Liner Express - Eyeliner

Liner Express - Eyeliner

Bardzo dobry. Końcówka to utwardzana gąbka dzięki czemu bardzo łatwo narysować ładną linię. Eyeliner nawet dla mało utalentowanych manualnie. Nie tworzy bardzo cieniutkiej lini. Bardzo trwały - ja stosując go na linię uprzednio malowaną kredką wiem, że eyeliner nie rozmaże się przez cały dzień.

rewelacja za małe pieniądze!

Tel eyeliner to najlepszy jaki kiedykolwiek miałam! Inne się do niego nawet nie umywają. Ma świetny pędzelek, niespotykany w innych tuszach. Dzięki niemu zrobienie pięknej i równej kreski to żaden problem! Kreska utrzymuje się cały dzień na oczach. Używam koloru brązowego. Co prawda liner nie jest już dostępny w sklepach, ale za to zawsze kupuję go przez internet za śmieszne pieniądze. Polecam wszystkim, którzy uważają, że nie potrafią używać eyelinerów!

Ilość zużytych opakowań: conajmniej 3 opakowania

suppper

Pędzelek jest cudowny, wspaniale i łatwo sie rozprowadza się tusz. Nawet po wielu godzinach nie tworzy cieni pod oczami.

dobry :)

jak narazie mój faworyt,bo nic lepszego nie znalazłam, mam czarny kolorek, dobry pędzelek- można łatwo narysować cienką kreskę, na powiece trzyma się cały dzień, nawet w upał :) jest szalenie wydajny i trwały, używam go od ponad roku i nic się z nim nie dzieje :) muszę poeksperymentować z innymi kolorami....

Cellulit adipocyty

najlepszy

nigdzie go nie mogę zdobyć [wycofali go ze sprzedaży???!!!] kreska 'nosi się' cały boży dzień a i nawet całą noc, ładnie się rysuje [nie za gruba kreska] i ma bardzo atrakcyjna cenę. tylko, gdzie go kupić???

taki tam

rzeczywiscie latwo sie nim rysuje, trzeba jednak zawsze wstrzasnac pojemnik przed uzyciem, inaczej zamiast czarnego mamy eyeliner wodnistoszary... kreska jst malo trwala i sie kruszy, drobinki wpadaja do oczu...plus za opakowanie i za latwosc uzycia

perełka Maybelline

Mimo że nie mam wprawy w robieniu kresek, ten produkt okazał sie rewelacyjny. Nie miałam wiekszych problemów, a przecież to wyjątkowo trudny w użyciu kosmetyk. Wygodnie trzyma się go w ręku, co bardzo ułatwia aplikację. Można porzucić obawy o trwałośc efektu- kreski będą w niezmiennym stanie, aż do czasu, gdy same je zmyjemy. Godna podkreślenia jest także jego cena, troche ponad 20 zł. Szczerze go polecam, nawet takim "amatorkom kresek" jak ja ;)

Świetny

Jest naprawdę dobry i tani, a co jest bardzo ważne nie wysycha.Kreska jest bardzo trwała, nie rozmazuje się i jest naprawdę czarna. Polecam z pełną odpowiedzialnością :D

bdb

Każdy się nim pomaluje, nawet mało umiętna osoba, kreska b. trwała i wyraźna (kolor czarny). Cena niezbyt wygórowana.

bardzo dobry

To jest to, czego szukalam. Liner rzeczywiscie nie rozmazuje sie przez caly dzien. Nawet troszke trudno go zmyc wieczorem. :)

rewelacja

bardzo trwaly, linia namalowana nie rozmazuje sie caly dzien, nie kruszy. daje wyrazny kolor choc kreseczka nie jest bardzo cienka jak to mozna uzyskac przy pedzelkowym eye-linerze. niesamowicie latwo rysowac nim linie. cena-ok 20 zl.

Bardzo dobry

Bez czarnych kresek którymi podkreślam oczy nigdzie się nie ruszam,w domu mam czrną kredkę avonu i dwa eyelinery, jeden starszy firmy oriflame w takim pojemniczku ale długo schnie i nie przepadam za nim ale jakiś czas temu kupiłam sobie ten we flamastrze i najbardziej przypadł mi do gustu, jest niezwykle poręczny, nie rozmazuje się, szybko wysycha i jest wydajny.