Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Leg Perfector Toning & Tinting Treatment (Upiększający krem modelujący nogi)

Nawet jeżeli twoje nogi nie są doskonałe, mogą wyglądać apetycznie i sexy-pod warunkiem, że zastosujesz nowy, wspaniały kosmetyk `na piękne nogi`. Produkt daje efekt `niewidzialnych rajstop`. Skórka pomarańczowa staje się niewidoczna, optycznie wysmukla i modeluje nogi, natychmiast napina i ujędrnia skórę, pokrywa nogi delikatną, jedwabistą opalenizną. Technologia Air - Brush zapewnia natychmiastowy efekt liftingu.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Isododecane, Glycerin, PVP, Dimethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Isoceteth-20, Dihydroxyacetone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Alcohol, Squalane, Mica, Parfum, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Disodium EDTA, Magnesium Aluminum Silicate, Methylparaben, Polysorbate-60, Dimethicone Crosspolymer, Phosphoric Acid, Perilla Ocymoides Seed Oil, PEG-8, Urea, Glucosamine HCL, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Algae Extract, Bupleurum Falcatum Root Extract, Xymenynic Acid, Yeast Extract, Phospholipids, Gingko Biloba Extract, Helianthus Annuus Seed Extract, Lagerstroemia Indica Extract, Phenoxyethanol, Carnitine, Caffeine, Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Malva Sylvestris Extract, Panax Ginseng Extract, Sodium Propylparaben, Disodium EDTA, Ethylparaben, Sodium Ethylparaben, BHT, Butylparaben, Inulin, Isobutylparaben, Potassium Sorbate, Propylparaben, CI 77891, CI 14700, CI 19140, CI 42090.

Cena: 49,90 zł / 200 ml

Beznadziejny produkt

Niestety muszę stwierdzić, że ten krem za bardzo się nie nadaje do niczego. Nawet bym go kremem nie nazwała, bo jego konsystencja przypomina klejącą maź - taki lepik czy coś w tym stylu. Zapach tragiczny, bardzo nieprzyjemny. Dla mnie to po prostu zwykły samoopalacz, który tworzy ogromne smugi, widoczne nawet z dalekiej odległości. Poza tym nie zauważyłam żadnego innego działania, długo zasycha, tworzy na ciele skorupę, brudzi ubrania i ręce. Dodatkowo pod wpływem wysokich temperatur/potu kosmetyk zaczyna nam się topić na ciele i spływać. Wyjątkowo niewydajny. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Plusy
brak
Minusy
- trudność użycia
- nieefektywny
- źle pachnie
- cena
- szybko się kończy
- niewydajny
- nie poprawia wyglądu skóry
- wolno się wchłania
- uczucie lepkości

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Tragiczny.

Ten krem, żel czy jakkolwiek to nazwać to porażka.
Dostałam go parę lat temu i jako, że jestem bardzo bladą twarzą (i ciałem) postanowiłam użyć go zgodnie z przeznaczeniem i co?
I mam nogi w plamy jak jakaś krowa łaciata.
Konsystencja miła, nieklejąca, ale ten kolor i te smugi, no tragedia!
Dobrze, że już go nie ma, bo to aż nie do pomyślenia sprzedawać ludziom taki bubel.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Do dzis żałuję, że nie produkują

Z tych kosmetyków, które dobre z niewiadomych przyczyn postanowili wycofać. Nie wiem czy spełniał zadanie modelowania czy zwalczania cellulitu, ale napewno pięknie brązowił lub podkreślal juz istniejącą opaleniznę drobinkami złota, dla mnie był super zwłaszcza, że nogi zawsze gorzej się opalają, stosowałam go równiez na ramiona, z uwagi na kolor łatwo się rozprowadzał do dzis żałuję, że go nie ma. W ogóle obraziłam sie na Avon za ten krem i za Prowl, już nie kupuję zadnych kosmetyków od avonu

Używam tego produktu od: juz nie używam bo nie ma
Ilość zużytych opakowań: 4?-5?

