Pędzel do nakładania cieni z włosia naturalnego, Sephora Professionnel

Pędzel do nakładania cieni z włosia naturalnego, Sephora Professionnel

Miękki, bardzo gęsty, krótki pędzelek o okrągłym kształcie z serii akcesoriów do makijażu Sephory, służący do nakładania cieni prasowanych. Osadzony na długiej (14 cm), wygodnej rączce (czarnej z metalowym kołnierzem wokół samego pędzelka). Wykonany z wyjątkowo delikatnego, naturalnego włosia (o długości ok. 0,9-1,0 cm) przyciętego na półokrągło. Łatwy w użyciu i pielęgnacji (aby oczyścić włosie z resztek cienia wystarczy go tylko lekko wytrzepać).

Cena: 29 zł

uwielbiam go

Najlepiej mi się sprawdza przy rozcieraniu cieni prasowanych (zwłaszcza ciemnych kolorów) oraz podczas wykonywania makijażu cieniami sypkimi (do wciskania ich w powiekę ;)). Bardzo dobrze przycięte włosie, nic nie wypada.
Mam jeszcze ochote na ten mniejszy naturalny.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pierwszy nadal w świetnym stanie

19 rewelacyjna

mam pędzelek z włosia naturalnego nr. 19 i jestem nim oczarowana, kusi jeszcze 20 i mam nadzieję ze ją tez uda mi się kupić
19 świetnie rozprowadza się ciemne cienie w zewnętrznym kąciku oka i w załamaniu powieki, rewelacyjny do cieniowania, jakość pierwsza klasa :)
pacynki nie dorównują mu i chyba nigdy nie uda się nimi osiągnąć takiego efektu
polecam

Używam tego produktu od:tygodnia

Bardzo dobry

Bardzo dobry pędzelek do nakładania ciemnych cieni w zewnętrznym kąciku oku. Włosię jest mięciutkie a zarazem sztywne i dobrze się nim nakłada cienie. Spokojnie można nim malować kreski cieniem, na górnej jak i na dolnej powiece:) Mam go od roku i nie widać żeby włosie w jakiś sposób straciło swoje walory. Dobrze mi służy i jeszcze przez kilka lat będę się nim cieszyła.

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwszy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

super

super.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1
Ten pędzelek jest fantastyczny, rewelacyjnie nakłada cienie, które przy jego pomocy, wyglądaja niezwykle naturalnie na powiece. Natomiast koncówka, świetnie nadaje się do zaznaczenia kreski na powiece, cieniem ciemniejszym
polecam, bo to extra produkt..

znakomity

Mam juz pędzelek do cieni Inglot, więc do wyższości pędzelka nad pacynką przy nakładaniu cieni nie trzeba mnie przekonywać. Pędzelek Sephory jest świetny. Przede wszystkim mięciutki, przyjemnie głaszcze powiekę. Nabiera cienie w odpowiedniej ilości, nie gubi włosków, dobrze leży w ręce. Dzięki niemu "odzyskałam" cienie, które kurzą się na dnie kosmetyczki, bo dawały nieciekawy efekt.

Jak mogłam bez niego żyć?

Ha! Dopiero odkąd mam ten pędzelek, widzę w całej okazałości i wątpliwej ozdobie bezsens używania tzw. pacynek do cieni.

Tym pędzlem rzeczywiście się cień NAKŁADA. Nakłada, a nie maże, wciera, skrobie czy też jakie tam kto ma inne opcje dostępne w przypadku stosowania pacynek.. Dzięki niemu możliwe jest precyzyjne nałożenie jednego koloru, płynne połączenie różnych odcieni na powiece, czy wreszcie wykonanie cienkiej pseudo-kreski przy linii rzęs. Żadnego naciągania skóry, drapania, wszystko idzie gładko, sprawnie i szybko. Mięciuśki, ale stawia odpowiedni opór i się nie "rozjeżdża"; wygodny, poręczny, trwały, niedrogi w relacji do jakości... Ahhh........ :)

A najpiękniejsze jest to, że można ten pędzelek stosować do wszystkich posiadanych cieni – po użyciu jednego koloru wystarczy włosie lekko strzepnąć i nie ma po nim śladu – śmiało można nakładać kolejny bez obaw o jakieś niepożądane efekty.

Jestem zauroczona! Polecam! Pędzelek na prezydenta!!! :D

Doskonały!

Doskonały pędzelek!Zgodzę się z poprzedniczką-pacynki do smieci-genialne nakładanie,miękkość i dokładnosć i do tego za taka cenę!Polecam każdemu kogo zaczynaja denerwowac mało precyzyjne pacynki o zbyt dużej intensywności nakładania koloru.
Pędzelek ideał!:)

bardzo dobry

Bardzo dobry pędzelek.Dobrze nakłada się nim cienie.Jest dobrej jakości, łatwo się czyści.Ja płaciłam za niego 20zł.Raczej drugiego nie kupie bo po co mi dwa.

bardzo dobry

bardzo podoba mi sie wyprofilowane wlosie w tym pedzelku- jest dokladnie takie jak powinno byc , aby idealnie rozprowadzic kazde cienie.
na temat trwalosci nie moge nic powiedziec poniewaz uzywam pedzelka ok 2 tygodni.
Generalnie jestem bardzo zadowolona.Cena adekwatna do jakosci.

good

jestem z tego pedzelka bardzo zadowolona, fajne wlosie , ladnie naklada sie niem cienie i wogole za ta cene jest super po prostu, goraco polecam pedzelki z sephory

Pacynki do smieci!

Kupiłam ten pędzelek przypadkowo i tak jestem z niego zadowolona, że aż musiałam go zgłosić pomimo, że zdjęcie tego produktu jest właściwie niedostępne (stąd ten dokładny opis wyglądu w zgłoszeniu ;-) ).
Pomimo dość wysokiej ceny, uważam ten zakup za ogromnie udany a pędzelek za całkowicie jej warty. Cienie nakłada się nim bardzo wygodnie, szybko, precyzyjnie, dowlonie dozując ich ilość i intensywność. Nic się nie rozmazuje, nie ma przypadkowych placków cienia tam gdzie nie trzeba, co notorycznie zdarzało mi się, gdy używałam tradycyjnych, nieporęcznych pacynek z gąbki. Nota bene te ostatnie to jakieś ogromne nieporozumienie - kompletnie się toto nie nadaje do manipulacji wokół oka. Dziewczyny - kupujcie pędzelki!
Ten Sephorowy jest ponadto bardzo miękki, delikatny, o elastycznym, naturalnym włosiu. Tak jak napisałam w zgloszeniu z czyszczeniem go w ogóle nie ma problemu - trzeba go jedynie wytrzepać lekko stukając o rękę, można podmuchać i już jest gotowy do nakładania innych cieni. Polecam serdecznie.

Uzupelnienie 13.10.05 - poniewaz od momentu zakupu po dzis dzien nie spadl mu ani jeden wlos z glowy pomimo codziennego uzywania, podwyzszam ocene za trwalosc do 5 gwiazdek. Kocham ten pedzelek! :p: