Renee Blanche, Dry Damaged Cream (Krem regenerujący do włosów suchych i zniszczonych)

Wzmacnia keratynową strukturę włosa. Dzięki aktywnym składnikom ma właściwości nabłyszczjące i zmiękczające włosy. Neutralizuje niszczący wpływ chloru. Ma właściwości antystatyczne i sprawia, że włosy łatwo się rozczesują. Nadaje włosom połysk i fantastyczną miękkość. Kosmetyk profesjonalny.

w słoiku
>250ml
Skóra głowy
normalna

Złoty środek :)

Włosy po jego użyciu są jakby nowonarodzone.
Nigdy nie stosowałam niczego równie dobrego :)
gorąco polecam wszystkim osobom ze zniszczonymi włosami.
Ja swoje włosy codziennie suszę i prostuję, a mimo to, dzięki tej odżywce są w świetnej formie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Jak za tą cenę, może być

Od zawsze mam problem z włosami. Nawet jak nie suszę ich suszarką, nie prostuję i nie używam kosmetyków modelujących. Kupiłam tę odżywkę wraz z szamponem i o ile szamponem jestem rozczarowana, o tyle ten krem całkiem mi pasuje. Jak na taką pojemność cena nie jest zbytnio wygórowana, a efekty też są w miarę zadowalające. Nie wiem czy włosy się regenerują, ale na pewno są miłe w dotyku i ładniej się układają, bez szybszego przetłuszczania (średnio myję włosy co 2-3 dni).

fajna

Trochę nawilża włosy,nadaje połysk i stają się bardziej śliskie.

Może i można kupić coś lepszego,ale za tę cenę i taką pojemność,warto spróbować!

Nie wiem czy kupię bo lubię zmieniać odżywki,ale ...zobaczymy:))

Używam tego produktu od:oj dawno temu ją miałam-1 pudełko

Salon fryzjerski

:( zawiedziona

Kupiłam tą odzywke jakis rok temu i caly czas lezy u mnie ... Odżywka jest nie warta .. jak umyje wlosy i jej użyje to na drugi dzien mam tłuste włosy a myje je co 3 dni ..nie widze poprawy w kondycji włosów myślalam ze kosmetyki firmy Renee Blanche sa naprawde dobre a tutaj jest zupelnie inaczej nie wiem jak inne kosmetyki z tej serii .. bo nie uzywalam

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Polecam !!

bardzo dobrze odżywia, nabłyszcza, wygładza a włosy sie swietnie po niej rozczesują :) jest duzo lepsza od Pantene Pro-V :) ....bardzo wydajna starczy napewno na bardzo długo kosztowała 30 zł na targach fryzjerskich nie jest to duzo jak na tak dobry i profesjonalny kosmetyk POLECAM

gorąco polecam

Jest to bardzo dobry kosmetyk do włosów zmęczonych, zniszczonych, farbowanych, ondulowanych, wysuszonych itd. Ma postać gęstego kremu, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Głęboko wnika we włosy - po użyciu są widocznie odżywione, zdrowsze, odzyskują blask. Ratowałam tą odżywką ondulowane włosy i był to jeden z lepszych preparatów, które w tym celu stosowałam. Ma przyjemny zapach, ładne i poręczne opakowanie ( bardzo mi się podoba styl całej linii - i pasuje do mojej łazienki ;)), puszka jest ogromna i starcza naprawdę na długo. Producent sugeruje, aby trzymać na włosach 4 minuty - po tym czasie włosy są odżywione, łatwo sie rozczesują. Najlepsze efekty uzyskuje się jednak trzymając na włosach ok 15 minut. Kupiłam 500ml puszkę za ok 45 zł i nie były to stracone pieniądze. Dziś juz nie potrzebuję tak silnie regenerujących kosmetyków, ale myślę że po wakacjach wrócę do niej.
Dodam, że włosy przestały mi się po niej puszyć i nie wyglądały jak pierze:)