Bielenda, Carbo Detox, Oczyszczająca maska węglowa do cery mieszanej i tłustej

Bielenda, Carbo Detox, Oczyszczająca maska węglowa do cery mieszanej i tłustej

Oczyszczająca maska węglowa o silnym działaniu detoksykującym poprawia stan skóry mieszanej i tłustej; szarej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Formuła oparta na aktywnym węglu oczyszcza skórę z toksyn, odświeża i zwęża pory, działa przeciwtrądzikowo, redukuje poziom sebum.

Detox

Fajna maseczka opakowanie poręczne konsystencja dość rzadka ale bardzo szybko zasycha na twarzy. Troszkę ciężko się zmywa ale nie jest to jakas przeszkoda w stosowaniu tego produktu. Skóra po tej masce jest matowa odżywiona a pory mniej widoczne więc działa jak powinna. Zapach bardzo przyjemny.

Bardzo fajna

Używałam tej maseczki już kilka razy i na pewno jeszcze nie raz się na nią skuszę. Oczyszcza i matowi skórę, wygładza ją i sprawia, że podkład wygląda o niebo lepiej. Rozjaśnia zaczerwienienia, ale niestety nie długotrwale. Pięknie pachnie jabłkiem, aż chce się jej używać. Jedna saszetka wystarcza dla mnie na jeden raz, ale używam jej na całą twarz, szyję i dekolt. Trochę ciężko się ją zmywa, ale jeszcze nie jest to aż tak uciążliwe jak w przypadku niektórych masek.

Wykorzystała: kilka próbek

Odświeżająca maseczka, ale bez szału

Bardzo lubię węgiel aktywny jako składnik i posiłków, i kosmetyków, dlatego skusiłam się na tę maseczkę. Jedna saszetka jest wystarczająca do użycia na całą twarz. Sama konsystencja jest odpowiednia i nie ścieka, nakłada się ją bez problemu. Fajnie odświeża cerę, ale nie oczyszcza dogłębnie. Mimo to warto spróbować na sobie.

troche tak, trochę nie

Szał na maseczki węglowe panuje nadal więc kupiłam tą saszetkę na próbę i porównanie z maseczką z L'oreala. Nałożyłam, zmyłam i chyba nic nie zauważyłam za bardzo. Skóra trochę może sie oczyściła ale nie było efekt wow za to było lekkie ściągnięcie było. Użyłam, nie narzekałam ale drugi raz nie kupie.

Dobrze oczyszcza

Maseczka ma bardzo niewygodne opakowanie. Lepszym rozwiązaniem byłaby tubka lub słoiczek. Konsystencja maseczki jest dość lejaca i ma bardzo brudzi. Zapach jest jak dla mnie neutralny. Produkt dobrze zasycha na twarzy i czuć, że działa. Po zmyciu skóra jest oczyszczona, niedoskonałości zredukowane. Cera jest rozjasniona i poprawia się jej koloryt. Skóra jest idealnie gładka, zmatowiona ale nie przesuszona. Maseczka jest wydajna, jedna saszetka wystarcza mi na dwie aplikacje.

nie i jeszcze raz nie

Bardzo lubię kosmetyki Bielendy ale ta maska zawiodła mnie na całej linii i zniechęciłam się do niej skutecznie. Była to pierwsza maska węglowa jaką miałam okazję używać zanim pojawiły się inne jak np. moja ukochana z L'Oreala.
Ta maska jak dla mnie wypadła bardzo słabo. Od trudności w użyciu po nie najlepsze działanie. Po otwarciu wylewała się z saszetki brudząc wszystko dookoła, babranie palcami w tej mazi średnio mi się podobało ale inaczej nie sposób jej wydobyć. Raczej nie da się jej nakładać pędzlem. Według mnie jest zbyt rzadka i mało komfortowa w użyciu. Po zmyciu maski nie zauważyłam jakiegoś dobroczynnego wpływu na cerę. Nic dobrego z nią nie zrobiła - na szczęście złego też nie. Gdy wypróbowałam inne maski węglowe które potem pojawiły się na rynku ocena tej w moich oczach jeszcze spadła bo widziałam ile jej do nich brakuje.

Używa produktu od: próbka

Nie sprawdziła się

Mam cerę mieszaną i skłonność do rozszerzonych porów. Maseczka była moim koszmarem. Zamiast zmniejszyć pory weszła w nie i bardzo długo męczyłam się, żeby się jej pozbyć. Bardzo ciężko zmywała się nawet z tych rejonów w których pory nie są rozszerzone. Po zmyciu maseczki z twarzy musiałam również szorować umywalkę, z której nie chciała zejść. Oprócz efektu nawilżenia nie widziałam żadnych innych pozytywnych aspektów jej używania. Na pewno nie kupię jej ponownie.

O tak. O tak

Maski z węglem bardzo lubię.. Ta z bielendy może nie jest moja ulubiona ale warta uwagi.
Po zastosowaniu skóra rzeczywiście jest gładka ale efekt nie utrzymuje się długo, mimo stosowania regularnego.
Ogólnie ok

Bardzo ją lubię.

Produkt się sprawdza, widać już efekty po pierwszym zastosowaniu. Maseczka oczyszcza, matuje, odświeża. Podoba mi się również zapach tej maseczki jak i konsystencja. Gorąco polecam wypróbować :).

Przeciętna

Maseczka nie zdobyła mojego serca ale jest dobra i czasem ją nakładam. Konsystencja odpowiednio gęsta, nie leje się po twarzy, dzięki czemu aplikacja na twarzy jest łatwa i przyjemna. Nie lubię natomiast jej zmywać. Nie do końca chce się zmyć, a umywalka jest cała upaćkana na czarno. Co do działania: skóra jest wyraźnie gładsza, zmatowiała. Moja cera jest bardzo skłonna do niedoskonałości i zaskórników i niestety nie zauważyłam, by problem się zmniejszył dzięki tej maseczce. Ale i tak od czasu do czasu miło ją sobie zrobić.

Dobry produkt

Maseczka spełnia wszystkie obietnice producenta. Fajnie oczyszcza i matuje skórę, zmniejsza widoczność porów. Pozostawia skórę odświeżoną i rozjaśnioną. Dodatkowo ma bardzo przyjemny zapach.

całkiem fajna

Pierwsza moja maseczka weglowa jakiej stosowałam, bałam sie że bedzie się ciezko nakładać, jednak dużo większy problem jest z jej sciągnieciem gdyż wszystko brudzi, jednak gdy doszła m do wprawy to już wiem jak jej stsować dla amatorów tzn takich jak ja napocztaku dośc cięzka w uzytkowaniu. ładnie oczyszcza lekko zaczerwieniła moją twarz ale szybko to ustapiło. Spektakularnych efektów nie ma typu od razu zwezone pory itp ale skóra jest widoczniej zdrowsza i zpewnościa oczysczona. fajnie ją mieć pod reka w kosmetycznym zestawie