Avon Clearskin, T-zone Peel Off Clay Mask (Maseczka z glinką do strefy T)

Avon Clearskin, T-zone Peel Off Clay Mask (Maseczka z glinką do strefy T)

Teraz twoja walka z pryszczami może być nawet zabawna. Zobaczysz, jak extra będziesz wyglądać w glinianej maseczce do strefy T (wiadomo, najtrudniejszej do opanowania), a zwłaszcza po jej usunięciu! Maseczka dokładnie oczyszcza skórę w strefie T, usuwa nadmiar tłuszczu i zaskórniki, zawiera glinkę kaolinową.

Cena: 20,90 zł / 75 ml

moja pierwsza maseczka

Pamiętam jak mama kupiła mi tą maseczkę. To był pierwszy taki preparat jaki używałam.
Na twarzy tworzyła przezroczystą powłokę, którą później trzeba było po kawałeczku zdzierać z twarzy.
A ten zapach! Taki mentolowy, że do dzisiaj go pamiętam.
I konsystencja. Jakbym smarowała się klejem.
Działania raczej nie było, bo z pryszczami zmagałam się jeszcze długo po tym gdy skończyłam ją używać.
Jednak wspomnienia są :)

Używam tego produktu od: używałam dawno, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

zła

Nie wiem czy ona oczyszcza tą strefę T, czy ją peelinguje... Ale jest bardzo gęsta i wydaje mi się że nie zauważyłam żadnej rewelacji.
Bardzo szybko zasycha na skórze i zatyka pory skórne.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nijaka

Maseczka typowo nijaka - żadnego działania nie zuważyłam. Nakładałam, czekałam, ściągałam - skóra wydawała mi sie taka jak przed zastosowaniem maseczki. Działania antybakteryjnego tez nie wykazywała. Uwielbiam peeling z tej serii, ale maseczką się rozczarowałam. Zdecydowanie wolę maseczkę peel-off z serii Naturals Drzewo herbaciane + Grejfrut - super oczyszcza i działa antybakteryjnie.

Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nawet, nawet

W miarę dobrze oczyszcza (miałam lepsze), rzeczywiście jest bardziej drazniąca od innych peeloff - bardziej jakby przylega do skóry i w miejscach gdzie skóra jest cieńsza trochę piecze.

Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

super

Świetny produkt. Nakładam tą maseczkę zawsze na na nos i troszkę na czoło. Pięknie oczyszcza pory co można zauważyć później po światło :) na ściągniętej zaschniętej maseczce gdzie pozostają ślady. Ma ona podobne działanie do plastrów oczyszczających pory. Superrr

Taki sobie

Maseczka ma wade przy zdejmowaniu boli.
Ogólnie na moją cere też niesbyt dziala.
Ściąga cere,jest bardziej matowa,ale za to zaskórniki i pryszcze nie zniknely a używam jej przez jakies pół roku co tydzien.

Używam tego produktu od:pół roku

jak dla mnie super

jak dla mnie jest bomba... zawsze przed dostaniem miesiączki wyskakuja mi pryszczyki.zauważyłam gdy pierszy raz użyłam tej maseczki przed okresem nie miałam ani jednego pryszczyka...(odpukać żeby nie zapeszyć) jedyny minus to to że już żadko jest on w katalogu =( nie wiem czemu...ale jak sie pojawi to odrazu go zamawiam....

Używam tego produktu od:ponad roku

efektów brak

Bardzo słaba maseczka, u mnie nie dawała żadnych efektów. Cera przed i po nałożeniu wyglądała tak samo (była tylko zmatowiona, ale i to na krótko). Czasochłonna babranina, zabawa z łapaniem wyciekającej z tubki mazi (chyba za duży otwór zrobili) i ze zdzieraniem "gumowej" warstwy z twarzy. W moim przypadku nie było warto, maseczkę oddałam.
Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie

Nie podoba mi się pomysł na tę maseczkę - uważam, że albo maseczka jest peel-off, albo jest z glinką i należy ją zmywać. Ta kombinacja w moim przypadku nie działa prawie wcale - jedynie lekko i na krótko rozjaśnia oraz leko wysusza.
Zapach maseczki także nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: używałam przez ostatnie 3-4 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

****

Maseczkę z glinką kupiłam dawno temu, użyłam i schowałam głeboko. Wydawał mi się straszna, bo strasznie mnie bolało jej ściąganie.
Ostatnio odkryłam ją na nowo i jestem oczarowana.
Daje zaskakujace efekty. Pory są zdecyodwanie mniejsze. Skóra gładsza i rozświetlona.

Nie wiem, jak to się stało, ale już tak nie boli przy zdejmowanie. czary czy co?!:P

Dla mnie super

Clearskin to linia kosmetyków Avonu, która odpowiada mi najbardziej;).Przetestowałam już kilka kosmetyków z tej linii i jestem zadowolona:).Ta maseczka nie odbiega od reszty;).
+maseczka dobrze oczyszcza pory i pomaga w usuwaniu pryszczy i nieestetycznych wągrów(używam ją tylko na nosku i czole)
+jest bardzo wydajna, mam ją już chyba z rok, a nadal jest jej dużo:)
+delikatnie wygładza(używam jej zaraz po pellingu z tej samej serii)
+jeżeli się ją kupi w promocji(za około 10 zł) to nie jest droga:)
Jedynie nie mogę zrozumieć tych bzdur o tym, że boli przy ściaganiu;).Kobiety...to co będzie przy porodzie:)?

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego

Taka sobie...

Ale nie powiem, że zła. Nie lubię maseczek typu peel-off. Ale ta jest całkiem niezła. Mocno przylega do skóry, ciężko ją oderwać w całości. Rzeczywiście zrywanie boli, ale to konstruktywny ból:). Po jej zastosowaniu skóra jest oczyszczona, pory węższe, a zaskórniki mniej widoczne. Jednak maseczka wysusza skórę. Nie jest rewelacyjna, ale za cenę w promocji warto się skusić, pomaga w kryzysowych sytuacjach, często nakładam ją punktowo na pryszcze. Jest szalenie wydajna. Używam jej często, od prawie pół roku, a jej wciąż jest dużo(!)