktu od: Kiedyś przez dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

WTF is that ?!

Co to w ogóle jest? Od dezodorantu wymagam dwóch rzeczy:
-żeby działał
- żeby ładnie pachniał

Ten niestety nie dość że śmierdzi to jeszcze nie działa (liczyłam na to że smrodek zostanie wynagrodzony fajnym działaniem - a tu nie ma jakiegokolwiek działania! )

W ogóle całkiem zabawne jest to że on dla mnie sam w sobie pachnie potem (i to męskim!) jeszcze przed nałożeniem...

Są znacznie lepsze, a ten nie jest aż taki tani żeby warto byłoby kupować. Odradzam!

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dry?! bey! nie polecam

Jeśli chodzi o dezodoranty nivejki to tego z pewnością nie polecam:
- zostawia ślady na ubraniach
- roluje się pod pachą (biały film powstający jakby z talku)
- bardzo intensywny wręcz odrzucający zapach
- nie znikome, a ŻADNE działania regulujące pocenie się
* wychodzę z założenia że dezodorantu w sprayu nie mają prawa działać na mokre pachy*

nie polecam

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w sumie 2 opak/

Manicure - mat i błysk

fajny

fajny , dezodorant , zawsze kupuje ten duzy z gratisem, skutecznie chroni przed potem ( na caly dzien) i delikatnie pachnie, nie podraznia skory i mozna stosowac za raz po depilacji

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

straszny

Nie dość, że jego działanie jest znikome jeśli chodzi o ochronę przed potem i jego zapachem to ma dodatkowy minus. Mianowicie, jak on brudzi ubrania! Nawet po wstrząśnięciu zostawia biały ślad pod pachą - dokładnie jak talk ... Porażka Używam tego produktu od: po 2 dniach trafił w odpowiednie miejsce, czyli do kosza

zapach ładny, ale drażni...

Jak w przypadku innych produktów tej marki - zapach przyjemny, świeży, wystarczająco silny. Niestety, specyfik ten podobnie jak inne antyperspiranty z serii, po jakimś czasie wywołuje objawy podobne do odparzenia... Większego działania nie zauważam, tłumi pot tylko przy braku jakiegokolwiek wysiłku. Przy rozsądnej aplikacji nie pozostawia żadnych śladów na ciele czy ubraniach.

Używam tego produktu od: kilkanaście razy

a ja polecam

Bardzo lubię dezodoranty z Nivei :)
Bardzo ładnie pachnie (takim mydełkiem) i bardzo dobrze chroni mnie przed poceniem. Przez cały dzień czuję świeży zapach, nawet latem spisuje się świetnie.
Bardzo wydajny i starcza na długo.
Nie podrażnia skóry nawet zaraz po depilacji.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

brak ochrony

Zalety:
+według mnie bardzo ładny, świeży(taki mydlany) zapach. po prostu inny niz te wszystkie cytrusowe, kwiatowe itp. ;)
+ nie podrażnia- delikatny dla skóry
+ miałam wrażenie, iż rzeczywiście pielęgnuje skórę, nadając jej miękkość

Wady:
- w moim przypadki niestety brak ochrony przed poceniem
- mieszanie się zapachu potu z deodorantem pod koniec dnia (niezbyt przyjemna mieszanka...)
- biorąc pod uwagę skuteczność(a raczej jej brak) cena nieco wygórowana

Używam tego produktu od: około miesiąca

popsuty

Moja mama dawniej zawsze go używała i była zadowolona. Dla mnie był jakimś tam klasykiem, aczkolwiek przeciętnym. Ale od dłuższego czasu zmienił się, zapach zbrzydł, zupełnie nie ochrania przed poceniem, a wręcz przy zetknięci z potem zamiast chornić przed brzydkim zapachem okropnie śmierdzi. :/

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: dużo, ale to już historia

dla mnie bomba

Dla mnie jest najlepszy i jestem troche zaskoczona tak niska ocena... Wlasciwie to uzywam go juz od dawna i tym razem nie sugerowalam sie wizazem przy zakupie tego kosmetyku... W kazdym razie ja sie po nim nie poce (wogole to sie malo poce), zapach jest bardzo delikatny i to prawda,ze pozostawia slady ale troche gimnastyki i sie nie pobrudzimy... Tani jest... Mi odpowiada. Moj facet tez go uzywa (niebieskiego) i tez mu pasi... Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:wiele

Prawie najlepszy ze spreji

Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii na jego temat kupując go zastanawiałam się, czy dobrze robię, czy nie wyrzucam pieniędzy w błoto. Miałam mieszane uczucia, ponieważ koleżanka, która - tak, jak ja - ma problem z nadmierną potliwością, jest z niego bardzo zadowolona. Postanowiłam go kupić - raz kozie śmierć ;-)
EDIT: Po dłuższym stosowaniu, stwierdzam, że ten dezodorant jest taki jak te gwiazdki - dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy. Zdecydowanie jest najlepszy ze spreji, które testowałam (oprócz Adidasa), ale używając go utwierdziłam się w przekonaniu, że nie ma to jak dezodoranty/antyperspiranty w sztyfcie... Po prostu działają niezależnie od sytuacji ;-) Nie trzeba się martwić, czy wszystko pod pachami ok :P
Brudzi ubranka, ale ja mu to wybaczam :-)

Supcio

Zużyłam dużą ilość opakowań tego kosmetyku.
Ten zapach jest nie do przebicia.Rewelacja.Nie używam przy nim perfum,jest taki piekny.
A właśnie Nivea mogłaby wyprodukować perfumy!!!!

Cena dezodorantu wciąż rośnie w promocji kosztuje ok 10 zł.Przestałam go kupywać przeżuciłam się na rexonę cristal.Też ma ładny zapach.

Nie chroni przed poceniem,ale przed niemiłym zapachem zawsze!