BingoSpa, Bingo, Sól do stóp ze skłonnościami do pocenia

BingoSpa, Bingo, Sól do stóp ze skłonnościami do pocenia

Zawiera wyciągi z mięty, rumianku, krwawnika, szałwii oraz olejek miętowy. Hamuje pocenie, daje uczucie odprężenia, hamuje pękanie pięt, zmniejsza skłonność do pękania naskórka.

Cena: 8zł / 550g

Idealna na lato

Ta sól jest rewelacyjną sprawą zwłaszcza jeśli chodzi o lato i upalne dni. Wspaniale orzeźwia, chłodzi o odpręża. Gdy zastosujemy ją rano dodaje więcej energii, a stopy się mniej pocą i dłużej utrzymują świeżość.
Dodatkowo sól pięknie pachnie miętą.

Ilość zużytych opakowań: 1 szaszetka

Mogło być lepiej.

Sól mogą stosować osoby, których dotyka problem "ciężkich nóg". Dlatego też przygarnęłam kosmetyk, ponieważ nadmierne pocenie stóp, na szczęście mnie nie dotyczy. A gdy na dworze cieplej wiadomo, przemierzamy więcej kilometrów, cały czas jesteśmy w ruchu, więc o wieczorne bóle nóg jest nietrudno.
Sól otrzymujemy w przeźroczystym, plastikowym słoiczku zakręcanym zwyczajnie zakrętką. Można swobodnie dozować sobie ilość kosmetyku, a nakrętka posłuży jako idealna miarka.

Sól jest bardzo drobnoziarnista, o śnieżnobiałym kolorze. Błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie, żadne solne fragmenty nie pływają nam podczas moczenia stóp. Strasznie nie lubię tych wielkich kryształków, które potem za nic nie chcą opuścić dna;) W tym przypadku, sól nawet w chłodnej wodzie zmienia swą postać. Zapach mile łechce moje zmysły. To połączenie świeżutkiej mięty z lekką nutką ziołową. Takie kumulacje aromatów lubię najbardziej.

Sól szybko przynosi naszym stopom solidne odświeżenie. Znakomicie zmiękcza naskórek i przygotowuje nogi do późniejszego wcierania kremu. Czy likwiduje uczucie ciężkości? Nie jestem co do tego przekonana. Fakt, chwilowy efekt ulgi jest wyczuwalny, ale działania na większą skalę nie zaobserwowałam. Sól traktuję jako zwykły umilacz po całym dniu pracy i nie wiążę już z tym kosmetykiem większych nadziei. Oczekiwałam czegoś więcej, niemniej jednak produkt wykorzystam co do grama :) Jeśli lubicie tego typu pielęgnacyjne dodatki, sól BingoSpa, może się wam spodobać.

może być

zaznaczam że nie mam dużych problemów z poceniem się stóp
ale sól świetnie odpręża stopy
cudowonie chłodzi podczas kąpieli
łądnie pachnie
świetnie zmiękcza skórę
cena przystępna

ale odejmuje pół gwiazdki za słabą dostępność

Używam tego produktu od: lata

depilacja rąk

Miły chłodek, ale żadnych efektów ;)

