AA Ciało Wrażliwe, Antycellulitowa emulsja do ciała

AA Ciało Wrażliwe, Antycellulitowa emulsja do ciała

Wielozadaniowy kompleks Anti Cellulite zawiera ekstrakt z guarany bogaty w kofeinę, ekstrakt ze skrzypu i Centella asiatica oraz karnitynę, które korzystnie wpływają na redukcję cellulitu. Ekstrakt z cytryny posiada właściwości złuszczające, zapewniające wygładzenie skóry. Witamina A zapobiega skutkom jej starzenia się. Witamina E chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.
Dzięki systemowi substancji natłuszczających emulsja zmniejsza suchość skóry, zapewniając efekt aksamitnego wygładzenia i uelastycznienia.

balsam jak balsam.

Emulsja miała ładny cytrusowy zapach, gładką przyjemną konsystencję i dobrze nawilżała.

Używałam jej zwykle raz dziennie na noc i moja skóra ją polubiła, ale nie aż tak, żeby miało to wpływ na cellulit. ;-) Czyli nie do końca spełniała deklarowane działanie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu, przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 300ml

Bez rewelacji.

Plusy ;
- Przyjemny, cytrusowy i świeży zapach.
- Łatwo się rozprowadzał, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu.
- Szybko się wchłaniał.
- Nie mam cellulitu ani rozstępów więc nie mogę stwierdzić czy rozprawi się z "pomarańczową skórką" ale zauważyłam, że całkiem nieźle ujędrniał (a raczej wspomagał/przedłużał efekt jaki sobie sama wyćwiczyłam codziennym bieganiem).
- Nawilżał ale bez rewelacji.
- Nie podrażniał, nie uczulał.

Minusy ;
- Z pewnością opakowanie. W miarę zużywania balsamu coraz trudniej było go wydostać ze środka. O końcówce to już nie wspomnę :/
- Producent wiele obiecuje i na tym się kończy.

Podsumowując balsam bez rewelacji. Jak dotąd pierwszy z AA, jaki miałam okazję przetestować na własnej skórze. Nie był najgorszy ale wrócę do niego jedynie z braku innego wyboru.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Całkiem przyjemny

Kupiłam go w promocji za parę złotych. Na początku zapach kojarzył mi się z takim mleczkiem cytrynowym do mycia zlewu, ale po pewnym czasie da radę się przyzwyczaić. Idealnie nawilża, skóra staje się gładka, szybko się wchłania, ale co z ujędrnianiem i redukowaniem cellulitu ma wspólnego ten kosmetyk to nie wiem. Nie zauważyłam żadnych zmian. Ogólnie polecam ten kosmetyk jako nawilżający.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Manicure z chmurkami

Z AA najsłabszy

Niestety pod wpływem dobry wspomnień po balsamie malinowym i migdałowym kupiłam tego od razu dwie sztuki w SP w promocji. Wskutek tego babrałam się z nim ponad 2 miesiące, ale właśnie skończyłam ostatnie opakowanie. Zapach jest w porządku, podoba mi się. Konsystencja też może być. Nie łudziłam się, że usunie cellulit, ale mógłby chociaż skórę nawilżyć. A ta emulsja pozostawiła ją przesuszoną. Nie tego spodziewałam się od tego specyfiku.

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca

Dobry

Mimo 20 lat przez nastoletnie wahania wagi nabawiłam się rozstępów. Nie są może wielkie ale są.
Balsam bardzo lubię. Po jego użyciu skóra jest spreżysta i wygładzona. Zauwazyłam tez minimalną redukcję rozstępów. Ciało jest nawilżone.
Stosuje go zamiennie z innymi mazidłami , ale chetnie do niego wracam.

Używam tego produktu od:roku

Na pewno nie usuwa cellulitu.

Balsam na pewno nie oddziaływuje w jakikolwiek sposób na cellulit.
Nie ujędrnia, nie napina skóry.
Za to oczywiście wielkie minusy - bo podobno miał tak zadziałać.
Z plusów:
+ krem nie drażni skóry, nie wywołuje alergii
+ nieźle nawilża
+ nie zostawia tłustego filmu
+ ma odświeżający zapach idealny na letnie miesiące

Zaznaczam, że na pewno go kupię, ale jako balsam nawilżający na LATO. Na inne miesiące jest za słaby. A jako antycellulitowy jest beznadziejny.

Używam tego produktu od: 6msc.

Eee, nie

Jestem na nie. Wiadomo, że nie można spodziewać się po takim kosmetyku że zlikwiduje cellulit, ale że przynajmniej lekko napnie, ujędrni skórę, a on nie czynił nawet tego, nawet nie nawilżał skóry, wręcz ją wysuszał, do tego brzydko pachniał jak tani cytrynowy krem do rąk i długo się wchłaniał pozostawiając po sobie i tak lepką warstwę.

Używam tego produktu od:kiedys

można spróbować

+ ładnie pachnie
+ nawilża
+ cena nawet w miarę
+ łatwo ja dostać (prawie w każdym sklepie z kosmetykami )

- nie jest wydajna
- nie likwiduje cellulitu
- ciężko wydostać ją z opakowania

Używam tego produktu od: 2 lat ?

Średnio na jeża

Stosuję tylko na pośladki bo tylko tam mam problem z cellulitem. Nie zależy mi na wyszczupleniu ale na ujędrnieniu i działaniu antycellulitowym. Te funkcje emulsja spełnia w jakimś tam stopniu, stosuję ją od kilku lat i cellulit raczej nie jest moim problemem. Emulsja jest wydajna i tania, ale za mało nawilża i za mało natłuszcza skórę. Jezeli ktoś stosuje ją na większe partie ciała, rzeczywiscie moze być za lekka.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

polecam :)

Jeśli stosuje się tę emulsję regularnie- naprawdę widać efekty.
Emulsja bardzo ładnie pachnie.
Jedynym minusem jest to, że ciężko jest ją wycisnąć -Tak,jak inna dziewczyna napisała pod spodem - trzeba naprawdę potrząsnąć opakowaniem, żeby coś się wycisnęło;P
No i gęsta konsystencja..
Ale w porównaniu do innych kosmetyków antycellulitowych jest świetny. Ogromny plus za niską cenę. -zapłaciłam około 11 zł.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Słabiutki...

Cóż, emulsja bardzo ładnie pachnie i fajnie nawilża. I jest tania.
Z pozytywów to tyle.
Emulsja nie daje się łatwo wycisnąć, muszę intensywnie potrząsać opakowaniem, żeby się udało. No i najgorsze - zero rezultatów nawet przy regularnym stosowaniu. Ogólnie - nic specjalnego. Ziaja ma kosmetyki antycellulitowe w podobnej cenie, a znacznie skuteczniejsze.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Nieciekawie

Za bardzo lubię zmieniać zapachy i kosmetyki, żeby kupić go jeszcze raz.
Mnie, szczerze powiedziawszy, zapach nie uwiódł- nie pachnie niczym, poza standardowym zapachem balsamu, kolor ładny- pistacjowy, ale co do wchłaniania też mam zastrzeżenia.Ujędrnia skórę, ale wątpię, żeby działał antycelulitowo. Poza tym podobno jst gorzki (zastrzeżenie mijego M.)

Używam tego produktu od:1 miesiąc