Lifetex Nutri-Care, Balsam stabilizujący kolor

Lifetex Nutri-Care, Balsam stabilizujący kolor

Balsam utrwalający kolor z aktywnym kompleksem odżywczym z prowitaminą B5 i olejkiem z pestek brzoskwiń głęboko wnika we włosy i stabilizuje kolor bezpośrednio po zabiegu koloryzacji.
Włosy zyskują intensywny odcień, nabierają blasku, są mocniejsze i zdrowsze.

Cena: 30 zł / 250 ml

****

Odżywka jest bardzo dobra, wydajna i ładnie pachnie... Włosy rozczesują się bezproblemowo po uzyciu, są miękkie i dobrze sie układają :) Jednak czegoś mi w niej brakuje... Nie jest to mój ideał...

nie widzę efektów

Kupiłam ze względu na niewyobrażalne szybkie płowienie koloru na moich włosach. Moje włosięta są chyba światowymi rekordzistkami w tempie wypłukiwania się szamponów/zółknięcia pasemek itd..
Balsam Welli ma ten proces spowolnić, ale przyznam, że jakoś nie widzę większych zmian. Włosy nadal jakieś takie..
Konsystencja produktu płynno-żelowa. Zapach bardzo subtelny, taki trochę fryzjerski. Bezbarwny. Średnio się rozprowadza,od razu robi się śliski na włosach przez co trudno go równomiernie nałożyć. Po spłukaniu bardzo nieznacznie ułatwia rozczesywanie, może odrobinę nabłyszcza, ale to wszystko. Jako sama odżywka jest zupełnie do bani, nie radzi sobie z suchymi włosami.
Tylko jako podkład pod inny balsam do włosów.
Nakładam go przy pierwszym myciu po zabiegu farbowania a potem co dwa tygodnie żeby utrwalić kolor.