Pomadka ochronna CAŁUŚNA

Pomadka ochronna CAŁUŚNA

Dzięki unikalnej formule opartej na naturalnych olejkach roślinnych pomadka posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne i regenerujące. Zawiera witaminy E i F, naturalne filtry UVA oraz UVB, chroniące usta przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Łączy w sobie perfekcyjne czynniki organoliptyczne: konsystencję, kolor, aromat.
Występuje w 7 wersjach smakowych:

Cena: ok. 3 zł / 10 g

regenerujące
10 – 50ml

przywiązanie

Korzystałam z niej kiedy uczęszczałam do podstawówki. Pamiętam, że moim ulubionym smakiem był malinowy.
Odrobinę natłuszczała, miała pięknie owocowy zapch, a dodatkowo była taniutka.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: ok. 6 opakowań

sentyment :)

Używałam jej jakieś 12 (ehhh, jak ten czas leci...) lat temu, kończąc szkołę podstawową. Wszystkie dziewczęta w mojej szkole miały na jej punkcie bzika, pani z osiedlowego sklepiku w pobliżu naszej szkoły musiała co kilka dni zamawiać nowe sztuki.
Wypróbowałam wszystkie możliwe warianty zapachowe, najbardziej do gustu przypadły mi: banan, kiwi i winogrono.
Jeśli chodzi o działanie, to było zadowalające, z całą pewnością kupiłabym ten produkt ponownie, gdybym go tylko gdzieś spotkała.

Używam tego produktu od: używałam kilkanaście lat temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 7-8

Niezbędnik z kiosku;)

Chyba nie ma dziewczyny, która nie kupiłaby kiedykolwiek tej taniutkiej pomadki w osiedlowym kiosku:) Pamiętam, że sama nie raz kupowałam, ale jakie to były smaki?? Chyba malinowy? Don\'t remember it;)

Tak, jak napisała koleżanka poniżej była to owocowa wazelina. Natłuszczała usta, może nawet deliktnie nawilżała i chroniła przed zimnem.

Opakowanie miała wygodne i poręczne, cena była bardzo niska. Nie spotkałam się z nią już od około 5 lat, ale nie wiem czy bym kupiła ponownie. Może jedynie z sentymentu dla młodzieńczych lat??:)

Używam tego produktu od: około 5 lat temu

Ilość zużytych opakowań: kilka

Eris film 1

Stare dobre czasy...fajna byla:)

Uzywalam kiedys tej pomadki bardzo namietnie.Taniutka byla i latwodostepna.Pamietam,ze fajnie natluszczala usta i te owocowe zapachy.Taka niby zwyczajna,ale spelniala najwaznijsze zadanie-swietnie chronila usta.Taka owocowa wazelina w formie sztyftu.Minus to chyba jedynie wydajnosc-nie byla zbyt wydajna,moze dlatego,ze taka tlusciutka.Ogolnie jednak bardzo przyjemna i chetnie wrocilabym do niej.Polecam,bo jest po prostu dobra.

Używam tego produktu od: od wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

może być

miałam wersję kiwi, malinową, kilka pomarańczowych... te pomadki to już legenda :D od wieeelu lat można ją dostać w kioskach i małych sklepikach. Jest mała, poręczna, troszkę natłuszcza ale bez rewelacji... zapach dobry, cena bardzo niska.
ogólnie sa lepsze pomadki, ale tą pewnie jeszcze kiedyś kupię, uwielbiam zapach pomarańczy a niestety pomadki z innych nie mają takiego zapachu

Używam tego produktu od: używam od kilku lat z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Raczej nie

Kupiłam tą pomadkę w miejscowej drogerii. Posiadam wersję malinową.
Wady:
- dziwny posmak w ustach
- w ogóle nie pachnie maliną
- szybko się skończyła
Zalety:
- cena
- "zostawia" delikatny kolorek
Raczej nie polecam

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 oak.

Nie polecam

Zgadzam się z poprzedniczką. Ta pomadka (choć nie nazwałabym tak tego czegoś) jest beznadziejna. Rozpuszcza się szybko, łamie, tem chemiczny posmak.. bleee. Za darmo bym jej nie chciała. Nie kupujcie.

Używam tego produktu od: kiedys tam kupiam

komuno wróć :/

takich badziewi powinni już nie produkować!

najgorsza jaką kiedykolwiek używałam!
nie chroni
nie nawilża
twarda
chemiczny posmak-żadne tam owoce

mój zmywacz do paznokci pachnie lepiej!

Używam tego produktu od:kilka lat temu jak byłam naiwna....

przyjemna

Jedna z tych szminek ochronnych,które kupuje się w kiosku w razie zostawienia swojej ulubionej w domu.Po kieszeni nie trzepnie,bo kosztuje w zasadzie grosze,a przynajmniej natłuści dobrze usta i można biec gdzieś dalej:-).Dodatkowo ładnie pachnie ( miałam pomarańczową i winogronową bodajże ).Wydajność średnia,ale co tam.Przyjemna :-)

Używam tego produktu od:sporadycznie sie zdarza
Ilość zużytych opakowań: dotad 2

Jedna z pierwszych

Była to jedna z pierwszych wypróbowanych przeze mnie pomadek ochronnych :)
Używałam jej kiedyś namiętnie, smarując nią usta kilka razy dziennie ;) Nie jestem w związku z tym stwierdzić czy i jak bardzo była wydajna.
Pamiętam, że była tłuściutka i pięknie pachniała owockami. W czasach fascynacji tym produktem (szkoła podstawowa) wypróbowałam trzy jej warianty (banan, malina i pomarańcza). Wszystkie pachniałay zgodnie z "zapowiedzią" na opakowaniu. Najbardziej jednak polubiłam bananową.
Pomadka dobra dla mało wymagających.
Raczej taki wazelinowy sztyft do ust spełniający funkcję natłuszczającą usteczka.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: wszystkie 3 do samiutkiego końca

Bleeeeeeeeeeeeeeeee

bleeeeeeeeeee

smierdzi niemilosiernie

slabo sie rozprowadza

w ogole nie nawilza

opakowanie dosc czesto sie otwiera i peka na zakretce

plusik za ladne fajne zapachy

nie polecam

Używam tego produktu od:2lata temu

Kupujecie kota w worku

Kupiłam kiedyś tę pomadkę, skuszona wieloma ocenami.
Zawiodłam się!!!
Pomadka :
+ma ładne opakowanie
+szeroki wybór smaków i zapachów (ja miałam pomarańczę)
I na tym się kończy.
Minusy:
-pomadka śmierdzi niemiłosiernie
-ma chemiczny smak i zapach, który się nie chce ulotnić
-ciężko się ją nakłada
-nie nawilża, nie natłuszcza, kupiłam po prostu kota w worku- jakie było moje rozczarowanie! więcej nie kupię, co z tego że cena śmiesznie niska, jak włąsciwości pielęgnacyjne i ochronne zerowe???? nie kupię....

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań:1 (pomarańcza)