Crystals Drops (Serum Krystaliczne)

Crystals Drops (Serum Krystaliczne)

Serum wzmacnia i odbudowuje włosy zniszczone i rozdwojone oraz powodują, że włosy są błyszczące i łatwe w rozczesywaniu. Utrzymuje włosy i skórę w optymalnym stanie nawilżenia. Likwiduje problem rozdwojonych końcówek włosów, wzmacnia włókna włosowe ( co powoduje, że włosy farbowane mają dłużej żywy kolor). Regeneruje, nawilża i wzmacnia strukturę włosa. Ma działanie wygładzające. Zapobiega elektryzowaniu się włosów. Można stosować na suche i na mokre włosy. Kosmetyk profesjonalny.

nic specjalnego

Wyłamuję się niestety z ogólnych zachwytów wizażanek :(
Zacznę od tego,że mam grube i gęste włosy, ale niestety suche i matowe. Od kosmetyków wymagam maksymalnego zmiękczenia i nabłyszczenia.
Dla mnie to serum jest ok, natomiast za tę cenę spodziewałam się rzeczywiście małego "cudu". Zamiast cudu uzyskałam efekt podobny do tego otrzymywanego po użyciu jedwabiu. Zapach też jakoś nie powala. Generalnie mam mieszane uczucia. Plus za wydajność (starczy chyba na 5 lat!).

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Coś więcej niż zapach!

Dochodzę do wniosku, że włoskie kosmetyki do włosów są najlepsze.
Podobnie jak moja poprzedniczka, używałam bardzo wielu tego typu produktów, jedne były lepsze (Alfaparf) inne gorsze(Biosilk), ale ciągle szukałam ideału, no i znalazłam.
Serum pięknie pachnie ale to nie jedyna zaleta. Nie tłuści włosów. Nakładam dwie porcje przed prostowaniem i jedną po. Włosy są po nim odżywione, gładkie. Idealnie zabezpiecza je przed ciepłem żelazka i utrzymuje w ryzach, dzięki czemu są proste do następnego mycia i nie puszą się bez względu na pogodę.
Cena też jest atrakcyjna.

Polecam bardzo!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Moj KWC

Serum jest poprostu cudowne,wczesniej uzywalam roznych kosmetykow,w tym biosilku i bardzo mi tluscil wlosy.Tego serum uzywam na mokre wlosy 2krople i na suche pozniej tez czasem jeszcze 2.Myje wlosy co 3dni,czasem co 2,wiec jestem naprawde zadowolona,nie przetluszcza mi wcale wlosow.Sa lsniace i poprostu cudowne :) produkt jest baaardzo wydajny,1/3 tego serum dalam kolezance a i tak zostalo mi jeszcze bardzo duzo :)

Używam tego produktu od:wrzesien 2008
Ilość zużytych opakowań:produkt jest baardzo wydajny,ciagle uzywam 1

Salon fryzjerski

Bubel

Mam gęste, farbowane włosy, długie, w dobrej kondycji. Czyli żadnych cudów-wianków nie muszę z nimi robić.
Nie suszę, nie modeluję - staram się o nie dbać.

Używam Farouka na końcówki... I co mnie podkusiło, by przejść na Ciemną Stronę Mocy? Namówiła mnie kumpela i teraz to badziewie za mnie kończy.

Chwilowy efekt nabłyszczenia, to wszystko i nic więcej. Trochę mało, na takie pieniądze. Później jest tylko gorzej - koncówki się elektryzują, by w końcu przybrać postać sfilcowanego siana.
Ohydny zapach.

W sumie bubel, nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

Bardzo dobre

Serum Renee Blanche znajduje się u mnie na drugim miejscu, jeśli chodzi o tego typu kosmetyki. Megawydajne, odpowiednia konsystecja, bardzo dobrze odżywia i nabłyszcza włosy. Bardzo duży plus za opakowanie z aplikatorem, do ktorego zawsze przelewam moje inne dla mnie najlepsze serum.

Doskonały! :)

Fantastyczny kosmetyk do włosów, wręcz rewelacyjny.

Nie tylko odżywia i wspaniale nabłyszcza włosy, ale również rozwiązał mój odwieczny problem... moje włosy miały (jak przyjemnie pisać to w czasie przeszłym ;););) ) ogromną tendencję do odkształcania. Teraz, kiedy używam serum, problem zniknął całkowicie. To była moja zmora od wielu lat, dlatego choćby ze względu na to serum zasługuje na max gwiazdek :)

Myślę, że jest bardzo wydajne :) Butelka jest nparawdę spora, a wystarczy zaledwie kilka kropel, aby włosy wyglądały pięknie.

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: krótko, ale wystarczy by się zachwycać ;)

Cudeńko

Serum jest rewelacyjne.
Dowiedziałam się o nim pare lat temu na forum wizażu.
Wszyscy pytają się co takiego robię, że mam tak błyszczące włosy.
Włosy z natury mam sianowate, kręcone, matowe.
Gdy użyję oleju zmieniają się nie do poznania, są mięciutke, błyszczące.
Cały czas je prostuje i to dzięki tym kryształką są w dobrej kondycji.
Bardzo wydajne, jedna butelka starczyła na ponad 3 lata.
Nie wiem czy kupię następne opakowanie, bo teraz mam zamiar wypróbować farouka
Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

sama nie wiem...

Chciałam wcześniej skomentować te kryształki, ale jakoś nie miałam kiedy i bardzo dobrze, bo poprzednia ocena nie byłaby dobra. Mianowicie na początku stosowania nie zauważyłam żadnych efektów. Włosy miałam nadal suche, trudne do rozczesania, końcówki kruszyły się przy prostowaniu pomimo tego, że używam jednocześnie olejku z tej serii. Teraz po ponad miesiącu widzę, że włosy trochę się zmieniły-ich kondycja się poprawiła, ale nie na tyle na ile myślałam kupując ten kosmetyk.
Niestety końcówki nadal są suche i się strasznie plączą, ale ogólnie włosy są gładsze i fajnie błyszczą.

Podsumowując-fajny kosmetyk, ale nie zdziała cudów na rozjaśnionych, cienkich, sianowatych, przesuszonych włosach.

Liczyłam na lepsze efekty.
Duży plus za wydajność.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Podoba mi się

Zachęcona entuzjastycznymi opiniami zakupiłam serum i właściwie się nie zawiodłam, odjęłabym może pół gwiazdki, bo brakuje mi tego "czegoś" ;)
Plusy:
- stosunek jakość/cena
- przyjemny zapach
- fajna konsystencja
- zauważalny pozytywny wpływ na końcówki
- świetne do średnio kręconych włosów, efekt widać chyba najlepiej na ciemniejszych włosach, czyli idealnie dla mnie :)
- bardzo wydajne
Minusy
- muszę uważać z aplikacją, można przesadzić i wtedy wychodzi efekt topielicy
- mogłoby być odrobinę mniej tłuste

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Średniak

Używam tego typu produktów tylko na same końcówki, gdyż mam cienkie, proste włosy. To serum nie daje sobie rady z bardzo przesuszonymi końcówkami, tak jak jedwab Farouka. Ale plus za wielką butlę, przystępną cenę- gdyż skład jest identyczny jak loreal i kerastase, a pojemność dwukrotnie wieksza, cena dwukrotnie mniejsza.Jest tak wydajen, że bedę miałą chyba na kilka lat

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego, zużyte bardzo malutko

Rewelacja.

Mam na włosach trwałą. Nie pielęgnuję skrętu, bo zależy mi raczej na objętości. Moje włosy z natury są ciężkie, lejące i przyklapnięte - czego nie lubię. I stąd ta trwała. Niestety po umyciu - bez żmudnego układania - miałam na głowie siano. Serum rewelacyjnie sobie z tym poradziło. Zachowując miękkość, objętość i efekt unoszenia przy skórze zniwelowało sianowatość. Włosy są bardzo miękkie i delikatne w dotyku, świetnie się rozczesują, a raz ułożone i potraktowane serum zachowują swój kształt do następnego mycia, mimo związywania ich frotką i spinania klamrą.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: odlewka z wymiany wizażowej, ale będzie na pewno opakowanie pełnowymiarowe.

dla mnie rewelacja

Dlugo poszukiwalam odpowiedniego kosmetyku dla moich wlosow,ktory by nie natluszczal wlosow ale jednoczesnie je wygladzil,podkreslił pasma i nablyszczył.W tej roli sprawdza sie znakomicie-wystarczy jedna kropla i wlosy sa wygladzone nablyszczone i co najwazniejsze wygladaja na zdrowe.Serum nie mozna traktowac jako odzywki,bo nia nie jest.To raczej kosmetyk do stylingu i wykończenia fryzury-niesamowicie wydajne-przy codziennym używaniu wystarczyl mi na 6 miesiecy.Wiekszosc woskow brylantyn i tym podobnych kosmetykow zbyt natluszczalo mi wlosy-serum jest pod tym wzgledem inne,nie natluszcza!na pewno bede mu dlugo wierna!

Używam tego produktu od:marca 2006
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęlam drugie