Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Ekspresowa maseczka odnawiająca (stara wersja)

Ekspresowa Maseczka Odnawiająca z potrójną ilością aminokwasów. To najpełniejsza pomoc dla suchych i zniszczonych włosów. Pomaga naprawić wygląd włosów w miejscach, w miejscach, gdzie najbardziej tego potrzebują. Skutecznie chroni je przed przyszłymi uszkodzeniamioraz pozwala zapobiegać powstawaniu rozdwojonych końcówek. Włosy są do 90% zbudowane z aminokwasów. Każdego dnia tracą część z nich. Potrójna dawka aminokwasów zawarta w specjalym kompleksie Amino Pro-V dokładnie zregeneruje nawet mocno zniszczone włosy. Zapeni im siłę, zdrowie i intensywny blask.

Super! Polecam :)

Pięknie pachnie. Mam włosy bardzo zniszczone, rozjaśniane z czarnego koloru i pofarbowane na rudo, dodam, że są długie... Końce włosów mam tak popalone, że mi odpadają. Nie mogłam ich rozczesać, straszne siano jednym słowem... Po użyciu maski Panten są lśniące i zregenerowane. Są bardziej nawilżone. Używam jej po każdym myciu, dzisiaj użyłam jej po raz drugi i zapowiada się na intensywną regenerację! :) Włosy super lśniące i miękkie, a nie sztywne siano jak wcześniej. Będę jej używać bo jest super. Używałam niedawno Elseve do włosów bardzo zniszczonych i jest słabsza od tej. Polecam! :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Bardzo dobra

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Maseczka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Plusy:
+ włosy po użyciu są gładkie i łatwe w rozczesywaniu,
+ zapobiega puszeniu się włosów,
+ dobrze nawilża
+ szybkie działanie - nie trzeba jej zbyt długo trzymać na głowie.

Minusy:
- jak dla mnie trochę za droga w stosunku do wydajności.

Jak do tej pory nie sięgnęłam po nią ponownie ze względu na wydajność oraz fakt, że dużo jest jeszcze innych kosmetyków na rynku do wypróbowania... ;)

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Garściami wypadają włosy

Kiedyś kupiłem tą maseczkę, jednak bardzo się zaskoczyłem. Ta maseczka nic nie pomagała, a tylko psuła mi włosy... Od niej garściami włosy mi wylatywały.
Gdy pod prysznicem nałożyłem maseczkę na mokre włosy i przeczesywałem włosy palcami, to miałem na nich mnóstwo włosów... (Przy innych odżywkach tak nie mam...)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

polecam!

świetna:
-na zniszczone końcówki,
-jako ratunek dla włosów farbowanych,
-wg mnie dosyć wydajna [zostało mi ponad pół opakowania],
-włosy są po niej lśniące, gładkie, odżywione,

odejmuje pół gwiazdki, bo jednak nie jest to maska do stosowania po każdym umyciu głowy. i jeśli ktoś ma przetłuszczające się włosy, to najlepiej nakładać ją od połowy długości.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciąz w trakcie pierwszego

Świetna maska

Bardzo polecam powyższą odżywkę ponieważ:
\\nPLUSY:
\\n- świetnie ułatwia rozczesywanie włosów,
\\n- odżywia,
\\n- nadaje blask,
\\nWłosy są po niej miękkie i delikatne, lśniące i miłe w dotyku. Dobrze się nakłada, działa ekspresowo, jest idealna na zniszczone włosy. Działa jak kompres. Dla moich mocno wysuszonych i zniszczonych włosów jest wybawieniem. Znacząco poprawiła ich kondycję.
\\n
\\nMINUSY:
\\n- cena,
\\n- brak produktu w dużym, ekonomoczny opakowaniu.

Świetna!

Maseczka jest świetna! Polecam ją z czystym sumieniem. Włosy miękkie, sypkie, odżywione! Świetnie się sprawdza, rewelacyjnie zmiękcza przesuszone włosy. Nie obciąża. Włosy świetnie się po niej rozczesują. Dobrze się wypłukuje.Polecam w szczególności posiadaczkom długich, cienkich i delikatnych włosów. Używam jej jako normalnej odżywki po każdym myciu, a raz w tygodniu Wax. Efekt jest bardzo łany :) Dużo ludzi chwali moje włosy :) Jedynym minusem jest cena, w SuperPharmie stała cena to prawie 18 zł.

taka sobie

Lubię kosmetyki pantene ale tą maseczką jestem troche rozczarowana. Nie różni się w działaniu niczym od odżywki z tej serii.
\\nSpodziewałam się lepszego etektu nawilżenia, nie ułatwia rozczesywania.
\\nWłosy po dwóch dnich są ciężkie i tłuste- wcześniej nie przetłuszczały się. Obciąża włosy.
\\n;/ lepiej kupić maseczkę Dove, ta się nie sprawdziła

Hmmm

Chciałabym jeszcze wrócić,do tej maseczki, bo jeszcze nie zdążyłam poczuć efektu jej działania, a już mi się skończyła:) (używałam prawie po każdym myciu włosów, co ok.2 dni). Ułatwiała mi rozczesanie włosów po szamponie Babydream:) Miala całkiem fajną konsystencje i pantenowski zapach, który uwielbiam (zwlaszcza zapach linii intensywna regeneracja). Miala calkiem wygodna tubkę tylko troszke sie ślizgała. Łatwo się dostać do niej juz pod koniec użycia, bo latwo daje się rozciąć nożyczkami;) Wydaje mi się, że odżywiała moje włoski i dzięki niej ładnie się błyszczały. Pomimo wysokiej ceny planuje do niej wrócić i sprawdzić, co będzie dalej:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

taka sobie

Jak dla mnie, nie jest to żadna rewelacja. Spodziewałam się dużo lepszych efektów, jednak się rozczarowałam. Niedokończone opakowanie stoi sobie na półce i czeka. Maseczka ma rzadką konsystencję, nie ułatwia rozczesywania, nie zauważyłam też żadnego odżywienia, choć stosowałam razem z szamponem i odżywką. Za to łupież sypał mi się z głowy jak śnieg w Laponii :PUżywam tego produktu od: używałam w zimę
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

odżywia

bardzo lubie ta maseczke, stosuje ja najczesciej w sobote - jak mam wiecej czasu, znakomicie regeneruje moje wlosy, szczegolnie po zabiegach prostowania wlosow i uzywaniu produktow do stylizacji. Moje wlosy po tej maseczce wracaja do dobrej kondycji, są jedwabiscie gladkie i lśniące. Maseczka ślicznie pachnie i z przyjemnoscia sie ja uzywa :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

nie wiem...

Na moje włosy ta maska jakby nie działa, nie nawilża włosów ani nie ułatwia ich rozczesywania jest nie wydajna a nałożenie małej ilości powoduje wielki kołtun na mojej głowie. Wogóle mam wrażenie że ona jest jak pianka nałoże ją na włosy i nie czuje wogóle zadnego poślizgu.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Mnie też odpowiada

To bardzo dobra maseczka, nie daję maxa, bo mam porównanie z profesjonalnymi, ale ta spisuję się naprawdę porządnie. Pięknie pachnie, nie obciąża, nawilża, loki nie puszą się, włosy lśnią jak lustro a mam bardzo bardzo jasny blond:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno obecnie i kiedyś kilka