Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

Nawet, nawet

Kiedyś miałam absolutnego fioła na punkcie kosmetyków z tej linii. Dlaczego już nie mam? Przede wszystkim dlatego, że znalazłam kilka rewelacyjnych zamienników w niższej cenie :).

Odżywka w połączeniu z szamponem daje ładny efekt - włosy są wygładzone, ale nie rozprostowują się (przynajmniej moich loczków nie uszkodziły ;)), nie puszą. Zapach typowo fryzjerski - bardzo lubię. Wydajność średnia. Na allegro można kupić te kosmetyki w niskiej cenie, stosowanie ich jest przyjemne, ale wolę jednak produkty, które PRZEDE WSZYSTKIM odżywiają włosy, a dopiero później wygładzają/nabłyszczają/dodają objętości, etc.

Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795789].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM!

mam długie włosy(trochę za ramiona) i zestaw szampon 500ml+ odżywka 250ml starcza mi na rok :)

sama odżywka jest świetna, dobrze się wchłania i już przy zmywaniu z włosów czuć efekty :) włosy są miękkie, gładkie i lśniące ;D super :**

Ilość zużytych opakowań: 3 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776200].usefull || 0 }}% pomocna.

moja ulubiona odżywka do włosów :)

Plusy:
+ cudny zapach
+ poręczne opakowanie
+ ekstra wygładzenie
+ krótka aplikacja co dla mnie jest mega plusem bo zwykle nie mam czasu na dłuższe trzymanie odżywki na włosach
+ włosy po niej są miekkie
+ włosy łatwo się rozczesują

Minusy:
- słaba dostępność, zamawiam przez allegro albo przez firme

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 50 opakowań mini po 20ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[667707].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

bardzo dobra :)

oceniam odżywkę matrix sleek loook totalResults, myślę że właściwości mają takie same...
bardzo fajna odżywka wygładzająca, nawilzająca i regenerująca :) wszystko w jednym co rzadko się zdarza w kosmetykach profesjonalnych.
spełnia swoje zadanie. wygładza włosy - nie puszą się po niej i nie elektryzują, zmiękcza i nabłyszcza :) trudno mi określić czy regeneruje ponieważ używam też maski (fiberceutic loreala).jest wydajna bo gęsta, nie obciąza włosów, nie jest droga,
same plusy...:)
ogólnie polecam. do włosów rozjaśnianych super! :D

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby 250ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[661427].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona

Jest to jedna z moich ulubionych serri do włosow.
Uzywam razem z szamponem i maską .
Włosy świetnie sie po niej rozczesują (co w przypadku moich włosów rzadko której odzywce sie to udaje), są miękkie, wygładzone. Lekkie.
Nie puszą się.

Zdecydowanie moj KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[576077].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie warta tej ceny

Włosy faktycznie wygładzone,bardzo łatwo dają się rozczesać,ale to samo da się osiągnąć zwykłymi drogeryjnymi odżywkami. Za te pieniądze liczyłam na odbudowę,niestety tego nie zauważyłam. Może i coś tam jest warta,ale cudów nie ma ;)

Używam tego produktu od: używałam go dawniej
Ilość zużytych opakowań: pół jakiegoś wielkiego (chyba)litrowego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574284].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale szału nie ma

Jako dodatek do gazety otrzymałam odżywkę Matrix w wersji mini. Mam włosy puszące się, dość zniszczone częstym farbowaniem i suszeniem gorącym powietrzem. Bardzo pozytywnie nastawiona do tej marki kosmetyków fryzjerskich użyłam jej dwukrotnie i takie oto są moje spostrzeżenie na jej temat:

PLUSY :)
+ włosy są miękkie,
+ łatwo się układają,
+ wygładza,
+ nabłyszcza.

MINUSY :(
- cena - równie dobre efekty uzyskuję stosując tańsze odżywki.

Używam tego produktu od: Użyłam dwa razy
Ilość zużytych opakowań: 1 mini opakowanie 20 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[573459].usefull || 0 }}% pomocna.

ujdzie

Mam z tej linii szampon i odżywkę obie o pojemności 1,5 l
spodziewałam się lepszych efektów ,a te są takie sobie.

Wygładzenie nie jest jakieś specjalne a i końcówki mi się nadal rozdwajają;/

Jednak zapach jest całkiem ciekawy i włosy ładnie świecą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[564067].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Uzywam razem z innymi kosmetykami tej serii.
Naprawdę dobra odzywka.

:) + nawilża, odżywia
:) + ułatwia rozczestywanie - nie wyobrażam sobie rozczesania moich długich włosów po umyciu bez wczesniejszej aplikacji tej odżywki
:) + włosy po niej są miękkie w dotyku, jedwabiste
:) + dobrze się spłukuje
:) + gęsta konsystencja
:) + wydajna

Nie zdziała cudów, może pomaga ograniczyć rozdwajanie końcówek, ale nie "sklei" tych już powstałych.

:( - włosy, które wyschną "na wolnym powietrzu" bez szuszarki nadal wywijają się we wszystkie kierunki, jak bez zastosowania odżywki

Ilość zużytych opakowań: 7 szt x 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[535642].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia.

Odżywka całkiem przyzwoita, jednak dla osób z włosami rozjaśnionymi może nie wystarczyć.
Oczywiście widać różnicę po zastosowaniu odżywki: włosy fajnie się rozczesują, są delikatniejsze, wygładzone. Natomiast po wyschnięciu dalej się puszą i nie wyglądają tak zdrowo jakby się mogło wydawać. Dodam, że używam ją razem z szamponem z tej serii.
Zapach odżywki bardzo przyjemny.

Zamierzam szukać czegoś lepszego za tą samą cenę, co nie znaczy, że nie wrócę do matrixa :)
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[533949].usefull || 0 }}% pomocna.