AA Ciało Wrażliwe, Relaksujący balsam do stóp z czynnikiem zmiękczającym i chłodzącym skórę oraz witaminą A

Witamina A zapobiega skutkom starzenia się skóry. Alantoina i mocznik doskonale nawilżają, zmiękczają, regenerują skórę oraz łagodzą podrażnienia. Mentol daje przyjemne uczucie chłodu i relaksu. Preparat zawiera środki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne (undecylenian cynku, kwas salicylowy).
Balsam, dzięki zastosowaniu aktywnych składników, skutecznie wygładza i pielęgnuje nadmiernie zrogowaciały naskórek stóp. Krem przeznaczony jest do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Bezzapachowy. Nie zawiera barwników; pH neutralne dla skóry.

bardzo zwyczajny

Mam go wprawdzie od jakiś 3 miesięcy,ale że stosuję zamiennie z 2 innymi kremami,to całego opakowania zużyć jeszcze nie zdążyłam.Sam krem jest bardzo przeciętny.Dość dobrze nawilża i to jego zasadniczy atut.Trochę wygładza i trochę zmiękcza, ale bez rewelacji.Nie czuję żeby relaksował stopy w jakikolwiek sposób,wcale nie chłodzi i nawet ładnie nie pachnie.Nie zachwycił mnie kompletnie,ale i nie wzbudził agresji ;-) Ponownego zakupu nie planuję i tyle.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Cudowności ;)

Bardzo długo szukałam porządnego kremu do stóp i wreszcie zupełnie przypadkowo trafiłam w dziesiątkę ;)
Ten krem jak dla mnie jest rewelacyjny!!! Poradził sobie szorstkimi twardawymi piętami z którymi męczyłam się zwłaszcza latem chodząc w odkrytych butach. Cudownie nawilża, nałożony na noc (śpię w skarpetkach) sprawia że rano stóp są cudownie gładziutkie i mięciutkie. A kiedy użyję go z rana po całym dniu stópki nie mają ... hyyym takiego specyficznego ...stópkowego aromatu ;D (no nie żebym miała jakąś galopującą grzybicę hihihi).
Na całe szczęście nie ma efektu chłodzenia którego nie znoszę. Zapach dziwny plastikowy taki jakiś, ale to krem do stóp a nie perfumy wiec dla mnie nie ma to znaczenia.
Acha i opakowanie jest inne niż tu na zdjęciu.

Ogólnie jest rewelacją jak dla mnie. Polecam z czystym sumieniem :)

Używam tego produktu od: 2-miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Świetny

Kupiłam go miesiać temu, bardzo dobrze się wchłania, ma miły zapach, bardzo dobrze radzi sobie ze stwardniałym naskórkiem.
Dzięki systematycznemu stosowaniu tego kremu i odpowiedniej pielęgnacji moje stopy są mięciutkie i wypielęgnowane.

Balsam sprawdza się również po całodniowym chodzeniu w niewygodnych szpilkach. Daje uczucie relaksu, komfortu i odpręzenia.

Jednym słowem polecam! ;)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: konczę pierwsze i nie ostatnie

depilacja brwi

czwóreczka

Zalety:
- lekka konsystencja
- dobrze się wchłania
- przystepna cena
- stosowany na wieczór po uprzednim dokładnym wyszorowaniu działa idealnie- zmiękcza stopy, chłodzi (idelane w lato), stopy na drugi dzień sa miekkie i ładnie pachnące

Chciałam tylko przypomnąc, że ten specyfik stosuje się po umyciu i uzyciu pumeksu lub tarki, żaden krem nie poradzi sobie ze stopami twardymi jak rogi jelenia;)

Używam tego produktu od: rok

beznadziejny

Krem jest beznadziejny. Nie zauważyłam, aby jakakolwiek obietnica producenta została spełniona.. ani nie zmiękcza, ani nie nawilża, nie wygładza nic... jak dla mnie DNO.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

średniak

miły w użyciu, jednak za rzadki. nie wiem skąd pomysł na to, zeby był relaksującym balsamem z "czynnikiem zmiękczającym i chłodzącym"?! niestety o chłodzeniu nie ma mowy, może tylko troszkę zmiękcza stopy. nic specjalnego. spore opakowanie i ekonomiczna wydajność nie są wystarczającymi atutami, żeby dać więcej niż dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od:miesiąca

przeciętny

Przeciętny krem dla niewymagających stóp - nawilża średnio, zmiękczenia nie zauważyłam (a przydałoby się na piętach) ale rzeczywiście co nieco wygładza skórę. Na plus - lekka konsystencja i szybkie wchłanianie, na minus - brak efektu chłodzenia, mentolu nie czuję, w ogóle zapach kremu jest dość nieprzyjemny. I chyba głównie ten zapach mnie powstrzymuje od ponownego zakupu, jest dużo innych kremów o podobnych właściwościach, które chociaż pachną ładnieUżywam tego produktu od: 2 mce

fajny

nie mam specjalnych problemów ze stopami, więc u mnie ten kremik się sprawdza
+ nawilża, zmiękcza
+ rzeczywiście lekko chłodzi
+ fajnie działa też na przesuszoną skórę łydek
ogólnie całkiem fajny produkt

- łatwe wchłanianie
- dość dobra wydajność

Minusy jednak też są:
- słabe nawilżanie
- brak wygładzenia skóry w newralgicznych miejscach (u mnie - na piętach), natomiast w "łagodnych miejscach" - jest w porządku
- brak efektu chłodzenia (na lato wybiorę jednak coś innego)

Sumując - jest przyjemny, nie uczula, ale nie daje jakiegoś realnego efektu, więc nie wiem czy jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od:4 tygodni

polubiłam go

Bardzo przyjemny kremik, lepszy będzie dla stóp bezproblemowych czy potrzebujących lekkiego nawilżenia; dla stóp problemowych raczej się nie nada. Krem ma lekką konsystencję, dość szybko się wchłania, nie roluje się. Nie mam raczej problemów ze stopami, a ten krem je nawilżył; przy regularnym stosowaniu stopy były miękkie i gładkie. Myślę, że jeszcze go kiedyś kupię.

niezły

lekki, bardzo dobrze się rozprowadza, pozostawia delikatny film
na stopach, nie czuć obiecanego chłodzenia,
wygładza całkiem nieźle, ale nie rewelacyjnie, troszkę zmiękcza, dobrze nawilża, ogólnie przyzwoity balsam do stóp, warto spróbować
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

znam lepsze...

Ten balsam to zupełnie nic specjalnego... Za taką cenę z pewnością można moim zdaniem kupić coś znacznie lepszego.

Nie jest to przede wszystkim ciężki, treściwy krem do stóp tylko lekki, szybko wchłaniający się balsamik. Toteż nie nawilża i nie regeneruje tak jak by się może chciało...
Dobrze wygładza skórę i sprawia, że wygląda ona na dobrze wypielęgnowaną;)

Chłodzącego działania mentolu jednak nie odczułam, a szkoda... Zapach, owszem-mentolowy, ale nic poza tym.

Ogólnie można powiedzieć, że jest do dobry krem na lato-szybko wchłaniający się, nie pozostawiający tłustej warstwy, także po jego aplikacji szybko można wskoczyć w klapeczki;) Jeżeli jednak ktoś oczekuje dogłębnej i silnej regeneracji, to moim zdaniem powinien poszukać czegoś lepszego.

Uilość zużytych opakowań: 1