Kupiłam z ciekawości, bo od wielu lat zmagam się z nadmiernym poceniem. Ileż ja się naszukałam tej soli... W końcu dorwałam ją w markecie odzieżowym (TM) w cenie ok. 6zł. Pierwsze co rzuca się w oczy to... koszmarne nieestetyczne opakowanie. Byłabym skłonna dopłacić kilka złotych za coś, co przynajmniej oko by cieszyło w łazience... Cóż, pozostało mi przesypanie soli do innego opakowania ;)
Jest drobno zmielona, a więc szybko rozpuszcza się w wodzie. Ma wyjątkowo intensywny zapach - ziołow0-miętowy, taki świeży... Dość długo utrzymuje się w łazience lub pokoju, stóp nie mam w zwyczaju wąchać, więc tu o trwałości zapachu się nie wypowiadam :D
Zwykle urządzam swoim stopom kąpiel w chłodnej wodzie, po dodaniu tej soli chłodek staje się tak przyjemny, że czuję go niemal na całym ciele :) W dodatku efekt utrzymuje się przez dobre kilka godzin.
Jednak, mimo wszystko, to miała być sól, która uchroni mnie przed problemem nadmiernej potliwości. Nic z tych rzeczy... Stosowałam tę sól przez ostatnie 2 miesiące dzień w dzień, a raczej wieczór w wieczór i nie widzę absolutnie żadnej różnicy - po odstawieniu specyfików, których używałam do tej pory (preparaty na nadpotliwość/talk), nadmierne pocenie powróciło.
Cóż... za najprzyjemniejszy chłodek, zapach i "usuwanie" opuchlizny z moich nóg (niekiedy nasypuję większą garstkę do wanny, nalewam chłodnej wody i zanurzam w niej całe nogi ;)), które po całym dniu bieganiny wołają o pomstę do nieba... daję tylko 3 gwiazdki. Jedną ujmuję za koszmarne opakowanie, a kolejną za niespełnione obietnice. Mimo wszystko nabyłam drugie opakowanie, ot na lato, by ochłodzić stopy przed snem...

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słój

mi nie pomogła

Sól faktycznie przyjemnie chłodzi stopy. W lato jest to bardzo miłe uczucie. Chociaż stopy po czasie się przyzwyczajają i nie czuć już tak mocnego chłodu.
Używałam z zaleceniami na opakowaniu i niestety pocenie nie zmniejszyło się jakoś szczególnie.
Na dodatek stopy regularnie moczone w soli odpłacały mi częstszymi pęcherzami.
Jednak ja mam dość problematyczne stopy, więc nie oceniam aż tak krytycznie tej soli. Jak nie znajdę nic lepszego to może do niej wrócę, bo nie jest droga.

Używam tego produktu od:używałam w lato

Rzeczywiście BINGO

Jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakich przyszło mi używać do moczenia stóp.

Świetna zwłaszcza latem: nie tylko bardzo odpręża kończyny, ale też wyraźnie powstrzymuje skłonność do pocenia. Najlepsze efekty daje, gdy zgodnie z zaleceniami producenta dodamy ją do letniej, a jeszcze lepiej - chłodnej wody. Moje nogi umęczone chodzeniem cały letni dzień w "służbowych", czyli nie całkiem odkrytych butach, wracają do formy: znika opuchlizna, ewentualne niewielkie odparzenia i otarcia goją się, stopy są odprężone i odświeżone. Latem zawsze żałuję, że nie mam czasu wymoczyć nóg rano przed pracą, bo kąpiel w tej soli długo utrzymuje przyjemną świeżość i chłodek na stopach.

Co ważne, sól nie wysusza naskórka. Ładnie świeżo pachnie. Jest wydajna. Prawdziwa perełka.

Opakowanie wyjątkowo zgrzebne, ale dzięki temu cena niska. Estetki zawsze mogą sobie zawartość przesypać do czegoś bardziej przyjaznego oku.

Ilość zużytych opakowań: ze 3

miły chłodek

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. W Tesco sól ta kosztowała 5,5zł. Stosuje codziennie, po użyciu miłe odczucie chłodu utrzymuje sie przez pare godzin. Stopy faktycznie mniej sie pocą. Polecam na gorące dni! Nie daję pięciu gwiazdek z powodu PASKUDNEGO opakowania - gdybym sugerowała sie tylko opakowaniem, a nie pozytywną oceną poprzedniej Recenzentki, to w życiu nie kupiłabym tej soli.

skuteczny jak nic!!

z nadejściem wiosny jego kupno to mus. Niewiele sklepów go ma w ofercie, więc kupuję na zapas.
Jest to najbardziej skuteczny sposób na mokre i piekące stopy w sandałkach latem.
Dzięki niemu nie mam juz problemów z macerowaniem się naskórka oraz obtarciami !!
Po wymoczeniu stóp rano, do polowy dnia czuć na nich przyjemne chlodzenie :-) Nie wysusza tez naskórka.
Zostawia na stopach podobne uczucie chlodu, jakie mentos zostawia w ustach, to chyba najlepsze porównanie.