Masque Nutritif Pieds Secs (Maseczka do stóp)

Masque Nutritif Pieds Secs (Maseczka do stóp)

Zgłaszająca osoba: donzella

Maseczka do stóp z witaminami, woskiem, glinką kaolinową i czynnikami odbudowującymi. Dostarcza skórze wielu cennych składników odżywczych sprawiając, że już od pierwszego użycia skóra jest nawilżona i wygładzona. Specjalna formuła odbudowuje warstwę ochronną, opóźnia wysychanie i uelastycznia skórę stóp i paznokcie. Polecana nawet do bardzo zniszczonych i przesuszonych pięt. Ma gęstą, bogatą konsystencję, dobrze się wchłania. Do stosowania codziennie (intensywna kuracja) lub 2-3 razy w tygodniu.

Cena: ok. 15 zł / 100 ml

Warto

Mimo, że używałam jej przez krótki okres nic tak mocno nie nawiżyło stóp jak ona. Mimo że wyciska się ciężko z tubki i jest tłusta. Wynagradza to siła nawilżenia. Jest ona bardzo mocno skoncentrowana.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1, lecz będzie następne ;-)

The best!

To jest debeściak wśród preparatów do stóp. Nie wiem, czy go nie wycofali ze sprzedaży, ja swoją kupiłam jakieś pół roku temu, bo używam tylko w sytuacjach awaryjnych. Jest dokładnie taka, jak w recenzji donzelli (niżej). Jest bardzo gęsta, ale trzeba stosować na noc i rzeczywiście założyć skarpety (raz miałam nawet worki foliowe, to dopiero zadziałało!). jeśli ktoś potrzebuje ratunku z dnia na dzień - jedyna!

zapomniane cudenko

Och, ze ja go jeszcze nie ocenilam!!! I ze nie ma w ogole recenzji.....???!!! Tak malo znany jest...?
Uwielbiam ta maseczke, [poniewaz dziala na moje stopki jak zaden inny krem do nog. Nawilza, wygladza, odzywia, regeneruje skore, po prostu jest jak nowo narodzona :D
Dosc dlugo sie wchlania, a tego nie lubie bo mi sie wiecznie gdzies spieszy, ale przemeczam sie bo wyniki sa ZNIEWALAJACE! Moj KWC jezeli chodzi o pielegnacje stop. Polecam wyprobowac :)