Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nacomi, Natural Mask (Maska do skóry głowy)

Nacomi, Natural Mask (Maska do skóry głowy)

Maska do skóry głowy zawierająca wyłącznie naturalne oleje: z czarnuszki, tamanu, arganowy, rycynowy oraz ekstrakty: pokrzywa, skrzyp polny, kozieradka i imbir.

Skład jest w trakcie moderacji.

• NIGELLA SATIVA SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, UTRICA DIOICA EXTRACT, HEDYCHIUM CORONARIUM EXTRACT, TRIGONELLA FOENUM-GRAECUM EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, CALOPHYLLUM INOPHYLLUM OIL, TOCOPHERYL ACECATE.

Nie dla blondynek

Powód jest bardzo prosty, rycyna przyciemnia, u mnie niestety nawet w małych ilościach. Obserwowałam włos uważnie, i odrost i pofarbowany włos ciemniejszy po regularnym stosowaniu.Mniej wypadały na pewno.
Co do pozostałych składników - taman, już widzę ze to on był przyczyną, że czasem drapałam głowę po tym olejku, nie służy mi taman kompletnie.
Większy wzrost włosów - zauważalny po miesiącu (około 0,5 cm więcej), rycyna w połączeniu z tamanem kiedy nie ma sie wrazliwej skory i jasnych wlosow daje wiele.
Sam argan dobrze wpływa na włosy, są mięsiste, jakby gęstsze.Czarnuszka nabłyszcza.
To fajna kombinacja, ale wolę jednak wcierać zaparzony płyn ze zmielonej kozieradki , a argan używac osobno (ma więcej zastosowań). Fajny też jest olejek z łopianu.
Wcierałam w skórę głowy i na długości na noc, prawie codziennie przez miesiąc. Zużyłam 3/4 opakowania w miesiąc.

Działa!

Poszukiwałam wcierki na wzmocnienie cebulek, zapobieganie wypadaniu wlosów oraz ewentualny porost baby hair. Jantar na mnie nie działa, olejek rozmarynowy także nie, a w kozieradkę zwyczajnie nie chciało mi się bawić. Widząc zatem na półce ten olej od Nacomi bardzo się ucieszyłam - natura, ale w przystępniejszej formie.
Używałam go przez okres ponad 3 miesięcy przynajmniej raz w tygodniu, nacierając głowę na całą noc, czasem jako dodatek do szamponu. I efekty po dłuższym czasie rzeczywiście zaczęły być widoczne :) Pojawiły się upragnione włoski. Co mnie zaskoczyło regularne stosowanie oleju nie obciążyło skalpu, nie przyspieszało przetłuszczania, natomiast zauważyłam wzmocnienie włosów przy nasadzie. Wypadało ich także mniej.
Zapach jest specyficzny, ale nie drażnił mnie. Wyczuwałam czarnuszkę i kozieradkę.

Będę do niego wracać.

Super :)

Nacomi Natural Mask kupiłam z ciekawości - nigdy wcześniej nie spotkałam się z maską na porost włosów w postaci olejku.
Świetna jeżeli chodzi o pielęgnację włosów delikatnych, osłabionych ze skłonnością do wypadania.

Maska zamknięta jest w szklanej butelce z pompką co zapewnia wygodne jej użycie; jak na tak naturalny i różnorodny skład naprawdę przyjemnie pachnie (choć dla niektórych zapach może wydawać się taki bardzo specyficzny).
Maskę zazwyczaj nakładam wieczorem na skórę głowy wykonując przy tym kilku minutowy masaż. - zostawiam mniej więcej tak na 2h po czym normalnie myję włosy szamponem. Maska nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się.
Czy działa ??? Jeśli mam być szczera to nie pokładałam w niej zbyt wielkich nadziei ale po kilku użyciach kondycja moich włosów uległa znacznej poprawie, na szczotce zostawało ich coraz mniej, stały się gęstsze i mocniejsze a co najlepsze to po ok.4 - 5 tygodniach na mojej skórze głowy pojawiły się nowe, małe "baby hair" :) :) :)

Do tego maska jest bardzo wydajna, używam jej regularnie od kilku miesięcy mniej więcej co 12-15 dni a w butelce jest jej nadal całkiem sporo.
Cenowo również bardzo przystępna.

Polecam, warto wypróbować.