AA Ciało Wrażliwe, Peelingujący żel do mycia ciała z ekstraktem z borówek i witaminą A

Ekstrakt z owoców borówek ma własności odżywcze i stymulujące mikrokrążenie. Witamina A zapobiega skutkom starzenia się skóry. Alantoina zapewnia efekt łagodzący. Zmysłowa kompozycja zapachowa działa antystresowo.
Peeling jednocześnie myje i złuszcza obumarłe komórki naskórka, zapewniając zarówno efekt wygładzenia skóry i poprawy jej kolorytu, jak również zwiększenia zdolności przyswajania składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Żel jest wyjątkowo łagodny i delikatny, dzięki czemu jest dobrze tolerowany przez skórę.

super ;]

ogolnie bardzo dobry! Ma cudowny zapach-moj ulubiony jesli chodzi o kosmetyki pod prysznic. Dobrze zluszcza, a skora jest bardzo mila w dotyku po jego zastosowaniu. Jedynym minusem jest to, zę jak dla mnie jest zbyt wodnisty,ale tak, to same plusy! Polecam osobom ze skora wrzaliwa, ponieważ nie wywoluje zadnych nieporzadanych reakcji i jest naprawde rewelacyjny!!

Ilość zużytych opakowań: nie liczylam ;]

"Morskie borówki" ;)

No tak...z borówkami ten żel to nie ma nic wspólnego(jeśli chodzi o zapach), a szkoda, bo myślałam, że będzie pachniał tymi wlaśnie owocami :-) No chyba, że są to jakieś morskie borówki, bo właśnie morsko-orzeźwiające nuty zapachowe ów żel posiada. Generalnie zapach jest ładny i przyjemny :ehem:
Teraz co nieco o właściwościach - drobinki peelingujące są maleńkie i choć jest ich dość sporo, to jednak jest zwyczajny żel, który jedynie urozmaica prysznic delikatnym drapaniem.
Konsystencja jest wodnista. Może nawet odrobinę za bardzo - wolę nieco bardziej gęste :ehem:
Co do działania - skóra po umyciu ładnie pachnie i nie jest ściągnięta.
Podsumowując - dobry żel, niska cena, ładny zapach, czyli wszystko co dla mnie powinien posiadać żel pod przysznic. Jestem zadowolona :-)

Delikatny, ale OK

Żel okazał się delikatnie peelingujący, a właśnie takiego szukałam - czegoś co połączy właściwości myjące z delikatnym wygładzaniem. Po użyciu skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Jednak na newralgiczne obszary ciała (czyt. pośladki, uda ;)) używam czegoś mocniejszego :). Zapach żelu bardzo przyjemny, świeży.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

depilacja ciąża

Zaaaapaaaach!!!

W kategorii peeling do ciała słabiutki - zbyt drobny, na skórze ciała robi niewielkie "wrażenie", choć odrobinę wygładza, no, można mu to przyznać. Ale się namachac trzeba zdrowo, zanim cokolwiek się "zetrze". Nie kupiłabym go ponownie, gdyby nie to, że jego zapach mnie uwiódł całkowicie, zaciągam się nim pod prysznicem i wtedy wszystko mi jedno, że nie peelinguje :-)
Jeżeli ktoś szuka dobrego (skutecznego) peelingu do ciała, to uczciwie muszę odradzić. Ja natomiast kupuję go regularnie dla czystej przyjemności wąchania!

Ilość zużytych opakowań: trzy

bez rewelacji

Słabo złuszcza, odrobinę wygładza. Nie wysusza. Bez rewelacji, ale spełnia obietnice producenta. Zapach błogi, choc borówek się chyba nie da wyczuć :D Ot, miły gadżecik. Ja wolę ostrzejsze ścieranie naskórka, bardziej hard-corowe :D

zawsze na półce

Osobiście lubię peeligi mocno ścierające (uwielbiam pomarańczowy Lirene), ale jakiś czas temu, gdy kompletowałam kosmetyki przed dłuższym wyjazdem, kupiłam ten- żeby mieć żel i peeling w jednym produkcie. Pomysł okazał się bardzo dobry- firma Oceanic ma u mnie kolejnego plusa- żelik pięknie pachnie (zapach pozostaje dlugo i przebija nawet przez balsam), ściera delikatnie, bardziej masuje, więc jest super na codzień- nie podrażnia miejsc wrażliwych ;-). Konsystencja dość gęsta, ale nie przesadnie. Wydajność nie jest aż taka słaba moim zdaniem. Cena atrakcyjna. Od tego czasu staram się zawsze mieć go pod ręką, więc następne opakowania oczywiście będą.

no i gdzie te borówki? :)

Nie wiem, czy producent, pisząc o borówkach, miał na myśli borówki po dolnośląsku czy borówki po krakowsku. Pierwsze oznacza małe, czerwone owocki rosnące w runie leśnym, a drugie po prostu czarne jagody. W każdym razie ani jedno, ani drugie zapachowo nie jest wyczuwalne. To nie jest peeling z gatunku papieru ściernego w żelu, tylko delikatny żel pod prysznic z "wkładką". Dla wrażliwców i delikatów. Miłośników mocniejszych wrażeń nie zadowoli. Wydajność taka średnia, do przyjęcia, ale żel kończy się dość szybko. Myje świetnie i świetnie się pieni. Skórę zostawia gładką i pachnącą. Bo pachnie ładnie, choć nie borówkowo :) Czy polecam? Tak, polecam, myślę, że warto :) Ja pewnie kupię :)

ilość zużytych opakowań: ...jedno całe

Bardzo dobry

Bardzo przypadł mi do gustu. Takie peelingi właśnie lubię, nie zaliczam się do wielbicielek gruboziarnistych, mocno ścierających peelingów - tzn. od czasu do czasu czemu nie - ale najbardziej lubię takie własnie lekkie, delikatnie ścierające żele z mikrodrobinkami, które można używać codziennie. Ten peeling jest właśnie taki - złuszcza lekko, bez podrażnień, skóra jest ładnie wygładzona i napięta. Używam go teraz codziennie bo regularnie smaruję się różnymi balsamami brązującymi czy samoopalaczami i zależy mi, żeby uniknąć jakiś nieestetycznych placków złażącej opalenizny. Nie wysusza skóry. Podoba mi się bardzo zapach - w początkowej nucie ma coś, co odrobinę przypomina mi nieodżałowaną starą Manię Armaniego (nowej nienawidzę). Faktycznie, nie jest zbyt wydajny, ale przy tej cenie nie uważam tego za wielką wadę :)
Polecam - na pewno kupię ponownie.

calkiem calkiem

Jako zel myjacy spelnia swoja funkcje bardzo dobrze i nawet jakos strasznie nie wysusza skory. Przyjemnie pachnie. Ale czy peelinguje skore? Chyba bardzo delikatnie, tak akurat do codziennego uzytku, a jezeli chcemy mocniejszego efektu, radze siegnac po inny preparat. Nie jest zbyt wydajny, znika mi w zastraszajacym tempie.
Podsumowujac - produkt na 3+.