Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Anti-Cellulite Body Sculpting Treatment (Wyszczuplający krem antycellulitowy)

Nowy wyszczuplający krem anty-cellulitowy z rewolucyjną technologią ``Burn&Block``, która nie tylko likwiduje cellulit, ale także zapobiega nawrotom. Zawiera ekstrakt głogu, ziela chaihu i perilli oraz kofeinę. Przyspiesza spalanie tłuszczu o 231%, blokuje formowanie się nowych komórek tłuszczowych.

Skład: aqua, propylene glycol isoceteth-3 acetate, propylene glycol, lauryl lactate, glyceryl polymetacrylathe, glycerin, zea mays starch, magnesium silicate, perilla ocymoides seed oil, PPG-2 isoceteth-20 acetate, benzyl alcohol, parfum, menthyl lactate, carbomer, phytol, ethoxydiglycol, butylene glycol, disodium EDTA, methylparaben, sodium hydroxide, glycerin, choleth-24, menthol, PEG-8, xymenynic acid, ceteth-24, phospholipids, ginkgo biloba extract, crataegus monogina fruit extract, bupleurum falcatum root extract, PVM/MA copolymer, phosphoric acid, sodium benzoate, carnitine, lagerstroemia indica extract, potassium sorbate, caffeine, phenoxyethanol, polysorbate 20, propylparaben, malva sylvestris extract, panax ginseng extract, inulin, BHT, ethylparaben, disodium EDTA, palmitoyl pentapeptide-3, isobutylparaben, butylparaben.

Cena: 62,90 zł / 200 ml

BEZNADZIEJA

Mam tę wersję z masażerem.

Krem jest okropny: leje się, śmierdzi, jest drogi a przede wszystkiem NIE DZIAŁA pozytywnie na skórę nic a nic.
To jakiś koszmar z tym zapachem - sztuczny, chemiczny badziew (poczytajcie skład, to odechce się wam wklepywać to coś w skórę - generalnie jakiegoś choróbska można dostać tylko od patrzenia na skład)

Z Avonu rzadko nadaje się coś do użycia właśnie dlatego, że stosują wciąż mega chemię , od której inne firmy przynajmniej starają się odchodzić.

Jak ktoś widział ten masażer do kremu to na pewno się uśmiał. Lepiej się piórkiem pomiziać :), tragedia. Zdecydowanie za mniejsze pieniądze można kupić zdecydowanie lepsze produkty. Do kosza z nim.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy (niestety wydajny BADZIEW)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. ( i ostatniego)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[826113].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Jest to całkiem niezły produkt. Ujędrnia skórę i całkiem szybko się wchłania. Nie ma działania chłodzącego, co bardzo mi odpowiada. Bardzo fajny produkt o przyjemnym zapachu. Kupiłabym ponownie

Używam tego produktu od: dawno temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801845].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Jest to dość dobry produkt.
Działania antycellulitowego nie zauważyłam, jednak skóra po użyciu tego kremu jest znacznie bardziej jędrna i napięta.
Kosmetyk ma fajną konsystencję, szybko się wchłania, pozostawiając skórę gładszą, przyjemniejszą w dotyku.
Poza tym krem przyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[564732].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

Niezły ;o)

Aktualnie w moich kosmetykach do pielęgnacji trwa \'akcja denko\' więc i ten produkt czekał w kolejce do wykorzystania.

Bardzo przyjemny balsam. Skóra jest pięknie wygładzona. Redukcji celulitu nie zauważyłam wprawdzie, ale po zużyciu niecałego opakowania nie można oczekiwać cudu ;o)

Piękny zapach, troszkę długo się wchłania ale stosuję raz dziennie - na noc i nie przeszkadza mi długi czas wchłaniania. Przypuszczam, że gdybym wykonywała intensywniejszy masaż, efekty byłyby lepsze. Nie mrozi (jak Nivea), nie grzeje (jak eveline). Jest miły i przyjemny.
Nie wiem, czy kupę ponownie bo mnóstwo jest tego typu produktów na rynku i trzeba wypróbować... większość ;o)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[519749].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie TAK

Bardzo fajny krem, który spełnia swoje zadanie. Jedyny minus - długo się wchłania.
Stosuję go codziennie i dodatkowo na godzinę przed ćwiczeniami. Efekt baardzo zadowalający :) Obecnie można trafić na częste promocje, w związku z tym cena nie jest zabójcza :) POLECAM !!

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[497358].usefull || 0 }}% pomocna.

Zero działania...