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

masakra i porazka wjednym

po pierwsze cena z kosmosu chyba wzięta. w życiu bym za to nie dala 50zl. sama kupiłam za niecałe 20 i bardzo żałuje. strasznie śmierdzi,zostawi mega wielkie smugi, bardzo brudzi,ciężko się rozsmarowuje, roluje,nie ma żadnego efektu,o kotrym pisze producent. używałam dwa razy i poszedł do kosza

Używam tego produktu od: kilka kat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa razy posmarowane nogi,reszta kosz

Paskudztwo

Ten produkt to totalny niewypał. Używałem go zeszłego roku latem, jakoś udało mi się dokończyć/wymęczyć całą tubę. Krem śmierdzi, nie niweluje cellulitu, efekt opalenizny jest widoczny dopiero na drugi dzień... Strasznie się lepi, pozostawia straszną powłokę wielkich drobin brokatu. Nie polecam, zwykły bubel.

Używam tego produktu od: używałam zeszłego roku

lepki smierdzacy swiecacy..

ogolnie mam mieszane uczucia... ciezko sie naklada jak zle rozsmaruje zostaja smugi, brudzi ubrania, wchlania sie godzinami, lepki smierdzacy swiecacy.. faktycznie brazuje nogi ale zanim osiagniemy upragniony efekt trzeba poczekac kilka godzin.... jesli szukacie kosmetyku ktorym mozna szybko musnac nogi na 10 min przed wyjsciem - to napewno nie ten krem!!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

Tragedia

Ten krem to jakaś tragedia. Śmierdzi niemiłosiernie, nie nawilża, nie zauważyłam działania antycellulitowego. Za to zauważyłam, że ciężko go nałożyć, żeby nie było żadnych widocznych smug, a co gorsze, on się po prostu ściera i powstają plamy.

Używam tego produktu od: ok. trzech lat

NIE..

Jeden wielki niewypał. Miałam okazję kupić to coś w sporej promocji, a że szukałam czegoś brązującego - skorzystałam. No i... porażka ;/ Jakoś nie miałam problemów ze smugami - widać po prostu umiem nakładać ;P - ale ten krem po prostu śmierdzi >_< nie da się tego normalnie wytrzymać >_< do tego po nałożeniu strasznie się klei - i nieważne, ile odczekasz, po godzinie będzie się kleił tak samo. Pieniądze w błoto (kolorem nawet zbliżone ;))

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

średni

Na początku rzuca się nieprzyjemny zapach. Niby mleczko kakaowe, ale coś jest nie tak. Kolor sugeruje, że są drobinki, które będą świecić. Lipa. Po pierwsze dlatego, że jak nałoży się go przed wyjściem, to cały się lepi i nic nie widać świecącego. Jak nakłada się go na noc to się ściera. Bardzo długo się wchłania. Ale dobrze się nakłada. Widać, czy dobrze jest rozsmarowany. Ale efekt końcowy bardzo średni.

Używam tego produktu od:1 rok

porażka!

Kolejny hit który okazał się niewypałem !

Plusy:
-nawilża skórę

Minusy:
-pozostawia smugi brązu i brokatu
-nogi nie wyglądają po nim rewelacyjnie, lepiej użyć samoopalacza
-nie ukrywa niedoskonałości

Używam tego produktu od:1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań:1/2

to nie to

EEEEEE smierdzi i to nie przecietnie :((((( zostawia smugi i blyszczacy brokat na skorze..... nawilza ja ale jesli chodzi o efekt modelujacy to daleko mu do tego.... o cellulitisie nie wspomne.... ogolnie w promocji mozna sprobowac poza nia nie wart swojej ceny.... nie polecam

Ilość zużytych opakowań:1.5

Tragedia,,,

Kupilam go za namową koleżanki, dla podkreslenia opalenizny niestety krem zostawia smugi zamiast podkreślać opalenizne. Lepi sie i smierdzi niesamowicie. Roluje sie i schodzi po kilku godzinach zostawiajac brzydkie plamy. Cena wygórowana za takie efekty. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:pól roku, okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno