Surreal EDT

Surreal EDT

Do krainy marzeń...
Zapach tak rozmarzony, że aż nierzeczywisty... przeniesie cię do krainy iluzji.
Każdy czasem pragnie przenieść się w krainę fantazji, tam gdzie wszystko, a zwłaszcza to, co niemożliwe, jest możliwe. W krainie gdzie nic nie jest bardziej realne od snu można stać się każdym, robić wszystko i być wszędzie.

Kategoria: kwiatowo-owocowo-leśna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malinowe liście, porzeczka, tuberoza
nuta serca: kapryfolium, biała gardenia, różowa magnolia, orchidea motyla
nuta bazy: ambra, paczula, piżmo.

Cena: 69,90zł / 50ml

Taki sobie

Powiedziałabym, że jest zaskakująco podobny do zapachu Wink, nawet opakowanie ma podobne kolory... Cóż, mnie się ten zapach podoba, jest wesoły, zupełnie niepoważny. Chociaż, przyznaję, że po jakimś czasie ma prawo się znudzić, ponieważ zaczyna lekko męczyć, może tą swoją cukierkowatością? Wydaje się, że idealnie pasuje do nastolatki, ale moim skromnym zdaniem to kobiety dorosłej jak najbardziej również.

Trwałość może pozostawiać wiele do życzenia, bardzo szybko przestawałam go czuć, a na mojej skórze perfumy trzymają się wyjątkowo długo, tak więc to zapewne wina składu.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Sentymentalny zapach.

Dokładnie pamiętam, jak pachniała ta woda - faktycznie, przypominała las, więc kategoria zapachowa jest idealnie określona. Dla mnie, był to zapach wróżek, kolorowego lasu, mchu... Był ciekawy i bardzo mi się podobał - używałam go wieeele lat temu, ale chętnie znów bym go przygarnęła do swoich zapasów.

Używam tego produktu od: używałam wiele lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne.

Przeciętny.

Do zakupienia próbki skusił mnie bajkowy wręcz flakon w przepięknych barwach.
Sam zapach już taki przepiękny nie był.
Miał nuty kwiatowe i drzewne, był naprawdę przyjemny w odbiorze, lecz bardzo ulotny, nie wiem, czy półtorej godziny się utrzymywał.
Przepiękny na katalogowych zdjęciach flakon w rzeczywistości był dość tandetny.
Cena katalogowa jak na takie cacko za wysoka.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Czary i magia!

Używam tego perfumu od baaaaaardzo dawna. Zakochałam się w nim od razu. Zapach mocny, głęboki, tajemniczy, bajkowy. Brak mi słów by to opisać.

Zawsze do niego wracam. Idealny zimową porą oraz na jakieś specjalne okazje, wielkie wyjścia. Z racji, że jest tylko do kupienia przez neta, używam go z wielką celebrą - tylko raz na jakiś czas, podczas jakichś ważnych uroczystości.

Plusy:
- zapach mmmmmm
- trwałość - trzyma się b. długo
- oprawa - flakonik bardzo ładny

Minusy:
- wycofany z katalogów avonu, dlatego bardzo ciężko dostępny, w sumie tylko na allegro

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka flakonów

Zakochałam się! Ulubiony.

Mój typ! Zapach pełen wspomnień :)
Bardzo go lubię, idealnie wpasował się w mój styl i charakter.

Jest to świetny zapach codzienny, jak również wieczorowy, na specjalne okazje.

Wydajny i nie znika szybko. Jest taki głęboki i magiczny.

