Violet, Delikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini

Violet, Delikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini

Wyjątkowa receptura depilatora została wzbogacona o naturalne składniki roślinne, mające działanie pielęgnujące. Olej ze słodkich migdałów wygładza i uelastycznia skórę, a wyciąg z aloesu działa nawilżająco i łagodzi ewentualne podrażnienia.

Kremowa konsystencja zapewnia łatwe i równomierne rozprowadzenie depilatora na ciele, a odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa uprzyjemnia wykonywanie zabiegu.

Po depilacji ciało jest jedwabiście gładkie, aksamitne i miłe w dotyku.

Cena: 4,80zł / 70g

Porażka!

Co to w ogóle jest?! Jedna wielka porażka!
Ten krem - niby do depilacji - nie robi nic, oprócz podrażniania skóry.
Na opakowaniu jest napisane, żeby trzymać krem od 3-7 minut, można go pozostawić nawet na pół godziny a włoski jak były tak będą! Już nie wspominając o jego zapachu, a właściwie jego braku. Po jego zastosowaniu, przez długi czas po domu roznosi się niemiły smrodek, który można porownać z zapachem jakiegoś szamba, albo opiekania komuś skóry nad ogniem. MASAKRA!

Używam tego produktu od:kiedys dawniej go uzyłam

szczerze odradzam...

Właśnie szukałam jakiegoś dobrego specyfiku do depilacji i wpadła mi w oczy nazwa tego kremu więc go ocenię.

Był to mój pierwszy tego typu kosmetyk. Przyznam się że kupiłam go jedynie ze względu na niską cenę.. i to chyba jego jedyny plus :P

Tak więc szpatułka jest plastikowa, nieporęczna i zakończona nierówno przez co drapie boleśnie i kaleczy.

Sam krem ma taką woń, że przez cały dzień nikt nie wchodzi do łazienki.

Co do skuteczności to 10%. Stosowałam na okolice bikini. Mimo trzymania 10 min. efekt był słaby. nakładałam krem ponownie i używałam szpatułki. Krem raczej nie rozpuszczał włosków. Musiałam je zdrapywać tym ostro zakończonym kawałkiem plastiku. Strasznie podrażniał...

Podsumowanie: Jestem na nie!

Używam tego produktu od:2 laa temu

Trgedia, ktora niszczy skore!

Tego produktu nie zapomnę do końca życia! Jako zakompleksiona nastolatka większym niz koleżanki owłosieniem na rekach w końcu postanowilam je usunąć. Kupiłam ten krem bo producent obiecał, że jest bardzo łagodny i do rąk się jak najbardziej nadaje. Zrobiłam est jak kazali i skóra krem przyjeła. Jednak po posmarowaniu całej ręki na przedramieniu krem wypalił mi dziure! Dosłownie wyszło mięso! Tydzień ukrywałam przed mamą taką łapę, aż w końcu zaczeła się lać z tego ropa i musiałam iść do lekarza. Never ever! Wspomnienia odrażają mnie do wszystkiego z Joanny!

Używam tego produktu od:juz dawno uzywalam
Ilość zużytych opakowań:o jedno za dużo

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Tragedia!!!

Kpiłam go ze wzgledu na niską cenę i dlatego, ze akurat nie było Tanity.

Krem śmierdzi, zasycha szybko i wcale nie usuwa włosków. Używam na bikini, trzymałam ten krem ponad 25 minut a nic nie usunął, tylko podrażnił i jakby "zwichrzył" włoski.

Dziadostwo totalne, nie kupujcie tego!

Używam tego produktu od: kiedys raz
Ilość zużytych opakowań:

tragedia

Straszne, traumatyczne przeżycie, na które naraziłam się dwukrotnie i nigdy więcej...

Po pierwsze - krem zasycha na skórze na twardą miazgę, ciężko go ściągnąć szpatułką.
Po drugie - szpatułka jest ostra, kaleczy skórę.
Krem nie usuwa owłosienia, lecz działa jak płyn do trwałej, po prostu skręca włoski w małe supełki, które potem trzeba ścierać ostrą gąbką, albo golić maszynką.
Po całych męczarniach ciężko się spłukuje.
Nie depiluje w ogóle. Beznadziejny.

Używam tego produktu od:użyłam 2 razy i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nieskuteczny produkt!

Krem niedokładnie depiluje ciało.Zostaja króciutkie włoski ktore są widoczne.Nakladalam go kilka razy ale mimo to efekt był niezadowalający.Do tego skóra sie po nim czerwieni.Kupilam go bo akurat w sklepie nie było kremu ktorego zawsze uzywałam i załuje!Nie polecam!!!!!

Używam tego produktu od:niedawna

nic specjalnego!

Kupi?am go kiedy? z ciekawo?ci, ale nie zaskoczy? mnie mile!Trzeba go trzyma? nieco d?u?ej ni? zaleca producent a i tak nie usunie wszystkich w?osów. Mo?e i nie podra?ni? okolic bikini, ale cudów te? nie zdzia?a?.Ja ju? go nie kupi?, cho? znam i gorsze!Dobrze, ?e chocia? tani on jest.

U?ywam tego produktu od:kiedy?
Ilo?? zu?ytych opakowa?:jedno

piecze i podrażnia

To ma być krem do rąk, pach i okolic bikini??:( Użyłam na okolice bikini i na nogi. Nogi - wydepilował całkiem ok, chociaż gąbką musiałam trzeć, zeby wszystkie włoski zeszły , a i tak pojedyncze zostały. No, ale to można nawet wybaczyć. Ale to przecież krem do okolic bikini, a nei do nóg. Podrażnił, uczulił pozostawił piekącą wyspykę, a i tak zostały gdzieniegdzie włoski:(
Nie polecam!!! Przede wszystkim ze względu na te pieknące podrażnienia jakie wywołuje:(
Koszmar, nigdy więcej już nie kupię!!!!

ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze i ostatnie

wypala kolor

Właśnie wydepilowałam sobie ręce tym specyfikiem i jestem wściekła:-( nie dość, że nie usunął wszystkich włosków (fragmentarycznie) to po prostu wyżarł kolor jaki miałam na rękach po samoopalaczu!!! katastrofa,mam biała rękę od dłoni do łokcia...:-( poza tym śmierdzi nieprawdopodobnie.ohyda!