Deo Anti-Perspirant Roll-on

Deo Anti-Perspirant Roll-on

Nie zawiera alkoholu, jest delikatny, tak jak jego zapach i (niestety) działanie. Nie jest zły, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Trochę brudzi ubranie, choć nie jakoś drastycznie.

Cena: ok. 15 zł

bubel

moim KWC jest inny antyperspirant Adidasa i nie sądziałam, że jedna firma może wyprodukować zarówno bardzo dobry produkt, jak i straszne badziewie.
Plusów nie ma, chybą, ze poręczny kształt opakowania. dezodorant brudzi ubrania, nie chroni przed mokrymi pachami i na dodatek ma wstrętny zapacg, który przyprawia mnie o mdłości.

zdecyowanie nie dla mnie. Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto

taki sobie

Miesci sie w standarcie - dziala jak wiekszosc dezodorantow - przecietnie. Zapach ma ladny. Jest wydajny. Niemniej mi wysuszyl skore i dlatego wiecej go nie kupie.

:) Doskonała ochrona!

Bardzo dobry i godny polecenia kosmetyk!!! ;) Jestem pod wrażeniem jego skuteczności. Nie podrażnia deliaktnej skóry i chroni przed potem przez długi, dłuugi czas :). Po wysiłku fizycznym nie mam mokrych plam pod pachami. Jest tani i niestety szybko mi się skończył. Dodam jeszcze, że miałam wersję aloesową ;) Ślicznie, delikatnie, subtelnie pachnie. Nie gryzie się z zapachem perfum :).

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

super na lato

Mam wersję do skóry wrażliwej. Zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem potu prawie cały dzień. Ma bardzo delikatny zapach. Nie brudzi ubrań. Nie podrażnia skóry nawet po goleniu. Jak dla mnie same plusiki.

e tam...:-(

Spodziewalam sie czegos lepszego :( praktycznie nie chroni przed poceniem sie,zostawia biale slady i w ogole nie mam wrazenia,ze mam cokolwiek pod pachami tamujacego pot. Daje * bo opakowanie jest bardzo poreczne,zapach sliczny ale co z tego skoro nie dziala.

ujdzie w tłoku....

Spodziewałam się po tym dezodorancie zdecydowanie czegoś więcej ale niestety zawiodłam się:( Jego ochrona przed zapaszkiem potu i uczuciem mokrej skóry jest średnia chociaż mam wersję +24:( Troszeczkę brudzi ubrania i czasami powoduje swędzenie i małe krosteczki pod pachami:( Oczywiście posiada też swoje plusy:) Ma bardzo fajny zapaszek, poręczne opakowanie i jak dla mnie jest dość wydajny. Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej...

paskuda

z potem radzi sobie tak sobie. Bardzo podoba mi się opakowanie. Jednak to co najbardziej mnie od niego odpycha to, że strasznie brudzi ubrania!! kolorowe bluzki odbarwia a białe pod pachami są tak żółte jakbym je upackała w farbie! nic mnie już do niego nie przekona.

ilość zużytych opakowań: 1

farbuje

zaznaczam, że nie mam specjalnych problemów z nadmierną potliwością, więc każdy dezodorant radzi sobie lepiej lub gorzej, ale ten wyjątkowo odbarwia ubrania, co tam nie odbarwia tylko plami trwale, np. ciemne rzeczy są rude, a białe bluzki stały się zielone!!??!! pod pachami i nie nadają się do użytku, dezodorant bardzo wysusza skórę
daję dwie gwiazdki, bo spotkałam się z gorszymi dezodorantami tzn. mniej skuteczymi, (ale i tak żaden z nich tak nie odbarwiał)

najlepszy

Mój ulubiony:-) przede wszystkim mnie nie uczula (a większość antyperspirantów owszem:-( ) Jest skuteczny, ma przyjemny, subtelny zapach, poręczne "kosmiczne" opakowanie i jest dość wydajny. Miło by było ze strony producenta, gdyby wprowadził jeszcze inną wersję zapachową - dla odmiany:-) i niższą cenę...

ok

całkiem dobrze spełnia swoje zadanie , przyjemnie i długo pachnie , ma poręczne opakowanie i jest dość wydajny , ale strasznie długo schnie , a niewyschnięty brudzi ubranie może niezbyt mocno ale za to * mniej

Bardzo wydajny

Niezły antyperspirant. Ma ładny, delikatny zapach. Trochę długo schnie, ale to nie jest dla mnie minusem. Przede wszystkim dobrze spełnia swoją rolę. Po jego użyciu mniej się pocę. Nie drażni pach zaraz po depilacji, co jest jego wielkim plusem, bo zawsze miałam problem z użyciem dezodorantu zaraz po goleniu. Jest bardzo wydajny. Ma poręcznie opakowanie, które z łatwością mieści się w torebce. Dobry na wakacyjne wyjazdy.

OK

Dla mnie dobry i tyle.
Zaleta jest to, ze kiedy wyschnie nie lepi sie, z drugiej strony schnie dosc dlugo (choc przyznaje, ze jestem przyzwyczajona do Rexony Crystal ktora jest akurat bezkonkurencyjna co do schniecia).
Po calym pracowitym dniu czuje (choc nie jakos strasznie ale jednak) zapach potu.
Pozostawia biale slady-sadze ze nie ejst to do unikniecia.
Zapach bardzo ladny, mam fresh.

Aha i co jest najwazniejsze, potraktowalam nim skore zaraz po depilacji depilatoem elektrycznym...nic nie pieklo :D za to wielki plus!

Nie oceniam jak radzi sobie z poceniem sie, bo uzywam Etiaxilu.

Reasumujac, gdyby nie ten zapach potu zaslugiwalby spokojnie na 4*

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, czy beda kolejne jeszcze nei wiem ;)