Swego czasu dość \"namiętnie\" używałam tego kremu... i chyba tylko dlatego, że miałam do niego ławy dostęp oraz naprawdę atrakcyjne ceny za sprawą znajomej konsultantki, niż raczej dla jego działania...
Po pierwsze krem jest koszmarnie niewydajny, ma lejącą konsystencję, która co prawda dość szybko się wchłania, ale trzeba nałożyć go naprawdę dużo, żeby wsmarować krem dokładnie w każdą partię skóry.
Po drugie cena w katalogu, nawet ta promocyjna jest stanowczo za wysoka. Za te pieniądze, można kupić inne produktu, z których dodatkowo jest się znacznie bardziej zadowolonym.
Po trzecie nie zauważyłam żadnego działania antycelulitowego, a tym bardziej wyszczuplającego! Celulit jak był, tak pozostał, a co do drugiej obietnicy, to po zastosowaniu odpowiednich ćwiczeń i diety, osiągnęłam takie same efekty zarówno przy używaniu tego kremu, jak i bez niego. Dlatego tę akurat sprawę należy włożyć między bajki. Ten kosmetyk niestety nie pomoże (przynajmniej jeśli chodzi o mnie).
Na plus zaznaczę miły zapach, brak uczulenia, szybkie wchłanianie się oraz to, że nie spostrzegłam wysuszenia skóry, chociaż specjalnych właściwości nawilżających również nie zauważyłam.
No cóż... produkt jak produkt, tyle tylko, że nie działa czyli nie spełnia warunków jakie przedstawił nam producent.
Dlatego ja nie kupię już, a zużyłam swego czasu aż 7 opakowań. Właściwie sama nie wiem dlaczego.... Pewnie też z przyzwyczajenia? Możliwe, że tak.
W każdm razie teraz przyjaciółce bym nie poleciła ;)

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[444526].usefull || 0 }}% pomocna.

stara wersja była lepsza

Bardzo lubiłam ten krem, ale do czasu...
Na pewno zmienili skład, ponieważ nie działa tak jak kiedyś.
Konsytencja bardzo rzadka, tym samym jest mało wydajny.
Trzeba bardzo długo wmasowywac by się wchłonął.
Fajne uczucie chłodu po nałożeniu.
Bardzo intensywny zapach, jak dla mnie na minus.
Co do działania - ujędrna skórę i tyle.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[409472].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoją rolę!

Plusy - skuteczny, skora wydaje się byc napieta, chyba jednak troche wyszczupla. Minusem jest zapach, ktorego wręcz nie cierpię (to pewnie zasługa tych skutecznych składników)!!! Chcialabym, żeby miał bardziej "dyskretny" zapach. Mój mężczyzna też zdecydowanie nie lubi tego zapachu!. Gdyby miał inny zapach pewnie kupilabym go ponownie. Moja skóra go lubi, ale niestety nie nos :)

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[404905].usefull || 0 }}% pomocna.

Bomba

Ten krem to czysta rewelacja, już po pierwszym tygodniu zauważyłam rezultaty!!! Skóra na udach i pośladkach stała się bardziej sprężysta, gładsza, bardziej jędrna i dużo lepiej wygląda. Krem szybko się wchłania, pozostawia przyjemne uczucie chłodu na skórzei całkiem ładnie pachnie. Polecam go z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[358009].usefull || 0 }}% pomocna.

Tylko zapach, żadnych efektów

Kolejny produkt antycellulitowy który w niczym nie pomaga. Ma owszem bardzo fajny zapach- zdecydowanie wyczuwam głóg. Miły gorzki, orzeźwiający.
Nieco gorzej z konsystencją- zbyt rzadka, przelewająca się. Mycie rąk oczywiście konieczne bo jest wręcz inwazyjny po dotknięciu nim co wrażliwszych części ciała.
Po 2 miesiącach używania powiedzmy regularnie czasami z tygodniową przerwą, efekt jest żaden. Nie polecam próbować, szczególnie że tani nie jest. Lepiej dołożyć do czegoś lepszego może zadziała...
Niewydajny, robiłam raz lub 2 razy tygodniowe przerwy wzw z wyjazdami( nie chciało mi się używać na wyjazdach i targać tuby)i używałam tylko rano. Myślę , że przy stosowaniu bardziej regularnym wystarczy ledwo na miesiąc(2 razy dziennie).
Dwie gwiazdki za piękny zapach i miłe mentolowe uczucie chłodzenia.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[334419].usefull || 0 }}% pomocna.