Zdecydowanie mój ulubiony zapach :) Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 flakony

Avonova Avonova Nuta

Kupiony pod wpływem chwili, w zestawie, za grosze. Niedawno wróciłam do niego (na szczęście butla już prawie pusta, to zapach z gat tych, które wykańczam w poczuciu dopsz spełnionego obowiązku) i muszę powiedzieć, że to IMO żadna rewelacja. W nutach wyczuwam landrynkę, mało kwiatów, jakieś nuty owocowe i niestety nad tym wszystkim dominuje słynna Avonowa nuta. No nie wiem, oni muszą, po prostu muszą robić wszystkie perfumy na jednej bazie (albo ich gros). Niby można używać jako odświeżacz bez okazji, ale Avon za wysoko je ceni na ten cel. Ironicznie, Bali Dream czy coś w tym stylu ze znacznie tańszej serii wspominam o wiele lepiej.

Trwałość w normie, flakon nie podoba mi się ale to rzecz bez znaczenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Lekko drażniący...

Kupiłam go w ciemno,bo podobał mi się flakon.Fioletowo-zielony,bardzo fajnie się prezentuje :) Zdecydowanie podnosi ocenę.Fakt,ciężko się otwiera i niedomyka.
Sam zapach potrafi mi się podobać,potrafi i drażnić.Ostatnio wyczuwam w nim mocną nutę...banana :kwasny: Takiego mocnego,słodkiego.Nie wiem,skąd mi się to wzięło,ale drażni mnie to niezmiernie :kwasny: Wąchając go z flakonu tego nie czuję.Może to taka jednorazowa "nosowa fatamorgana".
Trwałość średnia,nie ma co się spodziewać rewelacji ;)
Cena-przyjemna,ja kupiłam za 30 zł ;)
Więcej nie kupię,bo jest już wycofany,a ten starczy mi na długo,bo często używać nie będę.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

slodziak

piekny zapach ,nie znudził mi sie bo uzywam go od niedawna ,baaaaardzo slodki ,idealny na zime jesien ,idealny na mrozne dni gdy chcemy ogrzac sie zapachem ,na lato za ciezki ,drazniacy ,dobry dla kobiet w kazdym wieku ,podoba sie wszystkim kolezanka,podobny do markowych zapachow ,bardzo fajny produkt avon za smieszne pieniadze ,kupilam go za 29,9

Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań:uzywam nadal pierwszego

Fajny zapach :)

Ciekawy niczym nie zmącony zapach... a szkoda ze niczym nie zmącony np. nutami pieprzu... no ale cóż...
Kupiłam w promocji i nie żałuję. Zapach mi odpowiada ale ma potężną wadę... ulotny jak diabli :( Bardzo słabo się mnie trzyma. Trochę za lekki... Na lato idealny, na zimę absolutnie!
Raczej już go nie kupię bo szukam perfum które odpowiadały by mi w 100%... i chyba już go w katalogu nie zobaczę bo go wycofują. Jednak polecam go z uwagi na ciekawy zapach :)

Używam tego produktu od: paru dni

Super!

Kupiłam je w jakiejś promocji, na chybił trafił.
Pierwsze, co rzuca się w oczy to oczywiście opakowanie, ładne i estetyczne, mam jednak trochę trudności w jego domknięciu.
Sam zapach jest baaardzo przyjemny: słodko-owocowy, czuć kwiaty.. a jednocześnie ma w sobie coś świeżego.
Nie jest mój, ale że tego jedynego jeszcze nie mam, to chętnie go używam.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo ciągle szukam, a poza tym zdaje mi się, że powoli go wycofują...

tragedia

Jeśli w jakimkolwiek zapachu Avon ktoś dostrzega nuty i linie to moje gratulacje... Czxysta chemia, ktora po 3 godzinach powoduje mdlości..
Zapach może tani, ale kosztem jakości.
Nigdy więcej żadnego Avonu!!

Używam tego produktu od:2dni

Eh.. nieudany zakup

Skusiłam się, gdyż pięknie pachniał na katalogowej kartce Avonu. Nic bardziej mylnego. Wydaje mi się najbardziej odpowiedni dla kobiet starszych lubiących ciężkie, duszące perfumy. Psikam się nim i czuję, że..to nie ja ;(

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: