Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bielenda, Carbo Detox, Oczyszczająca maska węglowa do cery mieszanej i tłustej

Bielenda, Carbo Detox, Oczyszczająca maska węglowa do cery mieszanej i tłustej

Oczyszczająca maska węglowa o silnym działaniu detoksykującym poprawia stan skóry mieszanej i tłustej; szarej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Formuła oparta na aktywnym węglu oczyszcza skórę z toksyn, odświeża i zwęża pory, działa przeciwtrądzikowo, redukuje poziom sebum.

Dla mnie super

Jedna z lepszych maseczek, jakie można kupić w drogeriach do cery z problemami. Naprawdę zwęża pory. Matowi. A brud- bez przesady, ładnie się zmywa. Mogłaby być bardziej wydajna.

Fajna odmiana

Maseczka jest ciekawa propozycją, która szybko potrafi wygładzić cerę i zmniejszyć widoczność porów, na czym najbardziej mi zależy. Podczas stosowania czuc lekkie pieczenie, przynajmniej na mojej wrazliwej cerze, ale nie jest to zbytnim dyskomfortem.
Modna teraz czarna maska z dodatkiem węgla, a do tego w rozsadnej cenie. Często można dostać ja w promocyjnej cenie w rossmannie. :)

Dośc mocna ale dobra

Konkretna maseczka, działa ale trzeba uważać przy wrażliwej skórze bo może podrażnić. Trochę mnie zaczerwieniła ale pory się zmniejszyły i skóra wyglądala lepiej wiec daje jej plusa. dobra ale jak dla mnie do stosowania 1 raz w tygodniu.

Kosmetyczka roku 2017

Używa produktu od: próbka

odwrotny efekt - produkt nie dla mnie

Niestety nie sprawdziła się u mnie. Tak jak lubię produkty Bielendy, tak na tej masce się zawiodłam. Efekt był taki, że miałam zaczerwienioną skórę miejscami i następnego dnia wysyp pryszczy, a chyba miało oczyścić...

bardzo przyjemna

umazac sie nia mozna nieludzko. ja zawsze nakladam cienka warstwe. maseczka nie podraznia, nie piecze. zmywam po zaleconym czasie mokrym reczniczkiem. z efektu jestem zadowolona

Używa produktu od: próbka

Produkt według mnie spełnia swoje zadanie, skóra jest milsza w dotyku. Jedyny mankament to wyczuwalne lekkie wysuszenie. Cena w stosunku do wydajności jak najbardziej na plus. Mimo wszystko nie wiem czy sięgnę ponownie po ten produkt.

Wykorzystała: kilka próbek

Bez szału

Spodziewałam sie wiecej, przede wszystkim dłużeszego działania, myślałam ze skóra będzie dłużej pozbawiona nadmiaru sebum, a tu troche maseczka nie dała rady , bo po około 15 min wszystko wróciło do normy czyli świecenie na całego

Dla mnie bomba

Dla mnie bomba za niską cenę.skora twarzy faktycznie jest oczyszczona ma się wrażenie jakby była delikatna i bardziej gładka. Jedyne co może przeszkadzać to to że ciężko się ją nakłada....

dla mnie świetna!

moja cera jest mieszana, niestety z przewagą ku przetłuszczaniu się, jednak ta maska daję radę. moja skóra jest po niej oczyszczona, zmatowiona, pory są zwężone, czyli robi wszystko to, co obiecał producent, a do tego cenowo jest bardzo przystępna (-: bardzo lubię produkty z bielendy, ponieważ mnie nie uczulają, a moja skóra jest dość wrażliwa.

Jak dla mnie nie robi prawie nic

Jedna z pierwszych maseczek węglowych jakie miałam. Po ciężkim zmyciu bo wcale łatwo się jej pozbyć jedynym efektem było lekkie wygładzenie. Łatwo nią ubrudzić sobie np włosy.

To nie to...

Kiedy ta maseczka weszła do sprzedaży była ona dla mnie idealna. Fajnie oczyszczała, wyciągała toksyny i bardzo matowiała skórę. Teraz, kiedy wróciłem do tej maseczki mam wrażenie, że jej formuła i konsystencja się dużo różnią od pierwowzoru. Już nie zauważam takich efektów jak kiedyś. Dalej jest to ciekawa i dobra propozycja, ale jeśli chcemy naprawdę oczyścić twarz to warto zastanowić się nad maseczką innej marki.
Dodatkowo na plus trzeba wyróżnić producenta za chęci stworzenia trzech różnych typów tej maseczki jednak dla mnie one się niczym nie różnią :D

brak efektu

Po dokładnym zastosowaniu według instrukcji na opakowaniu nie widzę żadnego efektu. Konsystencja łatwa w nałożeniu jak i w zmyciu. Produkt nie jest dla mnie, jestem w 100% pewna że więcej nie kupie. Do zakupu tej maseczki skusiła mnie ciekawość.